Žebříček

  • Zdravím všechny,


    netuším tedy proč se po tolika letech někdo kaká do vzhledu fóra a hlavní stránky, ale řeknu vám tedy, že je to hnus fialovej. Normálně bych sem nepsala kvůli tomu, abych vám řekla, jak hnusné to je, ale docela by mě zajímalo, zda jste někdo na hlavní stránce našel žebříček postav a cechů... Vážně to po tolika letech dali pryč? Proč by něco takového proboha někdo dělal. :fie::fie:


    Další strašná věc je wiki. Naše wiki byla vždy nejkrásnější ze všech, vše se krásně hned našlo.. Ale Gameforge si řekl "Tak to teda ne! Takhle krásnou wiki nikdo nemůže mít!" a totálně ji pokakali. Ne nadarmo se říká "co funguje, není třeba opravovat"...


    Edit: A ještě k tomu se jak wiki, tak forum dlouho načítá... (určitě to není internetem a ani počítačem).

  • Ahoj,


    všechno se slučuje a rebranduje pod jednu velkou společnost - GF. Tak je to ve světě normální a muselo se počítat s tím, že to nastane i tady.


    Nicméně wiki mrzí i mě. Je to pár dnů, co jsem se naučila editovat články na wiki a jelikož mám v posledních týdnech hromadu volného času, chtěla jsem ho věnovat k něčemu konstruktivnímu. A ve chvíli, kdy jsem byla připravena postnout první větší věc, mi wiki hodila hlášku o aktualizaci a po pár minutách byla wiki už na nové verzi, rozházená.


    No a co se fóra týče, tak to načítání je něco hrozného.


    A teď k žebříčkům. Sama za sebe používám cestu přes launcher. Proklikneš se tím do nastavení účtu na původním webu M2 a máš možnost se pak už klasicky dostat k původním žebříčkům :)

    Launcher2.PNG

    :gamer: Xandy & majka :gamer:

    Více o mých postavách zde

  • Další strašná věc je wiki. Naše wiki byla vždy nejkrásnější ze všech, vše se krásně hned našlo.. Ale Gameforge si řekl "Tak to teda ne! Takhle krásnou wiki nikdo nemůže mít!" a totálně ji pokakali. Ne nadarmo se říká "co funguje, není třeba opravovat"...

    Nicméně wiki mrzí i mě. Je to pár dnů, co jsem se naučila editovat články na wiki a jelikož mám v posledních týdnech hromadu volného času, chtěla jsem ho věnovat k něčemu konstruktivnímu. A ve chvíli, kdy jsem byla připravena postnout první větší věc, mi wiki hodila hlášku o aktualizaci a po pár minutách byla wiki už na nové verzi, rozházená.

    Zdravíčko,

    ačkoliv naše wikina dostala nový kabátek, ze kterého nejsme nikdo nadšenej, budeme se muset s touto variantou smířit. Stejně tak, jako s novým vzhledem fóra.

    Jsem rád, že se Vám náš starý vzhled wiki líbil, který byl ve funkčnosti už pěknou řádku let.
    Budeme se nadále snažit o to, aby naše tetička wiki byla ta extra a přehledná.


    Amina Všiml jsem si tvé aktivity a doufám, že jakmile dáme wikinu tak nějak do kupy, že tě tam znova uvidím ^^

  • To že vypadá půlka věcí hrozně se dá nějak přežít, to že do tohoto týdne mi forum pořádně nefungovalo je už na pováženou , v neděli jsem se vyděsil co se mi stalo se síťovkou, že pří 1 GB/s download nenačtu ani metin forum :D Ale vypadá to že se to vše už nějak srovnává, dokonce se mi povedlo přidat pár účtů do GF launcheru. Můžeme se jen modlit že GF se vypořádají se změnami, žebříčky a nakonec i hackery, dle mého je lepší že se aspoň něco děje, než že metin a vše okolo nechají umřít.