Jaký level je lepší do věže na drop upomínek, apod.?

  • Ahoj,

    v současnosti mám level 40 auráka s FI výbavou, zuření G8, aura M10 a rád bych se zeptal, jak je to s dropem věcí ve věži?
    Mám samozřejmě zlodějky z IS, ale že by ten drop byl úplně nějak extra, to tedy není... Většinou potkávám ve věží levely 54, které dropují v prvním patře a musím říct, že těm se ty věci sypou jako blázen... Dalo by se tedy říct, že level 54 je lepší pro drop takových věcí?
    Přemýšlím totiž jestli neudělat krok dál z levelu 40.

    V pohodě usekám i metin lvl 60, dokonce i v celkém rozumném čase. A navíc mám buff.


    Byl by tedy dobrý nápad posunout se dál? Už jen kvůli možnostem dropu apod?

    Back-end webdeveloper / designer / programmer.

  • Ahoj, pokud vím, tak drop padá hůře když máš již lvl vyšší jak mob. Ale obráceně, tedy menší lvl jak mob, máš i větší šanci na drop. Takže je dost možné, že ti co dropí ve věži mají jak IS zlodějky, tak i zlodějky ze hry:/

  • To samozřejmě vím, že musím mít menší level než mob, kterého zabíjím. A asi máš pravdu, mohou mít i zlodějky ze hry.
    Nicméně, co se u takového levelu 54 dá dělat? Rád bych trošku pokročil z levelu 40. Už na 40 stojím dost dlouho a rád bych se trošku posunul. Ale naspořeno mám pouze 45kk, což moc není.
    Měl bych tedy ještě vydělávat nebo se mohu posunout dál a vydělávat případně nějak líp? Moc se zatím neorientuji. Hrál jsem naposledy kdysi dávno, v dobách minulých. Ještě na Thalionu...

    Back-end webdeveloper / designer / programmer.

  • IS zlodějky, tak i zlodějky ze hry

    Zlodějky se nesčítají (nebo aspoň nikdy nesčítaly), to funguje jen u věcí pro "sběr" ZB, pro zvýšení šance na drop se dá použít bonus ve výbavě.

    Zlodějky z IS jsou efektivnější než ty získatelný ve hřa.


    PanPringles Osobně jsem měl nejlepší dropy na lvl 65 a to platilo pro většinu lokací kam jsem chodil (Sohan,Ohnivka,Les,Věž), pod tenhle lvl to celkem padalo, ale žádná sláva na "vzácnější" předměty, 65ka a luxusní drop...66 lvl a drop šel do háje....

    mimochodem... on ještě dneska, se systemem bonusů kde můžeš mít 90% na Nemrtvý a padnou na 2 facky i s průměrnym načtenim a výbavou, ještě někdo používá buffa? :)

  • Zlodějky se nesčítají (nebo aspoň nikdy nesčítaly), to funguje jen u věcí pro "sběr" ZB, pro zvýšení šance na drop se dá použít bonus ve výbavě.

    Zlodějky z IS jsou efektivnější než ty získatelný ve hřa.


    PanPringles Osobně jsem měl nejlepší dropy na lvl 65 a to platilo pro většinu lokací kam jsem chodil (Sohan,Ohnivka,Les,Věž), pod tenhle lvl to celkem padalo, ale žádná sláva na "vzácnější" předměty, 65ka a luxusní drop...66 lvl a drop šel do háje....

    mimochodem... on ještě dneska, se systemem bonusů kde můžeš mít 90% na Nemrtvý a padnou na 2 facky i s průměrnym načtenim a výbavou, ještě někdo používá buffa? :)

    Takže tedy doporučuješ se pohnout dál? Rád bych měl v každém případě nějakou jistotu výdělku, abych nezjistil, že jsem se dostal na nějaký level a vlastně nemám ani jak smysluplně vydělat a tím to bude konečná. Takže bych pak ve finále musel dělat ještě malou postavu a dropovat malou postavou. To bych opravdu nerad :D
    Jinak buffa jsem dělal spíš pro případ nouze. Vlastně jsem se mu ani moc nevěnoval, spíš jsem ho pouze expil během dropování a udělal z něj 45.

    Back-end webdeveloper / designer / programmer.

