Nové fórum (po aktualizaci)

• Zdravím,

nedávno nám aktualizovali fórum (Woltlab BurningBoard) na novou verzi a otevřeně se přiznávám že tady nemůžu nic najít, chybí mi ten news feed na homepage a pak nové přízpěvky pod. Celé je to teď divně (mi přijde). je tu záložka "Forum" s dropdown menu ve které jsou nepřečtené posty, ale jsou tam všechny a ne jen novinky (napří hrou, forem a IS) a notifikace nepomáhají.

Přijde mi to jako hrozný zmatek, to staré bylo přehledné ve stylu "kouknu a vidím". Pro někoho kdo čte hlavně fórum a je ve hře párkrát do roka se jen podívat je to utrpení, teď netuším co se děje za eventy (že bych třeba dorazil...)

Druhým bodem je grafický design, celé to je tmavé, tady pole pro zadání dalších informací o novém vlákně mají šedou barvu pozadí, poloprůhlednou a do toho černý text - nejde to přečíst.
    Na spoustě míst chybí odsazení HTML elementu, ten orandžovo-zlatý bar Metin2 > Forum > Metin2 - The Game > Pochvaly a kritika... je mini fontem, alespoň 10px dejte.

Přijde mi že se někdo totálně vykašlal na to si to po sobě projít a zkontrolovat natož aby se zamyslel nad UX (user-experience). Čekám že si to GF nechalo vyrobi na zakázku a zaráží mě že si to nezkontrolovali a převzali takhle, dle mého, rozbitou věc.

Staré fórum mělo sice dost světlé barvy a když to čtete o půlnici vypalujete si tím skoro díru do hlavy :lol:Ale tady abych bych si na to vzal lupu a hledal text skoro pinzetou :D

Fakt mě to štve, jako grafický návrh je v pohodě, ale to moderní pojetí ostrých hran atd. to se jim vůbec nepovedlo, prosím prosím moc prosím - jde s tím něco udělat?

Nebo není někde v uživatelském nastavení možné si nastavit starý vzhled? Dík fík a pošlete to do GF nebo si do Karlsruhe za GF mám dojet sám? :phatgrin:

• Pohledejte na německém fóru, tam si na to stěžují opravdu dost:D Pokud jsem dobře pochopila, tak je využité pouze jakési rozhraní, kde si naklikáš co chceš, i bez znalosti tvorby webovek. Takže klidně to spatlal kdokoliv z firmy a ušetřili na zakázce za kvalitní web :dash:

• hele lidi mluvíte o tomhle fórku ?? jako mě se líbí víc jak to staré vzhledově a co se mi nelíbilo na starém tak je i tady takže pro mě postup k lepšímu ty pro ty slepé držte ctrl a točte kolečkem myší dokud si nenajdete velikost co bude pro "Vás" dobrá jžš :DD staré bylo nepřehledné taky takže máte to beze změn :P jen v tmavším

• Staré bylo přehlednější jak toto. Stará homepage mi byla též sympatičtější. V této barevné kombinaci není vše vidět a nejde o velikost textu, na béžové je bílá fakt vidět. Stejně tak absence českého fontu. Na německém fórku si stěžovali i na problémy s zobrazením na telefonu. Mě nejvíce irituje absolutně nesmyslné posouvání vlevo celých stránek. Možná se snažili o modernizaci, ale po technické stránce hrůza.

• Hlavně je hrůza, že v Německu to měli to fórum o něco dřív puštěné a my stále museli čekat týden a žádné novinky tady nebyly :lol:. Stejně na to tady už každej s***, tak chodím jen koukat na DE fórum, co je za novinky, co bude v IS atd. Kdybych to sem psal každý den ty novinky je toho plný fórum a taky mě Fufhiny ukamenuje :chainsaw:.

• Ty bláho, teď jsem zaregistrovala, že tu není žádné info co bude v IS, co fungovalo běžně bez větších problémů 8| 19 lidí co je v teamu (nepočítám team pod wiki) a nikdo není schopen nic napsat. To má práva jen jeden člověk a když má dovolenou, tak nic nefunguje? Sorry, ale organizace vole :pillepalle:

• Mě příjde obojí příšerně nepřehledné :D Už na starém foru najít aktuální eventy byla hromada klikání, jako by bylo problém to hodit na hlavní stránku na 1 kliknutí, když je to jediný důvod proč sem chodí 99% lidí.

• Fórum bylo vždycky zmatený a popatlaný, ale tohle je opravdu nový lvl. Za mě je největší propadák označování nepřečtených threadů (vážně Bonsai??), to jsem měl chvíli problém vymyslet, co to kura je a odstranění fajfky pro Mark as read na celou sekci, což by se mi hodilo, když jsem tu dva měsíce nebyl.

Navíc je to tak skvělý, že se to ani nepřizpůsobí šířce monitoru a člověk loví kde se co válí...

GF se zase předvedlo, jestli to kupovali jako subdodávku, tak je to na reklamaci a jestli si to dělali sami, tak je to na pěst.

"Nikdo není dokonalý, to ale neznamená, že bychom měli být všichni hovada."

• Co tak koukám tak se něco děje, na Firefoxu mi už fórum nejezdí z leva do prava :D

Tak snad to za nějakou dobu fixnout tyhle UX f*** ups :D

Edit:

Ehm, fail. Tak na Macu to nefunguje stále, je to dané rozlišením.

FML, to je shit :D :D :D