POZOR buglé zlodějky

  • Pozor! Vyvarujte se používání zlodějek z beden Mista, Velmistra apod.... (bedny, které můžete otevírat po 10 levelech). Tyto zlodějky jsou buglé. Byly buglé už před let a tato chyba stále trvá. Pokud tyto zlodějky aktivujete, tak si drop naopak snižujete a další zlodějky, jako např. z ItemShopu nebo nasazovací s nima nefungují, prostě se vám drop nezvyší a to přesto, že vám to ve statech ukazuje, že ano.


    V roce 2014 jsme toto s cechem testovali a dobrali jsme se tohoto výsledku. Nedávno jsem se zde ptal, zda to bylo už opravené. Jako odpověď jsem dostal, že ano, ale po týdením testování mnou a dalšími 5 lidmi z cechu jsme se dostali ke stejnému závěru jako v roce 2014 a tedy k tomu, že při aktivaci těchto zlodějek je drop nižší než bez jakýchkoliv zlodějek.

    Tedy pokud máte tyto zlodějky aktivní, tak si nekupujte zlodějky z IS, protože jinak utratíte DM a zlodějky uběhnou bez jakéhokoliv efektu, stejně tak ani neplýtvejte nasazovací zlodějky.


    Pokud se ptáte, jak to bylo testováno, tak následovně.

    Každý zníčil 100 metinů svého levelu (+-5 levelů od své úrovně max.) a poznamenal si drop, tedy knihy, duše, BS apod...

    Trvalo to týden, protože ne všichni rádi níčíme metiny... Za týden jsme všichni aktivovali zlodějky z truhel přičemž zlodějky z IS běžely po oba týdny.

    Každý zníčil opět 100 metinů své úrovně (+-5 levelů od své úrovně max) a poznamenal si drop. Drop po aktivaci těchto zlodějek byl mizivý. Úplné minimum všeho, z většiny metinů (přibližně 70%) byl drop nulový, z přibližně 20% metinů padla pouze jedna věc a pouze z 5% metinů padly 3 a více věcí a do toho se počítají i elixíry.

    Dodám, že ani nasazovací zlodějky to nikterak nezměnily.


    Můžeme vést debatu o tom, zda 600 metinů je dostatečné množství pro určení. Pokud by byl rozdíl pár procent, tak možná ne, ale nulový drop ze 70% metinů je obrovský rozdíl oproti 99% dropu věcí bez těchto zlodějek. Tedy ano, těchto 600 metinů stačí.


    Velice rád bych slyšel i názory a poznatky ostatních lidí.



    Dávám yangy zdarma! Přijďte si na adresu Ústavní 91, Praha 8 a na recepci řekněte, že si jdete pro zlaté, že Vás posílá Lycan a oni Vás nasměrují.

  • Nechci nic říkat, ale mám je aktivní, k tomu zlodějky z metinu a is a nemůžu si stěžovat. Nevím k čemu ses dobral, ale já k dobrému výsledku. Red les takto naprosto super drop.

  • 3 lidé to testovali většinou v Červeném lese a dva i v Zakletém.


    Není to pouze můj výsledek, kdyby to bylo pouze u mně, tak bych to považoval za nějakou chybu, ale toto jsou údaje od dalších 5 lidí + já. Jsou to různé levely, různé metiny, různé lokace, různé charaktery a dokonce i různé servery. 2 lidé z Rubinum a 4 z Fénixe.


    Takže u tebe vše funguje? Drop s tou rukavicí z bedny máš dokonce lepší než jen s rukavicí z IS? Kdy jsi IS aktivoval. Před nebo po aktivaci té zlodějky z bedny? Na jak dlouho máš rukavici z IS? Nosíš k tomu i klasickou nandavací rukavici, a pokud ano, jaký tam máš rozdíl v dropu?



    Dávám yangy zdarma! Přijďte si na adresu Ústavní 91, Praha 8 a na recepci řekněte, že si jdete pro zlaté, že Vás posílá Lycan a oni Vás nasměrují.

  • ja mam dotaz ke zlodejkam obecne, a to zda-li funguji i na ukolove predmety typu spicky sipu, vyvrelina, klovatina etc....

    To si myslím nefunguje, dřív, když jsem to dropoval mi to přišlo stejné, jak se zlodějkama tak i bez, toto je myslím alternativní drop bez zlodějek.

  • 3 lidé to testovali většinou v Červeném lese a dva i v Zakletém.


    Není to pouze můj výsledek, kdyby to bylo pouze u mně, tak bych to považoval za nějakou chybu, ale toto jsou údaje od dalších 5 lidí + já. Jsou to různé levely, různé metiny, různé lokace, různé charaktery a dokonce i různé servery. 2 lidé z Rubinum a 4 z Fénixe.


    Takže u tebe vše funguje? Drop s tou rukavicí z bedny máš dokonce lepší než jen s rukavicí z IS? Kdy jsi IS aktivoval. Před nebo po aktivaci té zlodějky z bedny? Na jak dlouho máš rukavici z IS? Nosíš k tomu i klasickou nandavací rukavici, a pokud ano, jaký tam máš rozdíl v dropu?

    IS rukávku mám aktivní už dlouho. Tuhle mám aktivní asi 2 hrací dny. Což je dost zvláštní, že to neběží v kuse, ale jen když hraješ. Jinak mám i rukávku z redka nebo map. Vážně nemám pocit, že bych měla špatné dropy. Metiny se sypou pěkně a z příšer taky padá dost. Nevím, prý to ale hodně záleží i na ch, postavě atd.... Ale to jsou jen spekulace, které se nedají ověřit. Teorií je spousta. Ale nezapomeňte, že 100% z 0 je zase 0. Já mám spíš problém, když je třeba mimořádný drop 10% navíc, tak mi skoro nic nepadá ?(.

  • 3 lidé to testovali většinou v Červeném lese a dva i v Zakletém.


    Není to pouze můj výsledek, kdyby to bylo pouze u mně, tak bych to považoval za nějakou chybu, ale toto jsou údaje od dalších 5 lidí + já. Jsou to různé levely, různé metiny, různé lokace, různé charaktery a dokonce i různé servery. 2 lidé z Rubinum a 4 z Fénixe.


    Takže u tebe vše funguje? Drop s tou rukavicí z bedny máš dokonce lepší než jen s rukavicí z IS? Kdy jsi IS aktivoval. Před nebo po aktivaci té zlodějky z bedny? Na jak dlouho máš rukavici z IS? Nosíš k tomu i klasickou nandavací rukavici, a pokud ano, jaký tam máš rozdíl v dropu?

    Psal jsem to už asi před měsícem tady forku tak si to nepamatuji přesně, byl jsem v zeleném lese s klasickou zlodějkou z IS a nic nepadalo, nasadil jsem tu z truhly a okamžitě začaly padat úlomky a další věci z driád a pařezů, pak jsem se přesunul na sohan a taky samé kuličky atd, Mě to na 100% fungovalo a byl jsem dle mého na oblasti přelevlený.