  • tak ja si myslím že buffa dělá uplně každý ještě v této době ne každý má top výbavu ne každý má miliardy na výbavu.. takže buff je hodí vždy... a vsadím se že ho používají i topky :D

  • PanPringles No za mě klidně vyskoč na vyšší lvl, jak jsem psal, na tý 65ce jsem měl drop naprosto luxusní všude.


    natsu02 Na lepší výbavu už právě miliardy opravdu nepotřebuješ :) Ono totiž stačí jen trošku přemýšlet když sestavuješ výbavu a pak hele, ono to vlastně jde i poměrně za levno sehnat dobrý věci.

    No, když Používají buffa asi to moc TOPky nebudou že? :) Buffa tahaj primárně jen tam, kde je vstup omezen počtem hráčů, jinak si skutečně nedovedu představit, jak někdo třeba ve věži se zdržuje samobufem, když stačí 60-70,nebo v lepším případě 80% Neu a padaj jak švestky :) Ale pokud někdo chodí mobařit s výbavou+6 s semtam nějakej bonus hlavně že bonus, pak ani buff a deset healů nebude stačit :D

    A třeba Já buffa nikdy neměl, nepotřeboval jsem ho, a to jsem neměl nikdy uplně luxusní výbavu :) jen bonusy laděný na lokace kam jsem chodil nejvíc... to bohatě stačí :)

  • Dobře tedy, zkusím udělat 65 a uvidí se, co bude dál. Snad to půjde.

    Jsou přesně nějaká konkrétní místa, kam bys mi doporučil chodit? Co a jak, kde dropovat? Samozřejmostí jsou Metiny v lese.

    Back-end webdeveloper / designer / programmer.

  • Zlodějky se nesčítají (nebo aspoň nikdy nesčítaly), to funguje jen u věcí pro "sběr" ZB, pro zvýšení šance na drop se dá použít bonus ve výbavě.

    Zlodějky z IS jsou efektivnější než ty získatelný ve hřa.

    Jednu dobu byly, že se sčítaly a zase to vrátili. Jinak skutečně nevím v čem by byl jiný rozdíl, že by někdo měl mít radikálněji lepší drop. Takže buď jen mylný dojem nebo něco nepovoleného (klidně i bug).


    Co se týče buffu, určitě se ti hodí. Archangellus má na nich zasednuto a bojkotuje je :D A hraje za wp... Ta 65 není vůbec špatná, máš dost možností kam jít. Metiny v lese vynechej, pokud nemyslíš redko, v obyč nepadá skoro nic. A chodit sám věž je hodně velký bonus, můžeš jak kovat, tak jít na metiny do 7. patra. Když tě to tam omrzí, tak metiny v ohnivce nebo na sohanu. Na tomto lvl se taky dají dropovat písky, ale to je spíš pro silnější nátury, skoro nepadají :)

  • zlodějka z is a z metinu je základ dobrého dropu pokud máš jen jednu drop je průměrně o polovinu menší . Kolik jsi lvl je jedno hlavní je nepřesáhnout hranici 10lvl příšer které dropujuš .

  • Archangellus má na nich zasednuto a bojkotuje je

    Určitě je nebojkotuju, jen mi se systemem bonusů Silný proti, kdy můžeš mít i 90% na moby jednoho druhu přijde buff trochu bzbytečný zdržování..... Hraju za WP no, ale ono to je víc o tom

    jak za svou postavu umíš hrát, než vyloženě o typu postavy :) pamatuju na šamana buffa který na lvl 70 tahal věž solo, v době kdy to i 80kám WPčkum dělalo problémy :D

    Jinak jak píšeš, těch možností kam jít je hromada...

    Co se součtu Zlodějek týče, takový období se nepamatuju, takže buď to bylo jen na pár dní bug, nebo to bylo někdy teď co už nehraju aktivně, takže mi tahle skutečnost ušla.


    Rendy12345 Povětšinou to tak skutečně platí, ale může se stát, jako mě, že nedopatřenim poskočíš o jediný lvl od metinu například (Sohan lvl 65 skočil mi lvl na 66) a máš po skvělym dropu a tohle neni jen má

    zkušenost :)

  • PanPringles No za mě klidně vyskoč na vyšší lvl, jak jsem psal, na tý 65ce jsem měl drop naprosto luxusní všude.


    natsu02 Na lepší výbavu už právě miliardy opravdu nepotřebuješ :) Ono totiž stačí jen trošku přemýšlet když sestavuješ výbavu a pak hele, ono to vlastně jde i poměrně za levno sehnat dobrý věci.

