Prosím dodělat už ty 6/7 bonusy pořádně.

  • Halo vstávat už...


    Dnes mi vyšel 7. bonus do holinek, docela bych jenom rád znal jaký bonus to je, protože tam ted momentálně mám napsáno přesně toto "2.bonus +2%"¨


    Opravdu je nutné si z hráčů dělat pořád srandu?

    Files

    Ok, změněna signatura, protože to hafo let nikomu nevadí a nová podržtaška s tím má problém :-S:thumbsup:

    Edited once, last by Dzohny ().

  • co ak sa mysli 2. bonus na botach? napr ak mas 2. bonus 10 krit, tak +2%, mas 12%... nemas to tak? kukni do bonusov v profile a porovnaj ked nasadis a sundas...


    ne, tym nechcem obhajovat neschopnost programatorov v GF, lebo ak by to aj tak bolo, takto napisane je to nesmierne matouci aj pre ostrielanych hracov

    Rosi-maskot zo siony :thumbsup:



    vsude nenavidena kecalmi a vecne nespokojnymi deckami :thumbup:


    JESTENOUNAČAFAČASAFALAVATAJM 8)

  • Ajo, máš pravdu :D Tak že někdo vymslý takovej nesmysl jsem fakt nečekal :D místo 5% zpomalko to dává 6% :D No tohle by mě v životě netrklo, že udělají něco takového. Dík

    Ok, změněna signatura, protože to hafo let nikomu nevadí a nová podržtaška s tím má problém :-S:thumbsup:

  • Halo vstávat už...


    Dnes mi vyšel 7. bonus do holinek, docela bych jenom rád znal jaký bonus to je, protože tam ted momentálně mám napsáno přesně toto "2.bonus +2%"¨


    Opravdu je nutné si z hráčů dělat pořád srandu?

    To ti tam vyšlo hned 2* po sobě? A kolik% si měl šanci? :D
    Ale jako haluz, 2 bonus 2% by mě nikdy nenapadlo :D

  • jsem si říkal, že ty 7. bonusy už nejsou dodělaný :D ale fakt je to takhle no :D a neni to +2% k tomu bonusu ale 2% z něj, takže celkem jakože hodně slabé...A ano vyšly mi do holinek oba na 1. pokus s 20% šancí :D

    Ok, změněna signatura, protože to hafo let nikomu nevadí a nová podržtaška s tím má problém :-S:thumbsup:

  • To je pěkná blbost ten bonus no :D taky jsem teď viděl "získej odolnost vůči temnotě na 5 vteřin boje" jak to má člověk chápat? že když vlezu do věže tak prvních 5s. mi mobky nebudou nic brát? :D
    Ale závidím ti, mě nevyšlo na přidání už asi 15 itemů a to jsem někdy měl i 30% apod.

  • Je to jako klasická zesilka. Na začátku padnou lowky, které je potřeba natočit. Já sem svoje boty a náhrdlo od pátku neviděl, zatím 80 střepů a 1 bonus. Opět musím říct, že je to úžasně vymyšlený. Boty na pvp a náhrdelník na expení a můžu jen čekat a čekat.


    EDIT: Kompenzace za zbytečné časové spirály, když vypnuli bonusy kvůli bugům, je taky asi sci-fi.

  • Já třeba co jsem zkoušel točit to kolo, tak se mi za 3k dm v tom kole možná jednou mihl ten orison(točka). Takže jsem zvědavy když to dají klasicky do IS kolik to bude stát. To čekání je hrozne a navíc spirály jsou tak samo jako přísady, bere to % z toho aktualniho času, takže z poslední hodiny ti 20% spirala vezme 12 minut. Taky jsem psal ohledně spirál na ticket, jestli mi je vrátí, ale jak píšeš asi sci-fi :D

  • celkem nic moc ty 6a7 bony . na kolik to vyšlo ?

    Celkem 60 střepů.


    Zase tak špatné bonusy tam nepadají, jestli to jde do všeho tak mít 56% proti metinům není zlé :D

    Náhrdlo vypadá jak točený. Jestli tohle padlo na zesilko, tak si měl velký štěstí. Bonus na metiny bude mít asi jen 1 věc, stejně jako odolnost na poškození od bosů co má brnko a maximum zb co maj štíty. Boty jak jsme viděli nahoře můžou mít útok. Mě v tom ale chybí pvp bonusy, který byli slibovaný v tom příspěvku o aktualizaci.