Spuštení klienta

  • Nečetl jsem vše, jen pár posledních příspěvků... každopádně lze mít aktivních více GF účtů na jednom pc - přesněji: lze mít online vždy jen 1 GF účet, ten lze však odhlásit, aniž byste si odhlásili již online aktivní účty ve hře, jen se odhlásíte z GF účtu, postavy/účty máte stále online na pc a prostě si lognete jiný gf účet a spustíte další klienty - tolik kolik budete potřebovat. Vyzkoušeno - 5 shopů na 1 gf účtu online - odhlásil jsem gf účet - postavy stále lognuty ve hře, přihlásil jsem jiný gf účet na který jsem vybíral wony ze shopů - vše fungovalo - můžete si ty účty/postavy nechat online a jen spustit jiné účty na jiném gf účtu.

    Pocházím z Mithgardu
    WP 120 lvl - Flokiii :arrow: Lycan lvl 116 - Athelstann

  • Snad se nejedná o chybu, kterou budou chtít opravovat. Aspoň trochu použitelné, nicméně předpokládám, že jakmile postavu odhlásím s cílem změnit ch, tak budu muset logovat ten účet znovu. Nebo se pletu? Jestli to půjde i se změnou ch, tak super :)

  • Nečetl jsem vše, jen pár posledních příspěvků... každopádně lze mít aktivních více GF účtů na jednom pc - přesněji: lze mít online vždy jen 1 GF účet, ten lze však odhlásit, aniž byste si odhlásili již online aktivní účty ve hře, jen se odhlásíte z GF účtu, postavy/účty máte stále online na pc a prostě si lognete jiný gf účet a spustíte další klienty - tolik kolik budete potřebovat. Vyzkoušeno - 5 shopů na 1 gf účtu online - odhlásil jsem gf účet - postavy stále lognuty ve hře, přihlásil jsem jiný gf účet na který jsem vybíral wony ze shopů - vše fungovalo - můžete si ty účty/postavy nechat online a jen spustit jiné účty na jiném gf účtu.

    Jen pro informaci, funguje to stále nebo to změnili a upravili? Popřípadě má někdo nějaký jiný tip, jak sdílet účty s někým, aniž by to někoho omezovalo?:thumbsup:

  • Stále to funguje.
    Sdílet účet a nikoho neomezovat? Mít domluvené časy kdy na daném GF účtu bude kdo kdy přihlášen... a dodržovat to. Nepřidávat více herních účtů do jednoho GF účtu, pokud daný herní účet s někým sdílíš, nebo máš v plánu ho později prodat.

    Každý herní účet by měl mít jeden GF účet a jsi víceméně bez potíží. Časem zprovozní odpojení herního účtu od GF účtu a ti co udělali chyby již nyní je budou moci napravit.

    Pocházím z Mithgardu
    WP 120 lvl - Flokiii :arrow: Lycan lvl 116 - Athelstann

  • Mít domluvené časy kdy na daném GF účtu bude kdo kdy přihlášen... a dodržovat to. Nepřidávat více herních účtů do jednoho GF účtu, pokud daný herní účet s někým sdílíš, nebo máš v plánu ho později prodat.

    To chápu, ale prý jde spustit jeden GF účet na dva PC, tudíž ten druhý se může taky lognout, na jinou postavu, například moje buffka, ale musí samozřejmě znát mé údaje od GF, takže by to taky teoreticky šlo. S tím co píšeš, budu asi nejspíš dělat, každej bude mít svůj GF účet a přidá si tam postavy své a když na něco budu chtít odpojím svůj s tím že nechám puštěnou postavu na pozadí a lognu její.

  • Tak tvůj způsob jsem nezkoušel - spustit jeden GF účet na více PC, to nevím zda funguje, teoreticky by mohlo a zda ne, tak se to dá obejít skrz různá sdílení... aplikací na to je spousty, jen je to poněkud přebytečné řešení přijde mi.

    Pocházím z Mithgardu
    WP 120 lvl - Flokiii :arrow: Lycan lvl 116 - Athelstann

  • Jestli to jde tak je to ochrana pěkně na prd, teoreticky ti někdo ukradne přístup a kickne tě/vykrade tě a ty s tím můžeš udělat velké kulové, chce to přidat potvrzení na IP přes sms nebo tak něco, pokud chtějí ty ochrany brát vážně.

  • Zdravim,

    je ještě nějaká možnost spustit metin přes client ze složky abych nemusel blbnou s tim jejich GF účtem a nebo už to blokli a jde to jenom přes GF účet. Do 30.09. mi to fungovalo, nyní mi tam vyhazuje chybu a že mám kontaktovat podporu.

  • Zdravim,

    je ještě nějaká možnost spustit metin přes client ze složky abych nemusel blbnou s tim jejich GF účtem a nebo už to blokli a jde to jenom přes GF účet. Do 30.09. mi to fungovalo, nyní mi tam vyhazuje chybu a že mám kontaktovat podporu.

    Odpověď máš tady:


    Stejně tak tam máš návod, jak nový launcher používat. Není to nic hrozného, člověk si zvykne. Naopak časem přijdeš na to, že to ušetří hromadu času. Směle do toho :)

    :gamer: Xandy & majka :gamer:

    Více o mých postavách zde

  • Odpověď máš tady:


    Stejně tak tam máš návod, jak nový launcher používat. Není to nic hrozného, člověk si zvykne. Naopak časem přijdeš na to, že to ušetří hromadu času. Směle do toho :)

    Děkuji za odpověď, no nevím jestli si zvyknu, zatím co jsem to tu tak pročítal, tak v tom vidím jen komplikace a zdržování (spuštění více účtu kvůli přendání věcí atd.)

  • No co bych povídal, je to jen o zvyku, ale to dlouhé logování mě opravdu štve, ale co s tím naděláme já jen chtěl, abych mohl sdílet účet se svojí a svůj účel to splnilo, takže jsem tak napůl rád.:evilgrin:

  • no tak to hold taky převedu, ostatně co jiného mi zbývá :( a máte někdo vyzkoušené, že lze spustit na jednom PC současně dva klienty?

  • Pokud spustíš GF clienta, pusť si z něj který chceš účet. Pak klienta odhlas a logni si klidně jiného a naloguj co potřebuješ. Nic ti to nevykopne. Teda pokud ti nepadá občas hra. Jinak já to tak dělám mám puštěné třeba 3 účty a každý z jiného klienta.