ÚDRŽBA

  • Ahoj, pro ty co neví, tak dneska nebude údržba (4.9.2019), psali v DE fóru, že čekají na nějaký hotfix z koreje, takže neví kdy bude, ale dají nám vědět, jen to stačí sledovat. Odkaz sem nebudu dávat, akorát bych měl warn:lol:

  • Njn, bohužel jediné, co tu funguje je buzerace s nesmyslnými pravidly na fóru, to že hra jede čím dál tím hůř a navzdory silným slovům je chrám (a věřím že i další lokace) plný botů, s tím se nic nedělá.

    Jinak info o odložené údržbě sem Lucyana dávala.

  • Nič v zlom páni ale mne sa nejde lognúť.... už nejakú tu pol hodinku :)

    A čo sa botov týka... k tomu asi neni slov... sú všade.

  • No to sice jo, ale prostě v Německu je vše dřív, dávají to tam den předem, než se to dostane sem...:lol:

    Buď rád. Dříve to bylo tak, že Němci vše nejdříve testovali na ostatních (asi 80 let nazpět). Buď rád, že ty updaty nejdříve otestují na jejich serveru.

    Teď technicky.

    Nikdy nechceš aplikovat nový patch na všechny servery najednou, protože když se něco po sere, tak to musíš opravovat všude a také máš všude nasrané zákazníky. Otestuješ to na jednom a poté to hodíš na všechny.

    PS. Nikdy se nemůžeš spolehnout na ostatní, že to otestovali (tím myslím Webzen nebo kdo dělá ty patche), protože toto není jejich byznys, ale tvůj a proto je třeba ta opatrnost. Oni když něco po serou, tak to počká, ale zákazníky Gameforge nepočkají.



    Dávám yangy zdarma! Přijďte si na adresu Ústavní 91, Praha 8 a na recepci řekněte, že si jdete pro zlaté, že Vás posílá Lycan a oni Vás nasměrují.

  • Je super, že si tu takhle notujete, nicméně myslím, že tým už má práce až takhle dost, navíc to dělají ve svém volném čase a nemůžeš po nich přeci chtít, aby kontrolovali ještě forum v jiných zemích. Od toho mají Darcoona, aby tyhle informace sděloval přímo jim, nebo rovnou sem na forum. Myslím, že za těch 10 let, co tu tehle tým funguje, udělal kus práce. Ne všechno je ale v jejich pravomoci, tak proč to na ně házet?

    :gamer: Xandy & majka :gamer:

    Více o mých postavách zde

  • Já na ně nic nehážu. jen prostě ta aktivita už je na minimu, nežli dřív? V Německu, jak to vše krásně běží, tam je informací tolik a ještě více aktivní GM, nevím přesně kolik jich tam je, ale více se o to starají o fórum, jsou tam i také nějaké fórum eventy a podobné věci. Nevím, jak to mají ve hře, ale to si myslím, že je na stejné úrovni jak my.:pillepalle:

  • No, mě je celkem šumák kdo za to může, GF jako celek a český tým jako jeho součást odvádí příšernou práci.

    Nutno na to koukat tak, že GameForge jsou germáni a to, že je info zde pozdě automaticky neznamená, že za to může Český tým, ale také třeba to, že GameForge kašle na ostatní servery a ty informace posílají pomalu. CZ je malý trh a má tedy nejmenší prioritu.



    Dávám yangy zdarma! Přijďte si na adresu Ústavní 91, Praha 8 a na recepci řekněte, že si jdete pro zlaté, že Vás posílá Lycan a oni Vás nasměrují.

  • alebo jednoducho...chýbajú nám chaloši ktorí do toho budú tlačiť 500ky :D našiel sa spôsob ako zarábať aj z botov... takže je jasné že to germánom nevadí :)


    mimochodom... kedy to už spustia? Rád by som si zahral ešte pred prácou.

  • GF si asi řeklo, že která země sype nejvíc peněz ta dostane informace jako první, z tohodle by mohlo vyplývat, že tomu tak je, proto my jsme poslední.:lol:

    Přijde ti 5 zákazníků. Jeden ti utratí v obchodě milion, druhý půl milionu, třetí čtvrt....... a pátý 10 000. Kterému se budeš věnovat nejvíce? Tak je to všude. DE server vydělává xx krát víc než ten CZ, stejně tak např. TR server.



    Dávám yangy zdarma! Přijďte si na adresu Ústavní 91, Praha 8 a na recepci řekněte, že si jdete pro zlaté, že Vás posílá Lycan a oni Vás nasměrují.

