Jaký level je lepší do věže na drop upomínek, apod.?

  • zlodějka z is a z metinu je základ dobrého dropu pokud máš jen jednu drop je průměrně o polovinu menší . Kolik jsi lvl je jedno hlavní je nepřesáhnout hranici 10lvl příšer které dropujuš .


    POZOR! Ještě v roce 2016 to bylo tak, že samostatné zlodějky z IS byly lepší jak kombinace IS + ze hry. Nemohu to říci na 100%, ale každý veterán vám potvrdí, že při obou zlodějkách to padalo hůře. Bylo to spíše tak, že se ty zlodějky z IS negovaly těma ze hry. Těma "ze hry" myslím ty na 7, 14... dní, ty nenasazovací.

    Osobně do dnes to nebudu riskovat, protože stále si pamatuji, jak jsem měl zlodějky ze hry na 14 dní a koupil jsem si i ty z IS na 15 dní a měl jsem skoro nulový drop. Z metinů mi to padalo úplně stejně, jako bych neměl žádné zlodějky a to nepřeháním.



    Dávám yangy zdarma! Přijďte si na adresu Ústavní 91, Praha 8 a na recepci řekněte, že si jdete pro zlaté, že Vás posílá Lycan a oni Vás nasměrují.

  • POZOR! Ještě v roce 2016 to bylo tak, že samostatné zlodějky z IS byly lepší jak kombinace IS + ze hry. Nemohu to říci na 100%, ale každý veterán vám potvrdí, že při obou zlodějkách to padalo hůře. Bylo to spíše tak, že se ty zlodějky z IS negovaly těma ze hry. Těma "ze hry" myslím ty na 7, 14... dní, ty nenasazovací.

    Osobně do dnes to nebudu riskovat, protože stále si pamatuji, jak jsem měl zlodějky ze hry na 14 dní a koupil jsem si i ty z IS na 15 dní a měl jsem skoro nulový drop. Z metinů mi to padalo úplně stejně, jako bych neměl žádné zlodějky a to nepřeháním.

    Mám zlodějky z IS a moc to nepadalo, přihodil jsem k tomu zlodějky na 7 dní z truhly za level a začalo to padat o dost více.

  • Mám zlodějky z IS a moc to nepadalo, přihodil jsem k tomu zlodějky na 7 dní z truhly za level a začalo to padat o dost více.

    Tak to už musí být opravané. Dříve při této kombinaci bys měl skoro nulový drop.

    Je také možné, že to dělají pouze nějaké zlodějky. Ono jich je, teda alespoň bylo, ve hře spoustu. Stejné názvy, stejná doba trvání, ale jiné ID v databázi.

    Pro dobro všech doufám, že se to už neděje, protože to bylo fakt k nasrání.



    Dávám yangy zdarma! Přijďte si na adresu Ústavní 91, Praha 8 a na recepci řekněte, že si jdete pro zlaté, že Vás posílá Lycan a oni Vás nasměrují.

  • Tak to už musí být opravané. Dříve při této kombinaci bys měl skoro nulový drop.

    Je také možné, že to dělají pouze nějaké zlodějky. Ono jich je, teda alespoň bylo, ve hře spoustu. Stejné názvy, stejná doba trvání, ale jiné ID v databázi.

    Pro dobro všech doufám, že se to už neděje, protože to bylo fakt k nasrání.

    Toto bylo opraveno v jednom z patchů nazpět. Nyní je kombinace účinná o kousek víc, jako byly předtím samotný jedny zlodějky... Bez kombinace obojího jsi dneska v háji (asi jeden z důvodů, proč už chodím jen na fórum a hru nezapínám :)).


    Pro zakladatele - na upomínky to bylo kolem toho levelu 48 - 54, se zlodějkama to padalo jak divý.

    Dál než na 54 být tebou nejezdím, 65 nenabídne nic lepšího na PVM... Akorát si ten drop srazíš.

    Fénix

    Neverwish
    TheGodness
    Endurancee

  • 65 nenabídne nic lepšího na PVM... Akorát si ten drop srazíš.

    S tim nemůžu souhlasit.

    Já měl na 65 drop snad víc než luxusní, ve věži cestou ke kovářum Upomínek že jsem nevěděl co s nima, duše a kameny+4 v podstatě z každýho druhýho-třetího metinu, knihy jsou o náhodě, ale nebyla nouze o dražší knihy.

