Spuštení klienta

  • Muze mi nekdo kompetetivni rict jak dostanu ucty mich pratel ze sveho gf klienta ? radi by na svich uctech za X desitek tisic hrali... tohle preci neni normalni a nemuzou to myslet vazne... sdileni uctu bylo preci povolene a nez dam takovouhle (super) zmenu do hry nejdriv na to uzivatele dostatecne pripravim a poucim prece.. nechapu jak tohle mohlo v nemecku projit,,,, to chteji vyhnat i posledni hrace co tady zustali ?

  • Spuštění clienta není vcelku problém, jen mu to trvá mnohem mnohem déle než před updatem.

    No právě v tom extrémně dlouhym spouštění bych viděl dost zásadní problém....Internet mám UPC 300mb/s, počítač na poměry metinu excelentí superdělo (jinak lehce nadprůměr na hraní her)

    a samotný herní klient se spouští skoro 2 minuty? To je dost slušná rychna tohle...

  • Vážení vývojaři,


    Udělejte s tím už něco!.. přijdu z práce, tak si chci chvilku zahrát, ale ono ne, vyskočí po***** GF!!!! ale hra už spustit nejde. :D


    Poslední dobou už se začínám bát kdykoli je nějaký update, že tam něco poděláte! a ono už je to tady :D :D NEHRATELNOST této hry jste přivedli k dokonalosti ! blahopřeji :-*
    Děláte všechno proto, aby se na vás lidi vykašlali a hráli něco jiného !


    Prosím alespoň poraďte jak hru spustit ! Přes client ve složce to nejde !

    Děkuji. :dash:

  • Všecho se dá obejít.Najděte složku GameforgeLive-Games-Metin2 dále metin2client a hra se spustí i bez těhle *****.



    Warn: Vulgarita /Fufhiny

    Edited 2 times, last by Lucyana ().

  • Všecho se dá obejít.Najděte složku GameforgeLive-Games-Metin2 dále metin2client a hra se spustí i bez těhle kokotin.

    zapomel si ale dopsat ze jakmile uz ses chytil do GF klient pasti a ucet si nekam pridal... tak ho tim klientem nespustis.. tudis je to uplne k nicemu

  • zapomel si ale dopsat ze jakmile uz ses chytil do GF klient pasti a ucet si nekam pridal... tak ho tim klientem nespustis.. tudis je to uplne k nicemu

    To bohužel netuším.Dala se mi instalace te kraviny a po tom co to chtělo přihlášení sem to vypnul a zkoušel to jinak.

  • No právě v tom extrémně dlouhym spouštění bych viděl dost zásadní problém....Internet mám UPC 300mb/s, počítač na poměry metinu excelentí superdělo (jinak lehce nadprůměr na hraní her)

    a samotný herní klient se spouští skoro 2 minuty? To je dost slušná rychna tohle...

    2 minuty? tak to mas superrychly, me i 5... poradek ve skladech je rychta z 15min. na hodinu...

  • 2 minuty? tak to mas superrychly, me i 5... poradek ve skladech je rychta z 15min. na hodinu...

    Nemá to superrychlý, já mám starý notebook 7 let a klient se mi načte za 2 minuty také, o tom to není, ale spíš o tom, že to neskutečně * víc



    Warn: Vulgarita /Fufhiny

    Edited 2 times, last by Fufhiny ().

  • dojebali ci ojebali?

    je fakt ze ja mam jen mobilni int., to me jebe zase o2. nikdo k nam kabel nechce zavest... ale nejde s tou dobou spousteni nejak *?



    Warn: Vulgarita /Fufhiny

    Edited 2 times, last by Fufhiny ().

  • Jakmile hrajete přes nový GF client, tak už nemůžete spustit metin2 přes složku, prostě to píše chybu a metin2 vám to nespustí. A teď si vemte, že něco potřebujete přendat ně nějaký sklad učty, shopy a jiný postavy, prostě to nejde pokud nemáte všechny účty pod GF clientem :D......

  • Jakmile hrajete přes nový GF client, tak už nemůžete spustit metin2 přes složku, prostě to píše chybu a metin2 vám to nespustí. A teď si vemte, že něco potřebujete přendat ně nějaký sklad učty, shopy a jiný postavy, prostě to nejde pokud nemáte všechny účty pod GF clientem :D......

    To není pravda, jen to neumíš .


    A pro někoho výše, jakmile jsi připojil účty přátel, mají po hraní nebo jim musíš dát přístup na tvůj gf účet. Němcům na fóru odpověděli kompetentní osoby, že to rozpojit nikdy nepůjde. Maximálně to půjde přes support přesunout na jiný účet GF, ale takový, na kterém zatím není žádný jiný účet. Takže pokud jsi někomu "vzal" hlavní postavu a buffku, nikdy to nezapne dohromady, aniž by odhlasovat GF klienta na jiný GF účet.

    Dobry, ne?

  • To není pravda, jen to neumíš .


    A pro někoho výše, jakmile jsi připojil účty přátel, mají po hraní nebo jim musíš dát přístup na tvůj gf účet. Němcům na fóru odpověděli kompetentní osoby, že to rozpojit nikdy nepůjde. Maximálně to půjde přes support přesunout na jiný účet GF, ale takový, na kterém zatím není žádný jiný účet. Takže pokud jsi někomu "vzal" hlavní postavu a buffku, nikdy to nezapne dohromady, aniž by odhlasovat GF klienta na jiný GF účet.

    Dobry, ne?

    Moje chyba, už to mám..

