• Zdravím, ako ste si mohli všimnúť, dnes 5.8. sú k dispozícii v item-shope kupóny na DM. No mne na novom servere Rubinum táto možnosť nebola umožnená. Pýtam sa, prečo? Niekto sa vyjadril, že musím mať svoj účet založený okolo 15 dní. Zdá sa mi to nefér, keďže som v šťastnej hodinke kupoval Dmka presne na tento IS event. Takže hlavná otázka: Bude mi cash, ktorý som investoval navrátený, alebo som investoval zbytočne?

  • Ahoj,


    rovněž se cítím znevýhodněný, na akci jsem čekal a dozvěděl jsem se, že stáří účtu musí být 15 dní, nicméně dnes v cca 20.00 to bylo 15 dní, ale nákup mi umožněn nebyl, bude se ohledně tohoto také neco dělat? Očividně je to chyba, kterou jsem nebyl schopný ovlivnit a rád bych dostal alespoň nějaký statement.


    Díky.

  • Ahoj,


    rovněž se cítím znevýhodněný, na akci jsem čekal a dozvěděl jsem se, že stáří účtu musí být 15 dní, nicméně dnes v cca 20.00 to bylo 15 dní, ale nákup mi umožněn nebyl, bude se ohledně tohoto také neco dělat? Očividně je to chyba, kterou jsem nebyl schopný ovlivnit a rád bych dostal alespoň nějaký statement.


    Díky.

    Platí, že aby se mohly konkrétní účty/postavy zapojit do akcí/eventů, musí splnit podmínky por účast před zahájením akce/eventu.

  • Děkuju BM Fufhiny za reakci,

    bylo by tedy možné aby nám zodpověděl proč ten nákup nejde ?

    Tady jsem se to nedočetl.

    Účet se Steam propojený nemám a hraju více než měsíc.

    Jaké podmínky tedy musím splnit ?

    Popřípadně prosím odkaz kde se to dočtu o podmínkách nákupu kupónů DM.

    Děkujů

  • Mám stejný problém, účet už mám skoro 2 měsíce, ale DM kupóny se mi v ItemShopu nezobrazují. Účet sem nikdy se Steamem propojený neměl.