    S kvalitnější výbavou má dropiště v lese, na Sohanu a v Ohnivce, nebude žádný problém...Mimochodem, co jsem tak prohlídnul třeba zrovna Sohan, díky tomu jak se všichni cpou na nejvyšší lvly je tam tak prázdno, že jsem to za ty roky hraní nezažil.

    Pokud bude mít výbavu natolik poladěnou aby mohl i do tý Ohnivky chodit nějak aktivnějc, tam jsou zisky hodně solidní už i jen z dropu kterej se válí na zemi pro většinu branej jako odpad...

    Ale je to o osobních preferencích...Pokud chceš s postavou bejt zavřenej v jednom fleku a jen bezhlavě dropit konkrétní drop, pak je asi 48-54 fajn. pokud si chceš Zahrát ( zábavně) a něco ze hry mít, pak 65ka dává větší smysl, si myslim si.

    Já byl na 65ce přes 4 roky aktivního hraní.... no, kdyby to byl takovej nudnej vopruz, asi bych na tom lvl tak dlouho nevydržel že? :)

  • Bože...65 je už moc velký level na všechno, já být tebou zůstanu 55, to je takový řekněme nejlepší level na všechno, každý má svého dropa na 55 nebo 35 a 42, nikdy jsem nikoho neviděl, že by měl dropa na 65.. k čemu? Na okrasu tak maximálně, teď je jiná doba tak Archangelli nevíš o čem mluvíš. Za mě jdi na 55 dočti aspoň 2 kouzla na P, každý pátek je superstones, na tom si vyděláš dost, a můžeš na 55 prakticky všude v 65 by ti to už nepadalo vůbec, máš mnoho výhod, kam chceš jít, sohan, poušť... Ty metiny jako stíny, tvrdost, ďábla nebo smrti ti nabídnou u toho moc, máš hodně ingrediencí, které jsou velice cenné jako kus látky+, kus ledu+ apod... Drop ve věži máš taky luxusní a nahoru to už v dnešní době zvládneš v pohodě. :crazy:

  • Bože...65 je už moc velký level na všechno, já být tebou zůstanu 55, to je takový řekněme nejlepší level na všechno, každý má svého dropa na 55 nebo 35 a 42, nikdy jsem nikoho neviděl, že by měl dropa na 65.. k čemu? Na okrasu tak maximálně, teď je jiná doba tak Archangelli nevíš o čem mluvíš.

    No jistě tak mě prosim pouč o tom jak je jiná doba... :) rád se nechám poučit od někoho zběhlýho a znalýho :D

    Mám ti takovej pocit, že Pringles ale nechce DROPA, ale prostě herní postavu :)

    No jistě, ono na lvl 65 na Sohanu,v Lese, v Ohnivce, ve Věži nic nepadá... :D jiná dobo :D

  • Jsem moc rád, že se tu diskuse rozjela tímto způsobem a že mám více názorů, které mohu vyslechnout a vskutku Archangellus má pravdu v tom, že nechci dropa, ale herní postavu, která si na sebe bude v průběhu hraní vydělávat. Prostě postupně se posouvat a vždy se na nějakém levelu zastavit, vydělat na výbavu a pokračovat dál až opět do nějakého bodu, kde se zastavím a celý proces zopakuji.
    Neříkám, že dropa nemám v plánu, ale ne nyní.
    V současnosti jsem na levelu 48, pomalu 49. Mám koupený prsten z IS a do toho používám 3h 100% "expák", takže to jde celkem rychle a level mi trvá zhruba 30-45min nepřerušovaného expení.


    Jinak bych se ještě rád zeptal, co konkrétně lze dropovat u té 65? Jsou tam nějaké vzácné předměty, které lze prodat za hezké peníze? Vím akorát o pergamenech, které začínají padat od levelu 50 a pak duše, které padají již od 40. Pak samozřejmě eventové předměty a věci na vylepšování. Ovšem nevím, které z těchto "vysokých" předmětů mají jakou cenu a celkově mám přehled spíše o nižších levelových kategoriích.

    Back-end webdeveloper / designer / programmer.

