Nejde smazat postava

  • Ahoj.

    Již druhým dnem se snažím smazat postavu na svém účtě (není v cechu, ani v manželství, nic). Kód, který mi přijde na e-mail ke smazání postavy, ovšem nefunguje. Včera jsem si říkala, ok, možná jsem to spletla, ale dnes jsem obdržela primitivní kód, na kterém pokazit nic nejde a i přesto mi to píše "kód pro smazání je chybný", stejně tak, jako včera.


    Má někdo podobné zkušenosti?

    PS: Napadlo mě, zda není nějaký limit na počet smazaných postav, ale nejsem si toho vědoma.
    Díky všem za pomoc.

  • veškerá výbava, věci v inventu, skladu is, jsou pryč? musíš to vše vyházet než dáš něco smazat

    Pocházím z Mithgardu
    WP 120 lvl - Flokiii :arrow: Lycan lvl 116 - Athelstann

  • veškerá výbava, věci v inventu, skladu is, jsou pryč? musíš to vše vyházet než dáš něco smazat.

    Všechny postavy, co jsem kdy mazal, měli nějaké věci jak z IS nebo krámy, jako pečetě černých koní apod... a šlo to smazat v pohodě, takže tím to nebude :).

  • Je to prostě zabugované, někdy to smazat jde, někdy nejde, to co píše Floki je blbost. Někdo radí při generování kodu být offline, někdo online, někdo v loginu, popravdě nevím jestli má něco na to vliv, vyzkoušej vše a jednou to vyjde :thumbsup: Sám jsem některé postavy mazal i týden než se to povedlo.

  • veškerá výbava, věci v inventu, skladu is, jsou pryč? musíš to vše vyházet než dáš něco smazat

    Postava má jenom bedýnku na lvl 50, nic víc.

    A jak říká BestDrop, taky mé již smazané postavy měly v inventáři prkotiny a šly smazat v pohodě.

  • Zkus počkat aslepoň 24 hodin od vygenerování kódu. Nikdy mě to nešlo mazat hned, ale další den už jo.

    tak s timhle jsem se za roky hraní ještě nesetkal, vždy jsem si poslal mazací kod a mazal okamžitě, bez problému :-) jinak ještě technická k mazacím kodum, není nutno si vždy posílat nový kod - pro daný účet - bohatě stačí jeden a ten se dá používat stále dokola, sám to takhle dělám už několik let.

  • ahoj dle mich zkušenosti s mazanim postavy dělam to takhle nemam přihlašený učet na kterém chci mazat postavu ,pošlu si kod počkám cca 15 minut pak přihlasím učet a postava jde smazat bez problemu

  • Tak hlásím úspěch.

    Heslo ze včerejška ani po 24h nešlo použít, bylo chybné.


    Když jsem nebyla ve hře, dnes jsem si nechala zaslat nové heslo. Vyzkoušela jsem ho a ejhle - konečně jsem smazala postavu, kterou jsem chtěla. :)


    Díky všem za pomoc a ochotu!

    Prosím o lock :-S