Soutěže na fóru

 • Ahoj,  určitě si někteří z vás všimli, že na našem fóru občas pořádáme soutěže, ve kterých můžete získat jak kupṕny, které můžete uplatnit pro dobití mincí, nebo také odměnu přímo ve hře. Pokud jste se zatím nestihli do předešlých soutěží zapojit, tak nesmutněte, protože pro vás máme přichystáno více typů soutěží, které vám postupně přineseme.  V návaznosti na to bychom byli také rádi za zpětnou vazbu vás, hráčů. Zajímá nás především to, o jaký typ soutěží na fóru byste měli zájem (dle posledních výsledků o kreativní soutěže moc ne 8o ).


  Pod toto téma můžete psát návrhy, jaký druh soutěží o ceny byste na fóru rádi viděli. Nemusíte podrobně rozepisovat, jak by soutěž měla probíhat, pravidla apod., jen jednoduše uvést druh soutěže - třeba tipovací soutěž, vykonat nějaký úkol ve hře apod.

 • Děkuji za podněty. Uvidíme, co pro to půjde udělat a případně soutěže takového typu v budoucnu provedeme. Teď jsou již nějaké naplánované, tak další z vašich návrhů by mohly být. Pokud k soutěžím bude mít kdokoliv ještě něco, určitě napište, čím více názorů, tím lépe :) .

 • je fajn, ze forum sa snazi robit sutaze, len je skoda ze sa nerobi aj neco v hre... ked je na fore viac snahy o aktivitu ako priamo v hre, je jasne ze je neco v neporadku... kazdopadne k teme, napr tato velkonocna sutaz- ano, videla som tu o nej info uz od jej vzniku, ale nezapojila som sa hlavne z dovodu-ze todle fakt neni tema pre mna... ale ako nalakat lidi aby sa zapojili? odmeny su pekne, ale krom prvych miest nikdo nic nedostane... tak clovek si povie "budem stracat cas, stejne nic nevyhram, a ani to nebude nejaka zabava, ked si navzajom nevidime prispevky, prdim na to"... a potom vidi info "noo, tak zucastnil sa 1, takze aj tie odmeny pre dalsich par prepadli, aj ked boli iba pre najlepsich"... tym chcem povedat, ze aspon nejaku drobnost za ucast, aby z toho mali hraci aspon neco, ked uz tou anonymitou je zobrana skoro vsetka zabava

  Rosi-maskot zo siony :thumbsup:  vsude nenavidena kecalmi a vecne nespokojnymi deckami :thumbup:


  JESTENOUNAČAFAČASAFALAVATAJM 8)

 • Dobře, pokusíme se udělat také typ soutěží, kde bude možné příspěvky veřejně zobrazit všemi soutěžícími. Například u předešlé, zmíněné soutěže byly soutěžní příspěvky skryty záměrně, a to z toho důvodu, že výtvor/obrázek měl obsahovat také herní jméno a zveřejněním soutěžního příspěvku by tak bylo veřejně dostupné, což ani pravidla fóra nepovolují. Ale určitě není problém vymyslet soutěž, kde budete moci mezi sebou soutěžit a zároveň všechny soutěžní příspěvky vidět ;) .

 • No, když jste u těch otázek typu ox, většinu věcí si člověk najde na wiki(takže je to spíše o tom kdo je dřív u PC, nebo kdo bude náhodou vylosovaný), na jedné webové komunitní hře se vždy dělaly různé vědomostní tajenky, šifry, osmisměrky (bez nápovědy, např by se jen hledaly věci spojené s metinem), křížovky a podobné věci, kde člověk musel použít i hlavu a nejen google (člověk si na to opravdu musel najít čas a zamyslet se, nebylo to jen o rychlosti PC a umění googlit), existují na to i nějaké generátory a asi by to nemuselo mít perfektní tvar, ale myslím že by to oslovilo více lidí než kreslení a básničky. :)


  Taky jde o to kolik chcete obětovat času spojeného s tím, že byste propojili soutěže i přímo s hrou, na jiných hrách jsem dělával soutěže typu dojdi na souřadnice XY a odpověz na otázku nebo něco udělej a dostaneš další souřadnice, ale to by bylo časově náročnější pro pořadatele a asi bych se obával že lidi budou vymýšlet způsoby jak vyhrát a zapomenou na zábavu.

 • Tak nejlepsi soutez jakou by jste mohli udelat by byla soutez GMek v banovani botu,hakru a jine haveti....materialu na banovani mate pozehnane.
  Jen ode me mate nahlasenych 14 botu (tiket poslan 14dni zpatky) a ani jeden nedostal ban a pritom behem eventu byli online 24/7 a dobra polovina znich je aktivni i po eventu.


  Takze se vyprdnete na poradani soutezi a radsi venujte cas tomu abyste hru vycitili,udelali by ste mi ohromnou radost.  Warn: Offtopic /Fufhiny