  • Záleží na tom kam budeš chodit mobařit. Pokud máš trochu času a trpělivosti na brouzdání, mrkni na metin2wiki, co v jakých lokacích a z jakých mobů padá :) Takhle z fleku jsou to jasně Duše,Pergy,Kameny+4, cenný knihy jsou v zásadě furt ty samý co vždycky jen ceny se pohybují od přijatelných po absurdně vysoký :D, Ledový kuličky ...například.

    Už si to přesně nepamatuju, a času moc neni abych to vše probrouzdal a udělal nějaký vejcuc :D

  • 55 - dražší výbava, vyšší drop (nejvyšší eventový drop v SD3, pokud to dáš)

    65(61) - levnější a mnohem lepší výbava (štít, helma, brnko), nižší drop

    70 - dobré boty (ostny atd), BS+9, ale dle mého drop o ničem oproti menším lvlům

    75 - nové lokace, zbraně atd...

    Taky můžeš brát v potaz odměny za level - zesilka, začarka, zlodějky, zbraně hrdinů, i to ti dost pomůže pokud budeš chtít jít rychleji nahoru na "nudných" levelech 65-75


    Všude záleží na alchymii, která může i částečně nahradit výbavu. Taky doporučuju mít pořád ve skupině buff, pokud si nějaký budeš dělat do waterky atd, průběžně tím získáš malý xp bonus a nemusíš ji potom tolik doexpovat, navíc jestli chceš dělat zastávky tak ji můžeš rovnou hodit na vyšší level než máš ty. (2x víc začarek a zesilek z truhel)

  • Na 54 jsem strávil hooodně dlouho dobu, oproti 65 byl ten drop o kusanec lepší. Šutry + jsou o náhodě, stejně tak knihy, tudíž co 2., 3. metin... to jsou svátky, když se povede.

    S kvalitnější výbavou má dropiště na sohanu i v ohnivce s 55 i 65 docela nastejno, rozdíl je jen ve štítu, v těch bodech do vitality a v útoku za biologa lvl 60.


    Zbraň? Pro auráka FMS nebo RIB s co nejvyšší průmkou. 65 nepomůže.

    Brnko? Ok, můžeme se bavit o tom, jestli je worth vyměňovat smrtko (u kterýho se dají sehnat ok bony za normál cenu) za DGA (u kterýho ty bony za stejnou cenu zase tak ok nebudou) za cenu 60? bodů obrany... Vzhledem k tomu, že má a bude mít problém vydělat na slušné šperky, tak bych takovou malichernost vynechal.

    Boty? Lvl 29 do věže nebo 55 kamkoli jinam, cokoli jiného je pro něj zatím nonsens.

    Šperky? Na auru chceš ebeny a zbytek slzy (potažmo náramek lvl 42).

    Štít... Ano, jediná položka, která se nějak razantně zlepší na lvl 61.

    Helma... Ano, 61 je lepší, aura to odvrácení zužitkuje, ale zase se můžeme bavit o tom, jestli ta trocha obrany a něco málo na odvrácení vyváží ten úbytek dropu.


    Tudíž se stejnou výbavou bude mít ty možnosti prakticky tytéž. Sohan, ohnivka, les, red les (po tom, co dočte auru)... Věž s aurou bez věcí s neu bude tahat blbě tak jako tak, ta 65 sice pomůže... ale...

    Fénix

    Neverwish
    TheGodness
    Endurancee

  • wend No hele, čistě ze zvědavosti jsem omrknul stánky...A sehnat takový věci pro nižšé lvl než 65, tzn 45-55 v takový bonusový výbavě aby se to dalo aspoň přibližně srovnat a měl vůbec šanci ustát lokace jako Sohan,Ohnivka, nebo Věž a to o Lese ani nemluvim, je otázka ceny tak 3-5x vyšší než u věcí na tu 65ku... Drop mu žádnej neubude.. pokud máš pocit že ano, tak mi prosim vypiš vše co !stojí za to! dropovat na lvl 45-55 (v průběhu hraní- ne 4denním záseku na dropování 3x pavoučích nohou :D) a o co tedy na lvl 65 přijde a bude na tom znatelně tratit....

    Mimochodem, myslim, že zrovna u Auráka je každej ždibek obrany kterej může využít důležitej, kor pokud bude chtít používat i Zuřko.

    Guna jako FMS nebo RIB s takovou průmkou (a při troše štěstí i použitelnym bonusem navíc) aby to plnohodnotně zužitkoval i na lvl 65 bude stát tolik co kompletní výbava...