  • GF si asi řeklo, že která země sype nejvíc peněz ta dostane informace jako první, z tohodle by mohlo vyplývat, že tomu tak je, proto my jsme poslední.:lol:

    budes se divit ale je to tak prvni je podle me RO DE a pak zbytek my sme nekdo o par let pozadu

  • Už zase tady mrčíte? Němci to mají z první ruky a ostatní mají smůlu. Co jsem slyšela turci jsou na tom mnohem hůř. A ti jsou dle mého soudu lepší trh.Je fakt aktivita by se mohla zlepšit. Dala jsem vlákno s debatou kde se zapojil Lendin tak tam napište. Třeba odpoví jako odpověděl mě.

  • Ja som sa týmu vždy zastával, pretože rozumiem, že robiť to zadarmo vo svojom voľnom čase nie je výhra. Keď to už ale niekto vezme a dostane zodpovednosť, nejaká úroveň by tam mohla byť. Ak mi kvôli nepravidelnej a neohlásenej niekoľkohodinovej údržbe umrie mazel, a odpoveď na to je že Best sa o tom v tomto novom prehľadnom fóre niekde zmienil a mám smolu, tak začínam chápať niektorých hráčov a ich neustále sťažovanie sa. Asi to nie je práca vhodná na dlhú dobu a možno by bolo lepšie sa časom aspoň prestriedať, pretože práca týmu by mohla byť aj o niečom inom ako nájsť najlepšiu výhovorku :thumbsup:

  • potvurka007 do tvého vlákna https://board.cz.metin2.gameforge.com/index.php?thread/38851-výzva-všem/&pageNo=1 jsem už napsala, že bych uvítala větší aktivitu teamu. Nevím co víc je potřeba k tomu dodat. V obdobném duchu jsem se již vyjádřila několikrát v jiných vláknech. A stalo se snad něco? Nestalo. Takže ano asi si budeme stěžovat dále (podle tebe mrčet), a je to i pochopitelné. Nevidím jediný důvod, proč nevyžadovat slušné služby a smířit se s pomalu upadající úrovní.

    TheDreamer tuto práci vzali, pokud je nebaví, či nemají čas, tak ať jdou jinam. Nikdo je tady nedrží. Jednoduché jak facka.

  • Tatsuhime je fajn, že jsi se vším hned hotová. Proč se tedy nepřihlásíš sama? Víš ono všechno má 2 strany - rub a líc. Ano mohli by být více aktivní, ale pokud třeba nedostanou zprávu, že se něco děje, není jejich práce prolézat ostatní fora a postovat sem.

  • potvurka007 Za 1.: všimla sis, že by byl otevřený nábor na GM? Není. Za 2.: uvažovala jsem, že bych se k nim přidala, ale fakt na to nemám čas (teď maximálně prolítnu fórko a postavím shop). Očividně ale ten čas chybí i dalším členům teamu. U některých ani nevím, jestli jsou stále aktivní nebo z nostalgie jsou v teamu. Je tu i člověk na eventy na fóru a zatím s moc eventy nepřišel. Za 3.: dokud Lucyana neměla dovolenou postovala novinky v IS, jakmile byla off nikdo jiný to nedělal. Pochybuji, že v tu chvíli nebyly informace. Za 4.: ve hře jsou snad sporadicky nebo nečtou chat, kolikrát je to hrůza co tam je.


    Za zadkem jim nestojím, takže netuším jak moc jsou online a jak moc jsou akční. S přihlédnutím k minulosti je ovšem toto bída a mohla by být mnohem lepší organizace, to by měli zvládnout sami. Beru v potaz, že pravomoce se časem nejspíše změnily. Nicméně jsou zde mezery pro zlepšení a štvou mě právě ty oblasti, které nestojí na GF, ale na našem teamu. Poněkud mi to připomíná syndrom vyhoření. Fufhiny nepřepracuj se ať neskončíš stejně ;):D Na druhou stranu si dokáži představit, že GF jim to ani neulehčuje. Ale stále se bavíme o dobrovolné práci a sami si mají sáhnout do svědomí jesli na to čas mají a budou se tomu plně věnovat :)

  • Poněkud mi to připomíná syndrom vyhoření. Fufhiny nepřepracuj se ať neskončíš stejně

    Nemusíš se obávat :D
    Pořád tu jsou uživatelé a hráči, kteří mě motivují svým příjemným vystupováním a chováním k tomu, abych svou práci dělal dál jak mám :)

    Až i ti odejdou nebo přejdou na druhou stranu, tak mi začnete dotovat psychiatra :D