Jaký level je lepší do věže na drop upomínek, apod.?

  • Snad v mínusu ne? Zuřko přece bere obranu ne dává.

    V plusu. Strach v mínusu snižuje hodnotu útoku protivníka. Toto v plusu, protože to zvyšuje "něco" a tedy ty obdržíš větší damage.



    Dávám yangy zdarma! Přijďte si na adresu Ústavní 91, Praha 8 a na recepci řekněte, že si jdete pro zlaté, že Vás posílá Lycan a oni Vás nasměrují.

  • Zle jsem to pochopil, ale vím jak jsi to myslel. Každopádně debata "jak funguje zuřko" se řeší několikrát za sebou a nikdo vůbec neví jak to funguje. Sám jsem aurák a když si nasadím zuřko na P v lese, tak je ten rozdíl znát, že mi berou víc, než bez něj se zeleným elíkem, ale když si nasadím víc obrany na vítr, řekněme 20% navíc, tak mi to přijde stejné nebo ještě lepší, nevím kolik % z hodnoty to bere.

  • Tak by to mělo být jako odolnost akorát opačně. Bonus funguje stejně jako strach nebo odolnost proti škodě akorát zde je to opačně. Tedy se v podstatě zvyšuje hodnota útoku monster. Pokud se nasadí odolnost např. 20% proti něčemu a zároveň zapne zuřko s těma 20%, tak by se to mělo "skoro" negovat. V té obraně je více proměnných, takže to není 100% negace.



    Dávám yangy zdarma! Přijďte si na adresu Ústavní 91, Praha 8 a na recepci řekněte, že si jdete pro zlaté, že Vás posílá Lycan a oni Vás nasměrují.