  • wend No hele, čistě ze zvědavosti jsem omrknul stánky...A sehnat takový věci pro nižšé lvl než 65, tzn 45-55 v takový bonusový výbavě aby se to dalo aspoň přibližně srovnat a měl vůbec šanci ustát lokace jako Sohan,Ohnivka, nebo Věž a to o Lese ani nemluvim, je otázka ceny tak 3-5x vyšší než u věcí na tu 65ku... Drop mu žádnej neubude.. pokud máš pocit že ano, tak mi prosim vypiš vše co !stojí za to! dropovat na lvl 45-55 (v průběhu hraní- ne 4denním záseku na dropování 3x pavoučích nohou :D) a o co tedy na lvl 65 přijde a bude na tom znatelně tratit....

    Mimochodem, myslim, že zrovna u Auráka je každej ždibek obrany kterej může využít důležitej, kor pokud bude chtít používat i Zuřko.

    Guna jako FMS nebo RIB s takovou průmkou (a při troše štěstí i použitelnym bonusem navíc) aby to plnohodnotně zužitkoval i na lvl 65 bude stát tolik co kompletní výbava...

    urcite souhlasím s obrnaou každej blbej bod dobrej... kor kdyz zurko bere obranu na G je to 30? a na P je to pry 40 tkaže každá obrana dobrá.. nevím jak ted ale jinak hodně lidí zlstavalo na levelu 75 ale to spíš sura wp chodili si vez do 7. patra a cely den dropovali metiny v 7. patre veze :D coz u jine postavy nez sury asi neni tak lehke kdyz sura ma strach :D jinak mylsim ze lvl 55 a 65 od lokaci co psal arch.. se mco neliší s rukavicemi by mu furt mel i na 65 lvl padat drop z meitnu 55 stejne tak z metinu 65 a 70 samozdrejme.. technicky v zato i drop ze 60 metinu ve vezi.. co drapuje nevim jak na tom ted jsou ceny ale treba zabi stehynka jazyk.. k tomu patri helmy od 60 levelu to moc ve stankach i na zakladnim + nepotkas a kdyz jo sotji to i 1 mega za +0 +4 takze i kdyby mel mit plnej stanek s helmou +0 co proda lidem na kov za blbejch 200k proc ne padaj jak na bezicim pase.. s rukavicemi tedy ovsem. bez nich to neni tolik priklad s rukavicemi pri niceni metinu ti padne treba 10 helem bez nich tak 1-3 . + neivm jaka je cena stavebnich materialu naposledy dost vysoka zaby preklizky.. 70 metin zakladovej kamen 65 metin kmen...

  • Rendy12345 Já to i v průběhu hraní za Auráka ( uznávám, netrvalo to moc dlouho, tak to nemám uplně ve voku) pochopil tak, a přišlo mi to taky tak, že to spíš snižuje Obranu. Protože bez Zuřka sekal jak šílenej a ustál celkem slušně metin 65 na Sohanu, uznávám, měl hodně slušnou výbavu, bez umření (65ka s Gčkama), ale jen jsem nahodil Zuřko, v podstatě si ani pořádně neseknul a mrtvej. Takže...jo, přijde mi že to snižuje Obranu.

  • Takže když si dam zuření tak mi boss bude brát o 20% více?

    ja to mam přímo od auráka okolo levelu 65 a řešil že mu to přímo sebere 30 a 40 obrany když to přepočítáš ale vzhledem k tomu ze je to v procentech si uplne nejsem jistej z ceho to pocitaji kdyby primo z obrany tak to obcas vychazi mnohem hur :D nez jen 30 a 40. ale asi je jednodusi rict ze bude brat o tech 20% vic :D

  • Jestli máte hodně velký zájem a chcete znát technické podrobnosti, tak se mohu zeptat bývalého majitele privátního serveru, který se v tom určitě šťoural.

    Určitě je v tom víc proměnných než jen obrana. Mám takový pocit, že to funguje jako strach v plusu, ale možná se pletu. Určitě ne jen obrana.



    Dávám yangy zdarma! Přijďte si na adresu Ústavní 91, Praha 8 a na recepci řekněte, že si jdete pro zlaté, že Vás posílá Lycan a oni Vás nasměrují.