Na jakém seriálu aktuálně ujíždíš?

  • Černobyl - několikrát zde zmíněný a opravdu dokonale zpracovaný.

    Lovci duchů (Supernaturals) - zajímavý vývoj postav


    Jinak mám hodně ráda tvorbu Jiřího Stracha :

    Ďáblova lest a Ztracená brána ( obojí Jiří Dvořák - Ivan Trojan - Aňa Gailserová )

    Labyrint - 3 série (každá 7 dílů) s hvězdným obsazením. Akorát až vyvraždí naši hereckou elitu nevím kde bude brát dál :D


    Filmy:

    Eli (2019)

    365 Dni - tohle budou znát spíše holky :-) :evil:

  • Uděláme zase menší update.

    TOP:
    - Control Z
    - Daybreak
    - Mary Kills People
    - 2 Broke Girls
    - Lupin :love:

    Kuchařské prostředí:
    - Final Table
    - Masterchef CZ/USA
    - Souboj na talíři
    - Crazy Delicious
    - Peče celá země
    - Mililion Pound Menu
    - School of chocolate

    - Baking impossible

    Oddychovky (guilty pleasure :crazy:):
    - Too hot to handle
    - The Circle (USA)
    - RuPaul's Drag Race

    Btw - viděli jste někdo nového Dextera? Stojí za to?

    :gamer: Xandy & majka :gamer:

    Více o mých postavách zde

  • Z poslední doby:


    Případy prvního oddělení - krimi na motivy reálných případů vyšetřovaných pražskou kriminálkou. Rewatch, opravdu velmi kvalitní, musel jsem to vidět znova... A znova si to užít :) Těším se na třetí řadu, ta by snad měla vyjít za pár měsíců.


    Devadesátky - podobně jako případy, ale zatím to pro mě nemá ten tah na branku. Možná to bude i tím, že jsem tu dobu nezažil.


    Arcane: League of Legends - obecně se dá říct, že jsem člověk, co nemá rád anime. Hru zmíněnou v názvu seriálu znám, ale nikdy jsem ji nehrál. Když mi o tom povídal kamarád v hospodě nad půllitrem, moc nadějí jsem tomu nedával. Ale pak jsem se jedno odpoledne nudil... A nakonec se z toho vyklubal poměrně hodně fajn seriál s nádhernou animací a výborně vykreslenýma postavama. Všech 9 dílů odsledováno v horizontu 24 hodin. Finální scéna naprosto božská, se zajímavou (a pro Stinga velmi netypickou) muzikou. Neznalost hry vůbec nevadila. Pro mě překvapení roku.

    Fénix

    Neverwish
    TheGodness
    Endurancee

  • Tak po dlouhé době zase něco nakoukáno, co lze doporučit :D


    Wednesday - nedávné, poměrně zábavné fantasy s nádechem krimi. "The Thing" je naprosto boží :D, a Enid je cute af.


    Westworld - sci-fi western. Dlouho jsem to odkládal, nejsem fanda westernů, vždy mi to přišlo nezajímavé. Tady je ale western vlastně jen kulisa, a jako takový vůbec nevadí. Viděl jsem jen S01, ale bylo to dokonalé.


    Lucifer - zvláštní krimi námět, byla to pro mě taková náhrada Castla... Nebylo to zlé, ale ani nic světoborného... Ale jestli chcete vyplnit hromadu času sem tam boží zápletkou (pun intended), tak směle vpřed.


    Médium - Poměrně zajímavé sci-fi, hromada fajn věcí, hromada věcí co mi tam moc neseděla... Finální díl divnej. Ale mimo to docela ok.


    Jack Ryan S3 - teprve začínám, dnes to vyšlo... Ale e01 zatím super, plusové body za pěkně nasnímanou Prahu.

    Fénix

    Neverwish
    TheGodness
    Endurancee

  • Tak já můžu oficiálně prohlásit, že mi hráblo :D Jelikož jsem doma a to dost dlouho, tak už jsem nevěděla co pustit. Na Youtube na mě vykouklo cosi co vypadalo divně a jelikož nuda velká, tak jsem to z legrace pustila.

    EMANET - turecký seriál - vypadá to jako telenovela, ale málo postav - pouze 2 dějové linky, které se protínají. Celkem slušné zpracování i zápletky. A co je nejzábavnější, tak je pouze v originále :D . Tak si pustíte automatický překlad a místama musíte zapnout mozek a domýšlet si a místama jdete smíchy do kolen. No strejda Google prostě nezklame :D ( celkem solidně vám přeloží, něco o sexu - paradox - vrchol erotiky totiž je, když vidíte pouze stín jak si dva dávají pusu :D ). Jinak velké plus je, že žádné šátky přes hlavu ani řešení víry.

    Můžu říct, že nesnáším seriály pro slepice (telenovely), ale tohle nějak vybočuje jak postavama, tak zpracováním.

  • Westworld - sci-fi western. Dlouho jsem to odkládal, nejsem fanda westernů, vždy mi to přišlo nezajímavé. Tady je ale western vlastně jen kulisa, a jako takový vůbec nevadí. Viděl jsem jen S01, ale bylo to dokonalé.

    Tohle mám též ve watchlistu už nějáký pátek a nemůžu se dokopat :D


    Já koukám tak šestý maratón Agents of Shield


    Dodělal jsem Hung minulý týden. Super kravina :D max zábava, kontroverzní, potvrchní, ale řekl bych o to lepší... :D někdy je to třeba, asi jako turecká telenovela :D to mě dostalo. :lol:

  • Tohle mám též ve watchlistu už nějáký pátek a nemůžu se dokopat :D


    Já koukám tak šestý maratón Agents of Shield


    Dodělal jsem Hung minulý týden. Super kravina :D max zábava, kontroverzní, potvrchní, ale řekl bych o to lepší... :D někdy je to třeba, asi jako turecká telenovela :D to mě dostalo. :lol:

    Dík no :D ale tak schválně zkus tak někde okolo 100 dva díly s překladačem :D prostě TOP :D