VŠECHNY UŽITEČNÉ NÁVRHY PRO KOMUNITU METIN2 V JEDNOM ČLÁNKU

  • Zdravím, rád bych zde přednesl pár návrhů, které jistě ocení 99% hráčů a byl bych rád, kdyby tento článek nezůstal jen u článku, ale zdejší GM ho poreferovali i do Německa, kde návrhy na foru jsou velmi dobře čteny a je na ně brán zřetel.


    - Vrácení všech herních příkazů ( tím myšleno alespoň ty užitečné jako jsou /close, /cubemakeall )

    - Zavést stakovatelnost všeho, co jde stakovat ( tím myšleno expáky, knihy schopností, knihy vedení, atp. + stakovatelnost ingrediencí z tomboly, kdy některé stále nejdou )

    - Zavést jednotné pojmenování elixírů a jejich stakovatelnost ( tím myšleno aby neexistovalo 5 druhů zelených elixírů slovy zelený elixír, zelený lektvar atp., kdy účinek toho předmětu je stejný a nejde stakovat s ostatními.. pro upřesnění v inventáři mám pět druhů zelených elixírů, které nejdou mezi sebou stakovat )

    - Zavést větší informovanost komunity a upravit foro hry, aby novinky byly vždy navrchu ( tím myšleno, aby zde na foru bylo ideálně na úvodní stránce co je za event, jaký je obsah eventu, kdy je údržba atp.. pro velkou většinu hráčů i díky její lenosti je velký problém si to najít a pak s tím obtěžují hraní dalším hráčům )

    - Větší informovanost komunity o obsahu hry ( toto dost souvisí s příspěvkem výše a je tím myšleno to, aby GM hry a fora byli více informování o tom, co se ve hře děje a informovali komunitu dříve, než za tři dny od např. chyby ve hře... v současné době mluvím např o tom, že nefunguje 6. a 7. bonus, lidé nemají věci a info musí pracně získávat z německého fora.. proč to nejde zde ? )

    - Opravení bugu stánku nad příšerami ( bug, který je ve hře pět let, kdy se ve hře objevují velmi často příšery, nad kterými je název stánku z města -> po pěti letech už by to mohlo být opraveno ne ? )

    - Opravení bugu grafiky v jeskyni a v Nemerově věži ( při řešení toho problému jsem se setkal s nevolí a nechutí něco řešit, nicméně velká většinu hráčů od updatu 18 něco cca.. má problém s grafikou v jeskyni vyhnanství v druhém patře a s bugem grafiky v síni Nemera -> né všichni, ale hodně lidí.. -> opravit )

    - Opětovně přidat změnu kanálu přímo ze hry ( netřeba rozebírat, vraťte jedinou dobrou věc, která po deseti letech přišla a usnadnila hru všem hráčům, co zde hrají.... padají vám kvůli tomu servery ? neschopné lidi co za to mohou vyhodit )

    Edited 4 times, last by HracMetinu ().

  • - Zavést ve všech městech až po brány města safezónu ( nehraje tu milion lidí, ale stánky se na náměstí nevejdou... bohužel zde máme pár píp hráčů, kteří zde pouští pokladnice a zabíjejí hráče 24/7 a znemožňují jim tak klidné hraní hry, což je mimochodem porušení pravidel hry a kdysi se za to banovalo.. čili buď banovat lidi, co pouští na námku bedny -> pro INFO CZ komunitě -> v německu je toto tvrdě trestáno .... nebo zavést jak říkám safe zonu, kde nebude možné volné PVP a pouštění beden


    - Nebát se používat chatbany ( super věc, kterou bohužel využíval jen Lendin a bohužel jeho práce v tomto směru za ty roky výrazně pokulhává.. když sem o něm kdysi napsal, že je pánské přirození, okamžitě sem měl na 50 hodin chatban... dnes jsem chytrý, ale spoustu lidí ne... navrhuji GMkům opětovně využívat své pravomoci a začít BANOVAT a CHATBANOVAT veškeré hráče, kteří ve veřejném chatu nadávají, spamují co je to WH, vulgárně se vyjadřují, snaží se prodávat věci za reál atp. )


    - Návrh do DE pro zrušení veškerých privátů, nereálné, ale musím i tento napsat ( Jak všichni víme, privátní server ač upravený je kopie hry, něco jako uploadnutý film na youtube. O nedanění zisků ani nemluvíme.. Zrušme všechny priváty hry, které jí kopírují a opět bude metin hrát tolik lidí, co kdysi )


    - O velkých updatech hry informovat komunitu a chtít znát její názor ( v každé hře se poskytovatel ptá komunity, co si o novém updatu myslí, jestli ho chce atp. Dnes toto funguje maximálně v DE a to v omezené víře.. o důležitých updatech jako je alchymie a mazlíci by se mělo především mluvit... )