  • Jsem ráda, že jsem si přečetla diskusi dříve, než jsem podnikla jakékoliv kroky. Už v minulosti byl GF launcher raději obcházen. I to jsem teď měla v plánu. Pokud informace od Parkera (na profilu Lucyany) jsou pravdivá a uskuteční se, tak se s tím budu muset porvat. Upřímně to moc komplikují. Nemožnost to nikdy odpojit mě dost odrazuje, stejně tak nemožnost zapnout více GF účtů najednou. Netuším jaký byl důvod toto zavést, jedině snad jako ochrana proti krádeži účtu, ale dost překomplikovaná. Uvidím jak se to ještě vyvine, jako obvykle to prvně zavedou a až poté na popud hráčů se případně něco změní. A v tomto případě opravdu doufám, že se to změní ?(

  • Ahoj,

    No vzhledem k mým novým informacím chtějí úplně zaříznout spuštení metinu z metin2client.exe u složky metin2 a nahradit to pouze GF sr***, která je neskutečně nejhorším herním klientem a přes to ani sotva spustí někdo hru, co si o tom myslíte? Vypadá to, že na sdílení můžu asi zapomenout...

  • Takže nám konečně zapli funkci přidat příspěvek, děkuju mockrát.

    Jsem ráda, že jsem si přečetla diskusi dříve, než jsem podnikla jakékoliv kroky. Už v minulosti byl GF launcher raději obcházen. I to jsem teď měla v plánu. Pokud informace od Parkera (na profilu Lucyany) jsou pravdivá a uskuteční se, tak se s tím budu muset porvat. Upřímně to moc komplikují. Nemožnost to nikdy odpojit mě dost odrazuje, stejně tak nemožnost zapnout více GF účtů najednou. Netuším jaký byl důvod toto zavést, jedině snad jako ochrana proti krádeži účtu, ale dost překomplikovaná. Uvidím jak se to ještě vyvine, jako obvykle to prvně zavedou a až poté na popud hráčů se případně něco změní. A v tomto případě opravdu doufám, že se to změní ?(

    Je to informace od coma, takže je to bohužel jistý. Já sem metin spustil po 3 dnech, kdy jsem vyzkoušel každou krávovinu a nakonec sem zjistil, že složka s metinem, musí být na stejném disku jako windowsi. Mám je na ssd disku c: pro rychlejší spouštění a všechny hry, kterých mám víc jak 30, mám jinak D: včetně GOG galaxy. Takže funkční způsob je nainstalovat klient z gameforge.com, po spuštění v klientu vybrat stahuj metin a nechat instalovat do složky, kterou si to vybere (c: program files (x86) a tu neměnit.

  • tak co se tyka na sdileni.. tak nevím zda jste tak * :D nebo nevim :D ale pokud ma danej clovek udelanej gf klient ma od toho ucet.. jakej je problem si pujcovat celej ucet?? je uplnejedno ze to ma napojeno na svuj ze ktereo danej metin nesmaze.. pokud ti pujci celej gf ucet tak je to uuuplne jedno tvl :D další vec ty blaboli ze nemuzes mit zaplych vic metinu zaroven sracka.. ja jich mam treba zapnutých 5 :D zapnes metin pod nejakym uctem zmenis ucet v gf klientu a zae ho zapnes s jinym uctem pokud ti zcerna obraz treba na shopu jdes do klienta je tma ve hre.. rokzliknes to a je tam kolonka hrat zapnes novej metin a tim se odhlasis kdyz se ti treba sekne hra.. jediny co tak to fakt trva pustit ale nic proti ale tenhle problem uz tu je mesic i bez toho klienta... na druhou stranu si nemyslim ze je to zas tak spatne... treba kdzy clovek prestane hrat dojde po roce nepamatuje si ucty a ma je vsechny vypsane nic nersi... pri logovani do hry nemusite pri kazde zmene ch vypisovat jak retardi prihlasovaci udaje.. jen teda ti co pripojili cizi ucty tak jsou * no.. kdyby pouzili mozek nechali to jine prihlasit a pujcili si celej gf ucet udelali by lip.. ale co uz no



    Warn: Vulgarita /Fufhiny

    Edited once, last by Fufhiny ().

  • natsu02 nepsala jsem o více oken hry, ale více účtů od GF. Pokud nechci mít všechny účty metinu pod jedním GF účtem, tak je prostě dohromady nespustím. Co se týče sdílení, tak taky nepotřebuji, aby mi někdo lezl do všech účtů jen ze zvědavosti, protože ta možnost tam bude.

  • natsu02 nepsala jsem o více oken hry, ale více účtů od GF. Pokud nechci mít všechny účty metinu pod jedním GF účtem, tak je prostě dohromady nespustím. Co se týče sdílení, tak taky nepotřebuji, aby mi někdo lezl do všech účtů jen ze zvědavosti, protože ta možnost tam bude.

    pokud vim tak GM psal ze spustit vice uctu na jednom pc jde

  • Bohužel, toto mě velice mrzí, jak se vůbec dostanu na účet svojí, když chci třeba přesunout knížky? Nebo udělat jí alchu, jak toto sakra udělám? Při přesouvání věcí, toto bude nehorázně otravné a čekat až se moje naloguje, protože to ani z dvou nespustím... Máme dost věcí společných, tohle opravdu nedomysleli, asi si budu stěžovat přímo GF a řeknu jim co si o tom myslí všichni, oni nemají mozek, ale místo toho totálně po***ný guláš v hlavě...