Chyby po updatu 19.4.

  • - Eliky měsíce a eliky slunce neukazují zbývající %. Snadno se dá zneužít v obchodě kdy můžete koupit 1% slunce za 70kk.
    - Pergamen návratu na místo, aktivovaný, neukazuje kam se dá teleportovat. Pokud má někdo víc jak 1 ks tak jsou nepoužitelné, když nevíte kam vedou.


    Oboje před updatem fungovalo, takže by bylo dobré, vrátit do původního stavu.

  • Když se chci přes prsten teleportovat z jeskyně vyhnanství 1, píše mi to, že v bitevní zóně nelze předmět použít. Osobně mi to zas tak nevadí. Na podporu kvůli tomu nepůjdu.

    Stranger107 - Šaman healer , Thalion (Chunjo)

  • Nebolo by odveci aj tu schránku už spjazdnit a samozrejme s itemami co tam uviazli vratane wonov ;) koli 7w nebudem pisať na podporu len až to spojazdnia teda ak pridunato páni vo webzene ako.. tak by som si želal ich tam vidieť :)

  • Příjde mi že nefunguje ten nový system kostymu aury za 3 týdny mi nepadl ani jedena runa a je psano že to je drp ze všech monter a pak vzhledme k tomu ze neumi davat info jak to funguje tu je otazka zda pri vylpsovani kostymu kdy na nej potrebuje clovek jak runy tak bzk muze clovek prijit... je to metin takze je mi jasne ze neudelaji nic o co by clovek nemohl prijit aby zas cycucali prachy z hracu...

  • Příjde mi že nefunguje ten nový system kostymu aury za 3 týdny mi nepadl ani jedena runa a je psano že to je drp ze všech monter a pak vzhledme k tomu ze neumi davat info jak to funguje tu je otazka zda pri vylpsovani kostymu kdy na nej potrebuje clovek jak runy tak bzk muze clovek prijit... je to metin takze je mi jasne ze neudelaji nic o co by clovek nemohl prijit aby zas cycucali prachy z hracu...

    Osobně mi již jedna runa s aurou padla, ale při vylepšení jsem měla hned dva problémy. První byl ten, že u Theodawna jsou dvě možnosti - vylepšení a vyvinutí. Při zakliknutí vylepšení to nefunguje, ale při zakliknutí vyvinutí to jde a runa i kostým tam lze dát. Druhý problém nastal ve chvíli, kdy jsem klikla na vylepšit. V tabulce psalo 100% úspěch, po odkliknutí v chatu napsalo vylepšení proběhlo úspěšně, ALE na tom kostýmu s aurou stále píše úroveň 1 abs. poměr 0.01%. Na irc ani ticket jsem to nedávala, protože je mi to prostě tak nějak jedno, zda to je lv 1 či dvě a je mi jasné, že nějaký čech komu to nejde, je každýmu u ... Navíc, pokud to opravdu nefunguje, tak němci si už dozajisté postěžovali... Jen informativně pro ostatní, pokud to budou zkoušet.

  • Osobně mi již jedna runa s aurou padla, ale při vylepšení jsem měla hned dva problémy. První byl ten, že u Theodawna jsou dvě možnosti - vylepšení a vyvinutí. Při zakliknutí vylepšení to nefunguje, ale při zakliknutí vyvinutí to jde a runa i kostým tam lze dát. Druhý problém nastal ve chvíli, kdy jsem klikla na vylepšit. V tabulce psalo 100% úspěch, po odkliknutí v chatu napsalo vylepšení proběhlo úspěšně, ALE na tom kostýmu s aurou stále píše úroveň 1 abs. poměr 0.01%. Na irc ani ticket jsem to nedávala, protože je mi to prostě tak nějak jedno, zda to je lv 1 či dvě a je mi jasné, že nějaký čech komu to nejde, je každýmu u ... Navíc, pokud to opravdu nefunguje, tak němci si už dozajisté postěžovali... Jen informativně pro ostatní, pokud to budou zkoušet.

    no ja expim v jeskyni uz asi 3 tydny a nic. a nejvic by me zajimalo to zda to ropne nebo ne pro vylepseni zda ten predmet muzes ztratit vzhledem k cene.. a na urovni by ti zalezet melo :D kdyz od otho se odviji bonus pro predmet co do toho das :D

  • Nu vidíš, ale má fungovat nejen u starce, který je kilometr daleko od náměstí :D ale i u teleportéra v námku :)