    No, když Používají buffa asi to moc TOPky nebudou že? :) Buffa tahaj primárně jen tam, kde je vstup omezen počtem hráčů, jinak si skutečně nedovedu představit, jak někdo třeba ve věži se zdržuje samobufem, když stačí 60-70,nebo v lepším případě 80% Neu a padaj jak švestky :) Ale pokud někdo chodí mobařit s výbavou+6 s semtam nějakej bonus hlavně že bonus, pak ani buff a deset healů nebude stačit :D

    A třeba Já buffa nikdy neměl, nepotřeboval jsem ho, a to jsem neměl nikdy uplně luxusní výbavu :) jen bonusy laděný na lokace kam jsem chodil nejvíc... to bohatě stačí :)

    zajimalo by mě co je u teb elaciné věci kdž jsem se díval na brnko na ninju wodko který +9 sotjí 40 wonu ehm a ja si sotva vydělám 1w :D když nepočítám že člověk prodává is a nebotuje ok zdíky IS jsme si vydelal dejme tomu 2 miliardy které skoncili ve wodku které místo +9 je stále +5 a jednu dobu bylo asi 30x +2 ... nepocítam pergy.. ciste jen materiál bez pergů.. další věc to ze máš na něco 90% proti mimochodme ve veží je dáběl ne nemrtví a neusmrcení už dávno neexisutjí.. když už jsme u toho pane chytrý.. tak měl jsme známou jo super 120% pomalu proti dáblu v jeskyni a dostala ránu a umřela bylo uplně jendo že má 120% prodi dáblu když je neudržela za to já dejme otmu 60? ale zárověn i 60% blesk a dal jsem to líp .. ale přesto je pane chytrý rozdíl v otm když buff máš když ne.. dáš toho podstatně víc s.. než bez.. a myslím si že takovým tzn topkám co je podle teb enepotřebují se v některcýh lokacích hodí a jsou lokace jako bludistě kde to stejne nedají a můžou se stavět na hlavu :D :D a vež je blbej příklad tam stací mít hlavne obranu aby ti nic nebrali a pak dmg.. někde potřebuješ bonusy jak na obranu na dmg a vše dohromady a to není jendoduché bud si udělt sám .. nebo zaplatít miliardy... :D a jako například sháním BS +9 na suru klidně čisté po 14 dnech se nikdo neozval a s bonusama? 10 wonu a vejs :D ale jo jasně levnéé :D asi máme jiný pojem co je levné přes několiak lety +9 bs i sbony stalo dejme otmu 100 mega a cisté 30.. to je levné vrámci toho že lidi vydělávají furt stejně.. normalní.. lidi.. ne boti ne topky ne závysláci... ted? nad 10w dokonce jsem viděl věci i za 100w FFFtipnéé :D mě třeba BS na ninju full s dobrými bony stalo 60 mega :D ted bych za něj dal 10w možná víc :D

  • brnko na ninju wodko který +9 sotjí 40 wonu

    Mám takový pocit chlapče, že tady se řeší lvl 40-65, ne 80+ :)

    Jistě, já to chápu, bez argumentu kterej by obstál se hodí aspoň něco co se dá napsat, ikdyž to je blbost :) Ve věži je ďábel? fíha, nějaká novinka :D a 120% na rasu je taky asi nějaký supertop novinka, že? :D

    No nic hele, dál se k tomu cos napsal za výpotek vyjadřovat nebudu, nemám ve zvyku bejt hrubej na děti.

  • Mám takový pocit chlapče, že tady se řeší lvl 40-65, ne 80+ :)

    Jistě, já to chápu, bez argumentu kterej by obstál se hodí aspoň něco co se dá napsat, ikdyž to je blbost :) Ve věži je ďábel? fíha, nějaká novinka :D a 120% na rasu je taky asi nějaký supertop novinka, že? :D

    No nic hele, dál se k tomu cos napsal za výpotek vyjadřovat nebudu, nemám ve zvyku bejt hrubej na děti.

    tak tehc 120% to jsem tak nejak placl.. nevim kolik je max ale vzhledme k tomu ze jen za zbran brnko a helmu udelas asi 60%? tak si myslim ze kdyz to same mas na klasicke helme zbrani nauskach kde jeste naramku? tak si na 80? za tyhle veci + za vzhledy to mas nejakych 130? zda pocitam dobre.. takze ehm.. kdo ej pak vypotek a dítě nejsem už nějakej ten pátek :D ale chápu utřel jsem tě nemáš co říct tak ses stáhl to je dobře :)

