Proměna jezdeckého zvířete

  • Zdravím,


    Když si koupím v IS toho koně kterému se pořád odčítá čas a hodím ho do proměny na tygra na xp (kterému se odčítá čas pouze při nošení), dostanu tygra s proměnou na koně, kterému se bude odčítat čas pouze při nošení?

    Předpokládám že dostanu tygra s proměnou, které se bude odčítat čas a po vypršení z pečeti bude normální tygr, ale radši si to ověřím tady,


    díky



    Transformace jezdeckého zvířete s dobou trvání

    Pokud měníte vzhled zvířete s omezenou dobou trvání, není tato doba nijak změněna. Příklad:

    • Původní zvíře: Hnědá bitevní tula (doba trvání 3 dny)

    • Nové zvíře: Manny (doba trvání 7 dnů)

    • Výsledek: Manny (doba trvání 3 dnů)

    Pokud je původní jezdecké zvíře permanentní a nové zvíře má omezenou dobu trvání, pak bude použita jako doba přeměny doba trvání nového zvířete. Po této době se jezdecké zvíře automaticky přemění do své původní podoby. Příklad:

    • Původní jezdecké zvíře: jezdecké zvíře bez doby trvání

    • Nové zvíře: Manny (doba trvání 3 dnů)

    • Výsledek: Manny (doba trvání 3 dnů)

  • mna by skor zaujimalo ze ked mam bojoveho leva na tom 3 stupni a zmenim mu podobu na toho cierneho co je stupen dva ci po predlzeni doby trvania bud cez IS tou svacinkou alebo svitkom ta premena zostane alebo nie ?:D

  • Řekl bych že to bude ten stejný případ, pokud chceš dát do proměny něco, čemu se neustále odčítá čas, tak to asi časem vyprší a nezáleží na délce trvání předchozího zvířete, ale nevím, proto se tady ptám. :D

  • Pokud dáš proměnu na tygra tak ta proměna nezanikne s doběhnutí času na tom koni

  • nwm co přesně chceš ale já dal na černého koně (čas se odčítá když sedím) proměnu na lva (certifikát stupeň 3(čas běží celkový)) lev měl cca 1h do konce a už sem pojezdil tak 3 h na tom černém koni takže tak no

  • Pokud dáš proměnu na tygra tak ta proměna nezanikne s doběhnutí času na tom koni

    nwm co přesně chceš ale já dal na černého koně (čas se odčítá když sedím) proměnu na lva (certifikát stupeň 3(čas běží celkový)) lev měl cca 1h do konce a už sem pojezdil tak 3 h na tom černém koni takže tak no

    Děkuji, takže ten tygr (např 20 dní) bude mít permanentně proměnu na toho koně který je teď v IS? Nerad bych vyhodil pár wonů za nic, ale teda risknu to když oba říkáte to samé :D

  • Je to tak já jsem měl mannyho na 1 hod hodil jsem ho do proměny na černého koně a tam už zůstal