• Ahoj,

    připravil jsem si logo 16x12 a ve složce metin2 vytvořil novou složku upload, která tam nebyla (dříve tam bývala a vše fungovalo). Nacpal jsem do ní to logo, ovšem ve hře se nic nezobrazilo. Zkoušel jsem různé formáty obrázku, zkoušel jsem průhledné pozadí i bez něj, zkoušel jsem zapnout a vypnout hru, nic nezafungovalo tak, aby po kliknutí na tlačítko ''aktualizovat'' se to logo objevilo ve výběru. Level cechu mám 3, jiná loga se mi ve výběru normálně zobrazují a loga ostatních cechů ve hře také.

    Nikde na netu jsem nenašel nic, co by tenhle problém řešilo, tak se chci zeptat tady, protože spousta z Vás má svá loga a fungovalo to hned, stačilo jen vytvořit složku upload. Ale třeba se našel někdo, komu to nešlo jako mně. V tom případě bych ocenil nějakou radu. Jde sice jen o "pitomé" logo, ale dumám nad tím, proč to nejde, když to vždy šlo.

    Díky předem za odpovědi.<3

    LightBringer 81 lv. - Aura P, Zuřko G8, Smršt G1, Troják G1, Pádit 6
    SIONA - SHINSOO

  • Zkus jit do slozky metinu a smazat soubor Mark, a nezapomenout ze obrazky musí mit tvar jpg, gif , bmp, taky mi to z 10 ti log načetlo jen 3, a pak sem zjistila ze sem mela špatne konec připonu. -v ty rychlosti sem to přehledla.
    A samozřejme nahravat to kdyz nemaš zaplou hru.

    „Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy.“
    Romain Rolland

  • Pokud dobře pamatuji, tak problém byl v bitové hloubce... 8, 10, 16.... bitů nebo jak to je. Zkus udělat obrázek ve všech kvalitách bitové hloubky a ono to jeden načte.



    Dávám yangy zdarma! Přijďte si na adresu Ústavní 91, Praha 8 a na recepci řekněte, že si jdete pro zlaté, že Vás posílá Lycan a oni Vás nasměrují.

  • Zkus jit do slozky metinu a smazat soubor Mark, a nezapomenout ze obrazky musí mit tvar jpg, gif , bmp, taky mi to z 10 ti log načetlo jen 3, a pak sem zjistila ze sem mela špatne konec připonu. -v ty rychlosti sem to přehledla.
    A samozřejme nahravat to kdyz nemaš zaplou hru.

    To jsem zkoušel, bohužel nic.


    Ještě lze přípona .tga, čili ty loga můžeš také udělat průhledný přes tento formát, ale s tím si musíš trochu pohrát v photoshopu.:crazy:

    To jsem také zkoušel, také bez výsledku.


    Pokud dobře pamatuji, tak problém byl v bitové hloubce... 8, 10, 16.... bitů nebo jak to je. Zkus udělat obrázek ve všech kvalitách bitové hloubky a ono to jeden načte.

    Díky, to zní dobře. Vyzkouším to. 😀

    LightBringer 81 lv. - Aura P, Zuřko G8, Smršt G1, Troják G1, Pádit 6
    SIONA - SHINSOO