Jak poznám dobrého mazlíka?

  • Ahoj!
    Nenašla jsem thread, který by odpověděl na mé otázky, z wiki také moc moudrá nejsem, proto zakládám svůj vlastní thread. Chtěla bych se vás zeptat, podle čeho poznám dobrého mazlíčka.
    Momentálně mám tři červené draky.

    1. má 37lvl, staty: ZB 5,3%, obrana 2,8%, MB 5,4. Typ mazlíka: 4 - odvážný. Průměrně silný.


    2. má 1lvl, staty: ZB 1,2%, obrana 0,3%, MB 1,9%. Typ mazlíka: 6 - legendární. Silný.


    3. má 1lvl, staty: ZB 0,5%, obrana 0,6%, MB 1,7%. Typ mazlíka: 3 - temperamentní. Průměrně silný.


    Který z těchto tří je nejlepší? Podle čeho to poznám (na co se mám tedy respektivě dívat, zda na staty nebo na typ)? A co ovlivňuje velikost mazlíčka?

    Děkuji za odpovědi. :)

  • Jen doplním, že mazlík s typem lichého čísla má zb každý 6. lvl a náhodně mezi 0,1 -1%, takže ne zrovna použitelný pokud nemáš štěstí. Mazlík se sudým číslem má zb každý 5. lvl a s pevně určenými % o kolik se zvedne. https://de-wiki.metin2.gameforge.com/index.php/Pet-System na německé wiki jsou typy popsány s %. Z vejce dostaneš maximálně stupeň 6. Stupeň 7. a 8. získáš jen s použitím té modré věci na začarování mazlíka (nevím jaký je přesný název v češtině) a i to je o náhodě. Takže 6 je nejlepší, 4 se dá ještě použít a záleží taky kolik slotů se ti odemkne, jelikož máš draka, tak ten má vždy 3 :)

  • Najlepšie je keď je mazel stupeň 5+ , a otvorenými všetkými slotmi na schopnosti.

    120lv:growup:

    ninja

    LÉČKA: P:pump:

    VÍŘENÍ KORDU: P :minigun:

    JEDOVATÝ OBLAK: P :beer:

    BLESKOVÝ ÚTOK: P :chinese:

    ZAMASKOVANÍ: P:sniper:

    ZÁLUDNÝ JED: P :shit:

  • Ještě bych dodal, jiní mazlové s typem 5 a více mají nejsilnější hodnoty na 81 levlu, jedná se o berserker, lovec, průnik a další zajímavé hodnoty do PvM, takže z typu 4 a 2 toho moc nenaděláš.

  • no, a jeste asi zalezi na zivotnosti. ja mam draka, s celkem slusnyma statama, ale krmit se musi kazdy 4 dny...takze zatim chrape, dokud nesplasim kouzla... nebo lepsiho...

  • Děkuji vám všem moc za odpovědi, opět jsem o něco chytřejší.

    A nevíte, proč je jeden mazlík velký nebo malý? Je to jen náhoda nebo to je tím "čím menší, tím lepší"?

  • (?Také?) Mazel roste vývojem, vždy když ho dáš na vyšší úroveň tak je větší, největší je asi na lvl 81, jestli roste ještě potom nevím.

  • (?Také?) Mazel roste vývojem, vždy když ho dáš na vyšší úroveň tak je větší, největší je asi na lvl 81, jestli roste ještě potom nevím.

    Potom už neroste, ale záleží dost na stupni u meley např stupeň 4 je sice fialový, ale vypadá jak miminko oproti typu 6. :)

  • Hele, nechci bejt za vemeno, ale kdo se nezeptá nic se nedozví. To o čem se tu bavíte, to si zjistim kde jak na tom muj mazel je? jsem z teho volaký zmetený :D

    U obchodnice se smíšeným zboží máš kámen osudu mazlíka, jsou to červené šipky, podle toho zjistíš typ mazlíka.

  • Typ 5-6 normalni drop z vejce , 7-8 typ lze jen svitkem na zmenu.Může samo skončit i horši nez puvodni.

    Dale se divat i na Skily- kolik ma protoze typ 7 s 1 skilem vam bude platnej ....... ..... :D vime
    a počet dní života - aby ste nemeli suproveho mazlika typ 8 3 skily a zivot pouze 24 hodin.

    Na rubinu sem otevřela 40 vajec opic- a z jednoho vypadla opice , naexpena na

    40lv-typ 6, 2 skily/ samo vic nema/, 20 dní život a staty 11% zb, 9% obrana 10,4 % mb

    je to cele o nahodě a štěstí.

    „Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy.“
    Romain Rolland