Event rybaření

  • Chci se zeptat, jak je možné, že event z ničeho nic skončil a to má běžet až do 7.6.. přijde mi to jako výsměch. Žádám vysvětlení a kompenzaci všem hráčům, vždyť tohle už není normální. :lol:

  • Tady se nic od týmu nedozvíš, páč na to kašlou, na německém psali, že to teď ofiko nepojede, asi kvůli botům.. nevím. Každopádně na náhradě už pracují a kdy to poběží to netuším.

  • Je super, jak se tady na to z vysoka kašle... Z německého fora se nic nedozvim, protože neumim německy a překladač to přeloží hrozně a tady ten team není ani schopnej napsat, že to nefunguje.... bez jakéhokoliv zájmu... prostě fuck na hráče....


    Vzal sem si kvuli tomu čtyři dny volna v práci, koupil knihu o rybaření a sehnal prut.... A mám totální houbeles a nikoho to absolutně nezajímá.... žádná omluva, žádné info, žádná satisfakce, prostě jebat...


    JAK SE TADY ŘÍKÁ VŠE PRO HRÁČE !

  • hojis na německem foru informovali otom že ne pokažde kdyz chytiš rybu dostaneš i skladačku- že se behem hodiny navršilo moc stížností na německe straně i z ostatnich zemí a ztoho důvodu to vyply- nez udělaji napravu- stim ze by měli byt i kompenzace za nakoupene rybařske knihy za DM, či jednoucí pruty-ale musime hold počkat jestli se vyjadři i někdo tu :)

    „Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy.“
    Romain Rolland

  • Je super, jak se tady na to z vysoka kašle... Z německého fora se nic nedozvim, protože neumim německy a překladač to přeloží hrozně a tady ten team není ani schopnej napsat, že to nefunguje.... bez jakéhokoliv zájmu... prostě fuck na hráče....


    Vzal sem si kvuli tomu čtyři dny volna v práci, koupil knihu o rybaření a sehnal prut.... A mám totální houbeles a nikoho to absolutně nezajímá.... žádná omluva, žádné info, žádná satisfakce, prostě jebat...


    JAK SE TADY ŘÍKÁ VŠE PRO HRÁČE !

    hele, u nas v rybniku berou, krasny ctyri dny volna, doporucuju...