Metin2 na Gameforge.com

 • announcement_metin2_de_418b0f886b60e0c720f8e6d5895ead1f.jpg


  Už jste slyšeli novinky? Metin2 byl integrován do kompletně přepracovaného webu Gameforge.com. Společně se všemi novinkami Metin2 zde naleznete také nejnovější informace ze všech hlavních titulů Gameforge.


  Navíc můžete Metin2 spustit v novém herním klientovi, který vám dá více možností a výhod!


  Vylepšené aktualizace
  Herní klient optimalizuje proces aktualizace, čímž vám umožní aktualizovat vaše oblíbené hry čím dál rychleji.


  Potřebujete více dobrodružství?
  Díky hernímu klientovi si můžete stáhnout a aktualizovat ještě více herních titulů Gameforge kliknutím na tlačítko. Brzy bude klient podporovat všechny hry Gameforge.


  Jeden účet - nekonečná akce
  Potřebujete pouze jeden účet pro hraní všech našich her - zakládání účtu pro každou hru je nyní minulostí. Všechny existující účty, které nyní používáte, lze propojit s účtem Gameforge.


  Youtube tutorial


  Co se ještě změní na Metin2 po integraci?

  • Je podporováno více účtů.
  • Webové stránky s žebříčky, nápovědou a fóry stále budou dostupné přes odkaz na stránku.
  • Již nebudou podporovány Windows XP.
  • Pro Steam hráče: již nebude možné propojit nové Steam účty nebo se přihlásit do Metin2 pomocí služby Steam. Nicméně se pomocí služby Steam můžete přihlásit a pokračovat jako obvykle.


  Svůj účet Gameforge můžete spravovat přímo v herním klientovi. Začněte považovat herního klienta za svůj nový domov pro všechny akcí nabité a adrenalinové hry z vesmíru Gameforge!

 • Vážená komunito,


  Bezpečnost vašeho účtu je pro nás důležitá. Ujistěte se proto při registraci, že zadáváte správnou e-mailovu adresu, abyste předešli možnému zneužití. Také si nezapomeňte nastavit silné heslo a pravidelně jej měnit.


  A protože často dostáváme požadavky na podporu týkající se ukradených účtů, připomínáme vám, abyste detaily o vašem účtu nesdíleli s ostatními hráči. Pokud zjistíte, že se někdo jiný přihlásil na váš účet, měli byste neprodleně změnit heslo - je to jediná cesta, jak zůstat v bezpečí.


  Tým Metin2

 • Více klientů v Metin2


  Vážená komunito,


  Od této chvíle budete moci spustit více klientů Metin2 najednou a hrát na různých serverech s jedním herním účtem pro Gameforge klienta.

  Po spuštění prvního herního klienta klikni na šipku vedle tlačítka ‘Do hry’ a spusť další instanci z rozbalovací nabídky. Jen buď trpělivý, pokud se klient nespustí okamžitě, může to chvíli trvat.


  Tým Metin2