Sčernanie obrazovky

  • Zdravím ,


    mam takýto problém vid obrázok nižšie vedel by mi niekto s týmto poradiť deje sa mi to v každom dungu po nejakom čase a do budúcna je to nehrateľné vždy pomôže iba zmena postavy alebo port na šamanku čo nie je vždy možne (napríklad vo veži) aj to iba na chvíľku niekedy to spraví hneď znova za 30 sec alebo zase o 10 az 15 min proste cele to roby náhodne už si s tým neviem rady preinštaloval som Windows dal najnovší ovládač na grafiku všetko ale nepomohlo :minigun:


    Môj pc:


    AMD Fx 8300 3.6 ghz 8 jadro

    16 GB RAM

    256GB SSD (na nom je teraz aj metin pred tym nebol)

    NVIDIA GeForce GTX 650ti 2GB

    Windows 10 64bit


    69927065_755863738200611_4750610661216616448_n.png

  • Zdravíčko,


    jestli mohu poradit, tak zkus stáhnout starší knihovny do directx. Windows automaticky nainstaluje ty nejnovější.

    Tato hra běží pod Directx8, který ale může být emulován do directx9 kvůli kompabilitě grafiky/řidičů a to nechceš. Defaultně by to tak být nemělo, takže zjisti nejdříve to.

    Normálně bych řekl, že je problém se soubory, ale jelikož jsi to přeinstaloval, tak bude problém s inputem.


    Nebo ještě jedno řešení a mnohem jednodušší. Stáhni staré řidiče grafické karty. Třeba 5 let staré (a nenech je hned automaticky aktualizovat).


    PS. Určitě se tu najde někdo, kdo bude vinit AMD processor. Ne! Není to tak. Toto s tím nemá nic společného. Měl jsem tyto processory (8150, 6300, 8300).

    PS2. Když nainstaluješ nový Windows, tak nezapomeň růčo nainstalovat řidiče na chipset, ty nejnovější, protože mám takový pocit, že Windows s nima měl nějaký problém, ale to by mělo být úplně mimo tvůj problém.



    Dávám yangy zdarma! Přijďte si na adresu Ústavní 91, Praha 8 a na recepci řekněte, že si jdete pro zlaté, že Vás posílá Lycan a oni Vás nasměrují.

  • No tak som stiahol directx 8 aj tak mi cez dxdiag ukazure verziu 12 tak nwm ale stiahol som aj ovladac na grafiku z roku 2013 trosku to asi pomohlo alebo mozno len nahoda ale vcera mi to spravilo len 4x tak nwm no... :D