Automatické měnění CH

  • Ahoj,


    chci se zeptat ohledně automatické změny CH, dřív to tu bylo a teď je to pryč, byla to super věc, bude to zpátky někdy nebo GF client a šlus? Nehrál jsem dlouho a moc jsem changelog nesledoval


    Dík

  • Čau, co se týče automatické změny ch, jde to jen když se odhlásíš a následně si vybereš změnu ch (nemusíš zadávat údaje, jsou uložené v GF), je to stejné jak bylo jen s tím, že se musíš odhlásit a dát výběr postavy a jsi ve hře. :)

  • Zrušili to a už to nikdy nevrátili, jako "náhradu" máme ten nový client.

    To byla featura kterou jsem měl fakt rád...

    Největší fail GF clienta je to že když si hru nainstaluju na jiný disk než kde je client (GF client jde vždy na C, nedá na výběr) a hra se prostě ne a nespustit a nějak mě to nenapadlo takže to trvalo 2 týdny na to přijít :D

    GF client = <3

  • To byla featura kterou jsem měl fakt rád...

    Největší fail GF clienta je to že když si hru nainstaluju na jiný disk než kde je client (GF client jde vždy na C, nedá na výběr) a hra se prostě ne a nespustit a nějak mě to nenapadlo takže to trvalo 2 týdny na to přijít :D

    GF client = <3

    Já ho na Cčku nemám :D

  • To byla featura kterou jsem měl fakt rád...

    Největší fail GF clienta je to že když si hru nainstaluju na jiný disk než kde je client (GF client jde vždy na C, nedá na výběr) a hra se prostě ne a nespustit a nějak mě to nenapadlo takže to trvalo 2 týdny na to přijít :D

    GF client = <3

    Mě to stálo 3 dny. Přišel sem o dva mazlíky, každý přes 200 dní a kostým se 3 bonama, co sem chtěl převést.

  • není, nebude, již je vyřešeno skrz GF

    Když ti něco praskne, tak slepení izolepou není vždy nejlepší řešení, to že nemusíš psát ID a heslo neznamená že to nejde udělat už lépe, pohodlnější by bylo prostě zmáčknout na tlačítko ch2, bum a jsi tam.

  • Upřímně klient není vůbec něco dodělaného, ale poslepované z čehosi a ani to málo co tam je nefunguje řádně jak by mělo :D Ale to by nebylo GF, kdyby něco šlo hned napoprvé a bez bugů :)

  • Upřímně klient není vůbec něco dodělaného, ale poslepované z čehosi a ani to málo co tam je nefunguje řádně jak by mělo Ale to by nebylo GF, kdyby něco šlo hned napoprvé a bez bugů

    Za ty roky hraní si vybavim jedinou věc, která šla v pohodě hned a bez jakýchkoliv problémů a tu při první příležitosti odstranili.... Změna CH. Jediná věc která v Metinu fungovala a GF jí z nějakýho záhadnýho důvodu, s odůvodněním nestability serveru a nehratelnosti hry v DE - nesmysl a lež, odstranilo. Nechápu... a furt se ptám... Proč?! :D

  • Za ty roky hraní si vybavim jedinou věc, která šla v pohodě hned a bez jakýchkoliv problémů a tu při první příležitosti odstranili.... Změna CH. Jediná věc která v Metinu fungovala a GF jí z nějakýho záhadnýho důvodu, s odůvodněním nestability serveru a nehratelnosti hry v DE - nesmysl a lež, odstranilo. Nechápu... a furt se ptám... Proč?! :D

    Asi to chtěli dát za prachy do IS a nakonec nenašli odvahu.