GF klient nefunguje

  • Zdravím mam jeden problém.Nedokážem sa prihlásiť do klienta.. a keď sa prihlásim nemám na výber vôbec nič iba odlhásenie. Skušal som aj preinštalovávanie klienta no nepomohlo.Vyzerá to takto.

    Files

    • wtf.JPG

      (33.76 kB, downloaded 0 times)
  • obrázek nejde rozkliknout - přístup zamítnut - forum stále ještě nezprovoznili...
    jediné co mne napadá je, vypnout GF kompletně v PC - musíš ručně... a znovu spustit, třeba chybí nějaká aktualizace... ale dle toho co píšeš, bys to měl mít... takže nevím... já mám poslední dobu pár potíží s GF, jiného druhu, ale vždy to vyřeší vypnutí GF a znovu zapnutí... většinou to chce aktualizaci GF nebo jen prostě GF vyhodilo nějakou chybu - vyřeší opětovné spuštění... někdy to však vypne lognuté herní účty již ve hře a samo o sobě GF žere několik % CPU... což nemělo být, měla se tím nahradit minulá herní verze... chvíli to tak fungovalo, ale ted už to zas podělali :D


    jaký máš OS? na jakém disku máš GF instalováno? doporučuji ponechat na C - jinak budeš mít při každé aktualizaci možné komplikace a budeš muset ručně nastavovat výchozí složku pro upravy pokaždé...

    Pocházím z Mithgardu
    WP 120 lvl - Flokiii :arrow: Lycan lvl 116 - Athelstann

  • Vypol som ho komplet 3x som ho zmazal po prihlásení je možnosť bud sa odhlásiť alebo ukončiť klienta. Raz ma hodilo do knihovne no ako keby som nemal k acc prístup alebo co.