Na jakém seriálu aktuálně ujíždíš?

• Černobyl - několikrát zde zmíněný a opravdu dokonale zpracovaný.

Lovci duchů (Supernaturals) - zajímavý vývoj postav

Jinak mám hodně ráda tvorbu Jiřího Stracha :

Ďáblova lest a Ztracená brána ( obojí Jiří Dvořák - Ivan Trojan - Aňa Gailserová )

Labyrint - 3 série (každá 7 dílů) s hvězdným obsazením. Akorát až vyvraždí naši hereckou elitu nevím kde bude brát dál :D

Filmy:

Eli (2019)

365 Dni - tohle budou znát spíše holky :-) :evil:

• Uděláme zase menší update.

TOP:
    - Control Z
    - Daybreak
    - Mary Kills People
    - 2 Broke Girls
    - Lupin :love:

Kuchařské prostředí:
    - Final Table
    - Masterchef CZ/USA
    - Souboj na talíři
    - Crazy Delicious
    - Peče celá země
    - Mililion Pound Menu
    - School of chocolate

- Baking impossible

Oddychovky (guilty pleasure :crazy:):
    - Too hot to handle
    - The Circle (USA)
    - RuPaul's Drag Race

Btw - viděli jste někdo nového Dextera? Stojí za to?

:gamer: Xandy & majka :gamer:

Více o mých postavách zde

• Z poslední doby:

Případy prvního oddělení - krimi na motivy reálných případů vyšetřovaných pražskou kriminálkou. Rewatch, opravdu velmi kvalitní, musel jsem to vidět znova... A znova si to užít :) Těším se na třetí řadu, ta by snad měla vyjít za pár měsíců.

Devadesátky - podobně jako případy, ale zatím to pro mě nemá ten tah na branku. Možná to bude i tím, že jsem tu dobu nezažil.

Arcane: League of Legends - obecně se dá říct, že jsem člověk, co nemá rád anime. Hru zmíněnou v názvu seriálu znám, ale nikdy jsem ji nehrál. Když mi o tom povídal kamarád v hospodě nad půllitrem, moc nadějí jsem tomu nedával. Ale pak jsem se jedno odpoledne nudil... A nakonec se z toho vyklubal poměrně hodně fajn seriál s nádhernou animací a výborně vykreslenýma postavama. Všech 9 dílů odsledováno v horizontu 24 hodin. Finální scéna naprosto božská, se zajímavou (a pro Stinga velmi netypickou) muzikou. Neznalost hry vůbec nevadila. Pro mě překvapení roku.

Fénix

Neverwish
    TheGodness
    Endurancee