GF nema na programatorov?

  • Ako sorry ale za presunutu udrzbu ktora sa natiahla v pohode, dalsi den nutna udrzba ktora sa ohlasi hodinu či kolko pred zahajenim cajk tak si registrujem meley po spusteni nejake body z cechu v haji a neuplynie ani 6 hoin od ich nutneho resetu a uz tu mame dalsi restart xD vrchol amaterizmu už páči sa mi kam sa to posuva zlepšuje sa hratelnost ale pristup teamu zo strany programatorov je fakt ubohy, myslim že by GF mohlo premýšlať trochu o skvalitneni ich reštartov nech su k niecomu uzitocne a na prvu dobru nie 5 resetov po sebe...

  • mne to klienty nahadzuje v cajku pred ich neplanovanej udrzbe po presunutom resete xd načítalo klient cca 2 minuty stihol som si pri tom spravit obed do prace

  • no hlavně že daj na celý víkend BZK a pak vlastně nás ani nenechaj hrát :D a jako omluvu ještě dají do IS zase věcí aby jsme jim nastrkali další peníze to je náhrada jako prase :D a pak zas na druhy den pul dne nejede metin? pecka :D a pak se diví ž elidi jdou raději na priváty :D neumí se o to starat nikdy neuměli a nikdy umět nebudou.. do hry vymýšlí jen hovadiny kterými jen kazí hru mají dávat beta servery testovat co funguje ne něco napsat a hodit do hry :D bez toho aniž by věděli že to funguje :D ale hlavně že jim lidi nasypají peníze do hry.. do ted jim nefunguje ani drop těch run s aurou které měli padat ze všech monster a podle levelu dokonce počet po několika 10 hodin jsem nenašel ani jednu :D ale proč né proč to řešit hodíme jím jinej update kterej nebude fungovat :D

  • Soucítím s tebou lotte, už mě to taky unavuje a začíná štvát... ty GF programátoři jsou fakt výsměch pro celou komunitu metinu... nemám slov, co tam dělají. Hlavně, že jsem měl v plánu jít jotuna, ale jak vidím nemá to smysl :D.

  • Info mají, že problém je větší než čekali a nejsou momentálně schopni říci, jak dlouho to potrvá. A bylo oznámeno i druhé odstavení serverů, zatímco tady ani ň.

  • no to je fuk v jednom mas pravdu ta komunikace GM s hraci je priserna rozhodne by stim měli něco delat nebo plno hracu prestane hrat jen kvůli jejich neschopnosti

  • pak je možnost že žádná udžba není ale spadl jim server :D:D :D :D :D coz je ještě smutnější :D

    Byl odpočet do vypnutí, ale nevím kolik, zrovna jsem zapnul hru a po pár minutách jsem jen viděl v chatu 5 4 3 2 1.. :D