    - Udělat kompletní změnu Ďáblovy katakomby co se týče dropu a obtížnosti ( Ti, kdo hrají dlouho ví, že už od přidání dálovy katakomby je tato mapa naprosto k ničemu a úplně zbytečná.. zaveďme drop z Azraela podobný jako v nemera či razadora.. aby truhel padalo 8-10, aby byl drop srovnatelný jako z razika... aby z truhel padalo vejce Azraela.. proč mít zbytečnou mapu, když pro nižší levely 75+ může sloužit k výdělku ? )


    - Kompletně změnit běžný drop ve hře zejména elixíry ( Co víc k tomu dodat.. k čemu mi ve 120lv padají z příšer červené elixíry S ? Navrhuji zrušit drop těchto elixírů popř je zaměnit za XXL elixíry.. -> Tohle by bylo fakt super )


    - Víc inventářů ( Nechápu, jak jsem kdysi mohl hrát s dvěma inventáři, no bohužel s tím, co padá ve hře dnes mi nestačí nyní ani čtyři... udělejme klidně stejným způsobem jako doteď alespoň další dva inventáře


    - Zrušme zbraně pro mladé hrdiny ( Jednoduchý návrh, tyto zbraně daly cheaterům volné ruce a milionkrát usnadnili hru, zrušme to.. ať si noví hráči shánějí zbraně stejně těžce, jako my veteráni kdysi )


    - Obchodovatelnost kamene dryád a snížení počtu hráčů do Jeskyně Ereba ( Jednoduchý návrh.. když jde obchodovat s krvavým šutrem, proč to nejde s tímto ? Byl by to super výdělek pro ty, kteří hrají oddychově a značně by to usnadnilo práci těm, kteří tohoto bosse chodí. S tím souvisí to, že by se měl snížit počet hráčů na 2+... k čemu tam je třeba 5 lidí ? úplně zbytečně )


    - Metiny pádu v chrámu ( v levelu 55, kde je nejvíc dropů a prcků chybí metiny.. sohan je přeplněný, poušt velká, orci milion lidí... ulehčeme drop knih z metinů prckům a dejme spawn metinů pádu ( 60 ) i do chrámu hwang )

    Edited 5 times, last by HracMetinu ().

  • - Naivní, ale zrušení cheaterů ( Důvod, proč z metinu odchází 95% lidí... cheateři.. věčně omílané a stále jich tu jsou stovky... Mám firmu, která má miliardové obraty a není schopná udělat anticheat, který zabrání ve hře podvodníkům.. Vyhodit z firmy toho, kdo za to ručí, zajistiti si dobrou ochranu, zaplatit ajťáky a poslat ty cheatery dohajzlu.. poctivej hráč tu na ničem nevydělá, protože cheater toho nadropí 50x více 50x rychleji... vyhoďme z firmy ty, co neumí obstarat ochranu hry a zaplatme ty, co to zajistí )


    - Pro DE, naivní jako příspěvek výše, ale napíšu to... ( zvyšme pravomoce GMkum, udělejme z toho trochu komunismus... Gm uvidí cheatera... stačí na videu.. hned perma BAN.. video stačí, žádný desítky důkazů... máš jméno efhbeghreg nabíhají na tebe příšery sami.. proč shánět dlouze důkazy.. seš jasnej na první dobrou BAN ... )


    - Opravit padání hry ( opět naivní jako to nahoře... hra není stabilní, je na 20 let starém enginu... vylepšeme to, udělejme to lépe, kldině at hra tejden nejde, ale at to funguje... toho kdo muže za to, že to padá opět vyhodit.. )


    - Zamezit lognutí hráče na přeplněné ch.. ( proč Chčko a náměstí spadne ? Je tam moc lidí.. zavést zaplnění ch a pak znemožnění připojení, jako to bylo kdysi.. Server full, logni se jinam... jednoduchý )


    -Offline stánky ( ve věži jedu s 15 účty, ale stánky mi běží na PC přes noc zaplé zbytečně.. udělejme speciální mapu, kde pujdou offline stánky.. věc privátů ? prdlajs... zjednodušení hraní hráčům... )


    - Přestat měnit jméno itemů ( Asi se v DE a Korei někdo při vývoji hry nudí, ale proč doprčic měníme názvy itemů ? Ze siriuse máme triton a z dračí čelisti dračí dráp... důvod této změny ? Je to pohoršující nebo co ? Toho co vymyslel tuhle pitomou změnu vyhodit... )


    -Nepřidávat věci na útok a pak ztěžovat příšery... ( Chápu prachy se musí sypat, ale k čemu se tedy přidávají věci na útok, aby se pak bossové zase ztížili ? Nepřidávejme teda věci na utok nebo nechme obtížnost bossů jaká je... máme tu nově 6 7 bonus... ostatní hráči očekávejme, že bez toho si už obyčejné bosse solo nedáme... )


