Lungsam - chyba s tinkturou

  • Ahoj,


    chci změnit království na postavě a nedaří se mi to, dostávám hlášku "Tento předmět nemůžeš momentálně použít".


    1. Nemám postavy v cechu.

    2. Nemám svatby.

    3. Jsem v této říši déle, než 7 dní.

    4. Mám tinkturu.


    Díky za pomoc.

  • 5. hraješ hru od GF která měla nedávno velký update


    Napadlo mě jestli tam nemáš novou postavu mladší než 1 den? Takové postavy nejdou smazat tak by to asi mohla i blokovat, jinak mě nic nenapadá kromě bodu číslo 5.

    Asi si zkus napsat ticket, ještě možná zkus změnit říši ve více lokacích, jestli ti to třeba neblokuje zona okolo některého NPC, zona PvP ochrany nebo něco takového.

  • Ahoj, chápu, že Vám asi můj problém příjde banální, nicméně já bych očekával, že si tu někdo najde alespon 5 sekund, aby můj problém předal někdo do Německa, když už tady máte nulové pravomoci. Teď mi smrdí v inventáři Tinktura, za kterou jsem vám jinak zaplatil nekřestanský prachy, jako za vše, co jsem koupil.


    Může tedy, PROSÍM, někdo něco s mým problémem dělat? DĚKUJI MNOHOKRÁT.

  • Jak už bylo řečeno, proběhl update který rozkopal opět hru. Na mountech většina bonusů nyní nefunguje npř. Takže klidně nemusí ani fungovat Tinktura.
    Druhá věc je, že očividně nevíš, jak se mají správně řešit problémy! Pokud najdeš bug, či ti něco (obzlvášt placeno přes IS) nejde, tak máš napsat na ticket nebo IRC (tam tě ale stejně pošlou na ticket, pokud to opravdu bude bug a ne tvoje blbost). Pokud si dobře pamatuji, tak je možnost, že se ti vrátí DM a předmět ti zmizí, pokavaď je nefunkční. Zkus to tedy řešit přes ticket ;)

    My hráči ti to asi těžko vyřešíme, nebo snad po nás chceš, ať za tebe pošleme e-mail na něměckou podporu :dash:


    PS: nedá mi to si rejpnout, nedušoval jsi se tu nedávno, jak do té hry nedáš už ani cent a končíš?:lol:

  • lungsam1 Jak už ti bylo řečeno, obrať se na ticket. Fórum je čiště fórum, tedy diskusní místo, nikoliv technická podpora. Nečekej, že někdo z GM tady hledá případné problémy. Časy, kdy se někdo z nich zapojil do diskuse a zkusil něčím přispět k řešení problému, už se tady zrovna moc neděje. Ale i tak, tvůj problém je zralý na ticket a přes fórum se ani řešit nedá.