Drop s pěti bonusy

  • Zdravíčko,


    dnes mi padlo FMS jako nikdy předtím a chtěl bych se zeptat, zda už někomu padla věc rovnou s pěti bonusy a tedy i s mramorem.

    Co si pamatuji, tak mi nejvíce padly 4 bonusy, ale nikdy jsem neviděl, aby něco padlo i s mramorem. Dodám, že to padlo z Brutálního lučištníka.

    5 bonusu.jpg



    Dávám yangy zdarma! Přijďte si na adresu Ústavní 91, Praha 8 a na recepci řekněte, že si jdete pro zlaté, že Vás posílá Lycan a oni Vás nasměrují.

  • Kdysi se mi nějaký ťulpas chlubil jak dropí věci ve waterku s 5. bonusy. Mě se to snad nikdy nepoštěstilo a co já vím, co na tom bylo pravdy? Ale byly to tak 3 roky zpátky, takže proč ne :)

  • Podle mě může padnout věc maximálně se třemi bonusy. U zbraní s průměrnou škodou jsou už dva bonusy v základu, takže se občas stan že padne se čtyřmi nebo výjimečně s pěti bonusy. *



    Odkaz cenzurován /Fufhiny

    Edited once, last by Fufhiny ().

  • Podle mě může padnout věc maximálně se třemi bonusy. U zbraní s průměrnou škodou jsou už dva bonusy v základu, takže se občas stan že padne se čtyřmi nebo výjimečně s pěti bonusy. *



    Odkaz cenzurován /Fufhiny


    Pamatuji, že mi padly dýky od levelu 45 se čtyřmi bonusy. Bylo to v roce 2012.



    Dávám yangy zdarma! Přijďte si na adresu Ústavní 91, Praha 8 a na recepci řekněte, že si jdete pro zlaté, že Vás posílá Lycan a oni Vás nasměrují.

  • Zdravíčko,

    ačkoliv je pravděpodobnost malá, je tam skutečně šance na to získat předmět, který v sobě má průměrnou škodu s 5-ti bonusy.

  • Padl mi jedák +0 s 5 bonusy, ale průmka byla stejně na nic, takže skončil jako všechny ostatní jedáky. (na zemi)

    Stranger107 - Šaman healer , Thalion (Chunjo)

  • Zdravíčko,


    dnes mi padlo FMS jako nikdy předtím a chtěl bych se zeptat, zda už někomu padla věc rovnou s pěti bonusy a tedy i s mramorem.

    Co si pamatuji, tak mi nejvíce padly 4 bonusy, ale nikdy jsem neviděl, aby něco padlo i s mramorem. Dodám, že to padlo z Brutálního lučištníka.

    5 bonusu.jpg

    hele to bude tema buglejma rukavkama....