  • tak tehc 120% to jsem tak nejak placl.. nevim kolik je max ale vzhledme k tomu ze jen za zbran brnko a helmu udelas asi 60%? tak si myslim ze kdyz to same mas na klasicke helme zbrani nauskach kde jeste naramku? tak si na 80? za tyhle veci + za vzhledy to mas nejakych 130? zda pocitam dobre.. takze ehm.. kdo ej pak vypotek a dítě nejsem už nějakej ten pátek ale chápu utřel jsem tě nemáš co říct tak ses stáhl to je dobře

    Radši se podivej na wiki :)

    Jo strašně jsi mě utřel čeče, hele asi z toho budu mít na další měsíc těžkou depresi...fakt. Musim si to napsat do deníčku, že jsi mě utřel, asi se z toho rozpláču..... :D :D Pokud nemáš další Užitečnou radu (ne že by nějaká tvá rada byla užitečná) tak bych naší soukromou debatu uzavřel :) nejen proto, že jsi podle toho jak se vyjadřuješ mentálně labilní a tak nětušim na jakou úroveň bych musel klesnout abys chápal co říkám, ale hlavně proto, že je OT :)

  • Zlodějku kup IS a měj nasazenou metinovou.. Bez jedné z nich opravdu nedoporučuju dropit.. Level je jedno.. na ulomky doporučuju 42-55, několikaletýma zkušenostma ti řeknu, že je to úpně fuk. 55+ nedoporučuju.. Úlomky drop nahoře, tzn. znič metin a jeď nahoru. v 95% případů mám u první pečetě hotovo.. +- 10 minut od vstupu..

  • Takže bonus silný proti X můžete mít až 140% + krystal a 6. 7. bonus to ještě navýší. Věci na lvl 75+ už jsou skutečně cenově někde jinde, ale ano slušná výbava a pokud nechci mít X dalších věcí a kombinací, nestojí málo, ale zase nemusí to být luxus. Tady se buff hodí, větší odolnost a kritik (dmg).

    Co píše Attalin je zaměření na úlomky, na 55 se dá chodit sohan i dropovat písky. Vraždy už nemusí jít tak snadno a věž vylézt ke kováři může být obtížnější. Nicméně v prvé řadě dočti auru na P, ta ti hodně pomůže. Na lvl 42 se dostaneš na slušnější itemy (náramek z bílého zlata a černý kulatý), slzy jsou pak 54. Stejně ovšem záleží na bonusech.

  • a vy na warovi pouzivate slzy? ok kritik ale ja mel za to ze kazdej pouziva ebenky hlavne na warovi .. a ze tak max sura a saman pojedou slzy ale i ti podle me casto mivaji ebenky ne? hlavne ze je tam HP. zrovna ty nausky jsem moc neresil vzdy jsem jel ebenky a jen teda ti co mali bonus z INT tak slzy. a jinak pokud by hctel i dropovat metiny ve vezi 7. patro musí mít lvl 75 jinak ho to nepustí nahoru nebo mít treba buff lvl 75 kterým si otevre.

  • Tak jsem tedy dle Vašich rad začal expit a pomalu se posouvám na 65. Zatím jsem za cca 3h zvládl z 40 skočit na 45 na BO.

    Teď jsem se přesunul na konec SD1, kde tahám 3-4 skupinky, což expí docela dost. Samozřejmě bych jich mohl tahat i víc, ale úplně si nemyslím, že má smysl kupovat o pár lvl lepší výbavu, když pak rovnou koupím DGA, sokol, helmu od 41/60.

    Během toho rovnou dočtu auru a zuření na P a dodělám bio.

    Back-end webdeveloper / designer / programmer.

  • natsu02 "slzy" jsem měla na mysli náhrdelník a náramek, naušnice jsou dobré na buff ;)


    PanPringles určitě nemá smysl kupovat věci na přechodný lvl, sice to láká, ale dá se to i se slabší výbavou. Tady využiješ i tu trochu bonusu z buffu. Helmu ti rovnou doporučím od 61. Už se začni koukat po výbavě, nemusíš to najít hned napoprvé a expení je v tomto lvl vcelku rychlé :)