Výzva VŠEM

  • Podle posledních událostí mě došla docela zásadní věc. Spíš než posílat něco do Německa bych byla raději za vyšší aktivitu našeho teamu. Aby zde na cz fóru, byly veškeré informace které, když chceme vědět (viz. údržba), musíme hledat jinde. A nezkoušejte mi tvrdit, že nikdo vám tady nedá vědět. A pokud to stojí na jednom neschopném člověku, tak to konečně vyřešit. Jediné co tu funguje bez větších problému jsou novinky v IS a že jich je požehnaně. Nebo dejte práva @Fufhiny, ten je tady snad pořád. Ikdyž mě občas štve, tím perfekcionismem, tak aspoň dělá poctivě svoji práci :thumbup:

  • Ahojky Všem,


    na to, že informovanost je malá jsem tady už poukázala i s návrhem, vzít do týmu někoho, kdo by se o forko staral. @Attalin nebyla jsem potrestaná, jen jsem si neuvědomila, že jsem napsala jméno programu. Co se týká oznámení forko a spol...... I němci mají občas problém co se týká informací. Ale taky poláci, turci..... Takže to bude chtít celosvětovou defenestraci :lol: . A to, že by bylo vhodné občas zajít do hry.....

  • Já bych byl pro zase vyměnit současný gm tým za nějaký nový, jelikož jich tam je spousta, tak vůbec nemají čas nebo tu nejsou, byl bych rád, kdyby se toto nějak poresilo a začali se více starat o komunitu a fórum. Proč třeba nemají rozdělené nějaké aktivity, jeden nahlasuje boty, druhý stará o hráče a komunitu, dejme tomu nějaký mini eventik ve městě každý týden, třeba rudy, bosse, metiny, co já vím nebo soutěž OX, cokoliv aspoň by to zase oživilo malinko hru... Ale Takle nikdo nestíhá nic.

  • Ahojky Všem,


    Caveat naprosto souhlasím. Taky některé eventy to chce náhodně a ne stabilně. Třeba 5ti metiny ne v pátek, lae náhodně v týdnu. Tak samo fazole, ne v neděli, ale náhodně. Takhle si vychcánci dojdou, nadropí a kšeftí. Ale ať je to pro ty, co zrovna hrajou.

  • Ahojky,


    tak jsem četla vlákno co založil Neuro. Fufhiny jen se k němu vyjádřím a snad osvětlím pár detailů.


    Ano vývojářem a majitelem licence je skutečně firma Webzen. Ta licenci pronajímá firmě GF, která za to slušně platí. Co se týká informací, nebudu se zastávat nikoho, ale všimněte si laskavě, že i na jiných forech hodně často taky nejsou. No nicméně neuro pokud přeplatíš GF , Webzen ti licenci možná pronajme. O tom ale pochybuji, protože tam bude smlouva celosvětová, ne podle států.


    Dále. Víš jak funguje server? Metin jako jedna z mnoha her je postavena na serveru ale taky (a to hlavně) na počítačích hráčů. K tomuto podrazu? nebo vylepšení? došlo pokud si dobře pamatuji někdy v roce 2010 -2011. To znamená. Základní program (mapy atd...) jsou nahrány na serveru. Výkon tohoto serveru je brán částečně z počítače hráčů. Neptej se mě jak to funguje, zase tak dobrá nejsem. Pokud někdo zná fungování crypto bude to asi něco jako kolektivní těžba.


    Taky mě štve, že nikdo není schopný update nahrát pořádně a že často to nefunguje jak má. Jenomže v tomto měřítku to dámy a pánové opravdu není tak jednoduché. Metin2 funguje celosvětově. Je v něm tolik zdrojových kodů a řádků, že už to za těch 12 let není ani možné. A přidáš další a ten se pobije s jiným, a tak to spravíš a ono se to zase někde pomlátí. Dřív se hojně využívaly beta servery. Dnes omezeno ( podle mě neschopnost domluvy mezi Webzen a GF).


    Ať už chceme vinit kohokoliv je důležité si připomenout, že hra je tzv FTP (Free To Play). Prachy nás tam nikdo nenutí cpát, ale je to za cenu právě problémů s boty a různými oje.....


    Snad jsem trochu osvětlila fungování. Jako jeden z mála hráčů fungujících od začátku mohu posoudit za těch už skoro 13 let, že hra je stále více graficky a výkonnostně nenažraná. Ale víte co? Totéž mohu říct o hráčích.


    Takže se ptejte, pokud budu vědět odpovím.

  • Joedo to fakt neni to je snad poznat 😁 kde je jí vůbec konec?


    Spam-offtopic - warn. Začerveni to a ušetřil jsem ti práci Fufhiny ✌️