Drop z agresorů

  • Zdar indiáni, :gamer: jakej se vám povedl nejlepší drop z agresora? Já teď po 10 ti letech hraní poprvý něco lepšího než elíky, a to zrovna rovnou jedák +9 30% z hlupačky z červený co leze s agresí do waterky :phatgrin::phatgrin::phatgrin: jediný co je na tom smutný je to, že teď vyplakává ingame všechny z naší chunjo říše jakej jsem hroznej grázl a nechtěj mě kvuli tomu v žádnym cechu :phatgrin::phatgrin::phatgrin::phatgrin: budu se stěhovat do jinno, takže offtopic, jestli je nějakej cech co chodí bosse atd pohromadě a vzal by 90lv BMko, dejte vědět :sniper: a podělte se o dropy :phatgrin::phatgrin::phatgrin:

  • Nebylo to že já jsem dropl něco z někoho, ale bylo to ze mě :(

    Tož jsem si napravoval hodnost v lese (Lungsam) po čtení na P (level něco mezi 65-70 tehdy) a přiletěl frajer s rozhodně lepším PVP než jsem měl já, do pár vteřin ležím na zemi a po nevěřícném pohledu na monitor vidím že ze mě vypadly Ebeny +9, naštěstí tehdy jen čisté a ne FI :D

  • No to se máš čím chlubit, jak někoho zabít a dropnout mu miliardu věcí, mě to přijde ubohé, to že někdo čte nikdo za to nemůže. Z tohodle vypovídá, jaký musí z tebe být člověk :fie:.

  • Mě přijde spíš naopak smutný, že se někdo snaží ušetřit za fazole zen nebo za prsten Lucye a pak za to jeho vlastní blbostí takhle zaplatí :lol: To že se z orientální akční mmorpg snažíte udělat nějakej spolek kamarádíčků co si pomáhá ikdyž nejste ve stejný říši je trochu váš problém :thumbsup: den předtim z týpka co s nim expim spadlo bs +9 natočený do watery, to by teprve bylo ubožáctví si ho nechat, ale vydropit nějakýho kašpara co si to spletl s přátelskou hrou napříč říšema, na tom vážně vidim ubohý jenom to šetření na zenkách nebo Lucyi :phatgrin::phatgrin::phatgrin:

  • No krádež to není, je to mechanika hry, na druhou stranu teď sami překladatelé při loginu hlásají "kup si pergamen připoutání (či jak se to jmenuje) proti zlodějům." Otázka jestli to tam je kvůli hodnosti nebo proti opravdovým zlodějům. :D Na mě za poslední roky zaútočili 2x krutí ninjové a z obou jsem dropl jen účesy :D Kdysi jsem dropl FI fuchsák+9 což na tu dobu byl luxus (opět z kruté ninji co mě otravovala a nechtěla odejít, karma nějak funguje :D ) a nechtěla si ho ode mě vzít zpátky, že jsem si ho poctivě dropl :D Jinak taky jen bordel.


    Nejzajímavější věc co se mi stala bylo, že ze mě padl prsten jazyků když jsem měl nasazený prsten lucye. :D A ve stejné době ze mě padly asi 7x ty samé ebeny a vždy jsem měl štěstí a chytl je nějakej kámoš :D (Kterej mě předtím ze srandy zabil :D )

  • Já zabíjím kruté jen když otravujou, jsou vulgární nebo se do někoho bezdůvodně obouvají. Ne každý má na Zenky. Svitek připoutání (a to je odzkoušeno) nefunguje při agresi. Je sice těžší někoho dropnout, ale jde to. jinak už jsem zažila - viděla - že z někoho vypadly peníze a prej může i alcha. Prostě vše, co jde předat jiné postavě. Pokud z někoho něco spadne, když ho zabijou příšerky a je slušný, vracím. Pokud je to ....... má smůlu. ;)

  • Toto je o morálce a když ji někdo nemá, tak škoda mluvit. Sice je tato možnost ve hře, ale většina lidí co je agres není v mínusu s hodností ze zabíjení jiných, ale ze čtení duší (což je taky na palici systém). A pokud dotyčný neotravuje nebo se nechová prudilsky, tak proč mu kazit hru?? Asi těžko ti tady někdo napíše, jakej seš borec. A je docela smutné, že zrovna něco takového tobě dělá radost, na neštěstí někoho jiného. Však karma je sv**ě ;)

  • Podle mne to není o morálce. čteš duše do mínusu, tak s tím musíš počítat. Ve hře nepotkáš jen kamarády a hra je tak nastavená. Máš možností dost, jak tomu předejít.

    BM Sura 120lv.


    IceWitch:D

  • Podle mne to není o morálce. čteš duše do mínusu, tak s tím musíš počítat. Ve hře nepotkáš jen kamarády a hra je tak nastavená. Máš možností dost, jak tomu předejít.

    blbost. kdyz jsou ne uplne vyladene nastavena pravidla, tak to o nicem jinem neni. vem si ze hrajes par mesicu, sotva nasetris na ten jedak, a pak te sejme frajer, co to hraje par let a vybavu ma, na kterou jeste ty par mesicu(let) budes setrit. ve chvili, kdy pvp souboje jsou o tom kdo ma lepsi vybavu, je moznost ztraty jen dalsi zenchuceni pro ty co by chteli zacit hrat.

    ja bych to videl jako zajimavou moznost jit si na ferovku. proste chces si to s nekym rozdat, tak s tim, ze te to muze neco stat...

    tuten argument mi prijde stejny, jako ty co rikaji, ze kdyz nekoho okradu, je to jeho blbost, ze si nedaval pozor...

  • Nevím o čem tu diskutujete :D Krádež to není, s morálkou a "čestností" je to už na pováženou, je to mechanika hry, když je člověk agres tak s tím musí počítat. Zároveň člověk který bezdůvodně dropí každého agres chudáka nemůže čekat že ho za to někdo poplácá po rameni a řekne mu "krásně jsi ho vydropoval a zničil jsi mu hru, dobrá práce." Ve výsledku opravdovým záporákem může být člověk který dropí právě tyhle chudáky co udělají takovou blbost a nehlídají si hodnost a přítomnost nebezpečných lidí. Je to na svědomí každého, já bych si cennost jako to brnko co jsem psal výše nikdy nenechal, kdyby si ho chtěl dotyčný vzít zpátky, účesy bych si klidně i "ukradl" protože nemají velkou cenu a nepoškodí mu to dmg atp.

  • Já zabíjím kruté jen když otravujou, jsou vulgární nebo se do někoho bezdůvodně obouvají. Ne každý má na Zenky. Svitek připoutání (a to je odzkoušeno) nefunguje při agresi. Je sice těžší někoho dropnout, ale jde to. jinak už jsem zažila - viděla - že z někoho vypadly peníze a prej může i alcha. Prostě vše, co jde předat jiné postavě. Pokud z někoho něco spadne, když ho zabijou příšerky a je slušný, vracím. Pokud je to ....... má smůlu. ;)

    Ako je možné že priputanie nefunguje pri agresii? Ved ten predmet je viazaný ku konkrétnemu účtu, nedá sa vyhodiť na zem. Tak?

    120lv:growup:

    ninja

    LÉČKA: P:pump:

    VÍŘENÍ KORDU: P :minigun:

    JEDOVATÝ OBLAK: P :beer:

    BLESKOVÝ ÚTOK: P :chinese:

    ZAMASKOVANÍ: P:sniper:

    ZÁLUDNÝ JED: P :shit:

  • Ako je možné že priputanie nefunguje pri agresii? Ved ten predmet je viazaný ku konkrétnemu účtu, nedá sa vyhodiť na zem. Tak?

    Připoutání je a bylo děláno kvůli mazlíkovi a zlodějům. Pravděpodobnost na spadnutí při agresi to sice snižuje, ale nevylučuje.