    - Zavést maximální počet ozubených kol a mrazivých klíčů ( Za tohle bych někoho přizabil... aneb když všechny úkoly u razadora máte za 10 minut a na 30 minut se seknete na ozubeném kole, protože jste jich dali ( muj rekord je 39 a kolo stále není pravé )... udělejme maximální počet kol a klíčů, které je třeba odevzdat, aby konečně bylo pravé.. )


    - Zjednodušení eventových věcí ( To se bude týkat především vajíček.. proč si mám už takhle malý inventář zasí..at 20 vejci ? nestačilo by jich pět ? To samé okey.. když mám sadu, nemohla by se stakovat ? )


    - CAPSLOKEM, PROTOŽE JE TO ASI TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ... ZAVÉST PRODÁNÍ VŠEHO, ALE KOMPLETNĚ VŠEHO.... ( Proč mám mít na pstsavách 60 černých konů a 10 tisíc medailí draka ? Protože nikoho nenapadlo, že by se hráči zas jednou mohla usnadnit hra a získat větší místo v inventáři... všechny itemy ve hře at jdou prodávat díky... Jo a toho, kdo vymyslel, že to nejde prodat, vyhodit ... )


    - GM na tajňáka ? Už pět let jsem ho neviděl.. ( To se bude týkat jak hry, tak IRC... Na IRC je jen Natiko.. nikdo jiný, komu by se dalo napsat. tam nechodí... já vím, jste tam, ale nejste přitom vidět, aby nikdo nepsal.. Buď te tam víc... To samé platí o hře.. je vás tolik.. ukažte se mezi těmi hráči, ať taky vidí, že existujete a něco děláte.. Já vím.. není čas banování chetaerů IRC blabla, ale možná, že kdyby se hráč zeptal rychle na IRC, nemusel by pak psát ticket, na kterej čeká s odpovědí i dva týdny )


    - Vrátit zpět pečetě tygra a zrušit nesmyslné truhly... ( Dle mě to vymyslel někdo, kdo měl svačinu a napadla ho myšlenka, že by zase mohl herní komunitě zkur..t hru.. proč proboha jezdecké pečetě jsou v truhlách a já to musím otevírat dvakrát ? To samé jezdecký lístek i když to snad nikdo nepoužívá už.. Vrať te normální pečetě a dejte dopryč ty truhly... Jo a toho kdo to vymyslel vyhodit díky )


    - Větší počet itemů na sobě ( Asi jsem to měl napsat k té stakovatelnosti, ale co už... Udělejme, ať na sobě mužu mít alespon 1000 eliků, pláštů... všeho.. fakt nemám ve 4. inventářích místo.. Proč nemužu mít na sobě tisícovku.. Doby, kdy se do SD2 chodilo vydělávat na elikách, protože propustky byly drahý jsou dávno pryč..

    Edited 4 times, last by HracMetinu ().

  • - Obchodování, když mám mazlíka ( opět od začátku nesmysl.. proč nemužu obchodovat s jiným hráčem, když mám mazlíka ? Mi tu věc ten mazlík muže ukrást nebo co ? Zavedme at muže jít obchod, když mám mazlíka... Jo a toho kdo vymyslel, že to nepůjde, vyhodit )


    - Zjedondušení questů 90+ ( Koho hra baví, ten se nežene za výdělkem ,ale dělá takové herní úkoly... nevím, jak ostatní, ale já jsem na úkoly gnolská dopis II strávil tři roky hraní... Těch bossů sem zabil tisícovky.. každý den několik spawnů.. Teď jsem se zasekl už půl roku na oinové šupině, co padá z humra a tritona.. dejme větší % drop na tyto herní předměty.. )


    - Zvětšení herní lišty, kam jdou dát předměty ( bože, to by se krásně hrálo, kdybych neměl jen usmolených 8 polí, kam mužu dát kouzla a eliky... zvětšeme tuto lištu, at mužu dát předměty od F1 do F12... ) ¨


    - Blokování hráče, i když je v jiné mapě ( super věc blokování hráčů... už jich mám v bloku doboru stovku, ale usnadnilo by mi práci, kdyby se dali blokovat i když jsou na jiné mapě.. )


    Napadá mě toho ještě spousta, ale už teď vím, že ani jeden můj návrh je nereálný a nikdy nebude realizován, nicméně se ti, co to přečtou až do konce mohou pokochat a v hloubi duše si říct, jak moc by tahle hra.. tahle herní srdcovka byla skvělá, kdyby v ní alespoň půlka věcí fungovala a byla jiná-> lepší... Díky všem, co tohle přečetli až do konce, co hodí popřípadě koment... ideálně by to mohlo okomentovat alespoň GM s tím, že alespon nějaký návrh nebyl marný a mohl by se realizovat... udělejme anketu.. něco.. ukažme to němcům, že nám na hře záleží a chceme něco změnit... Dobrou hru všem..- Zrušme zbraně pro mladé hrdiny ( Jednoduchý návrh, tyto zbraně daly cheaterům volné ruce a milionkrát usnadnili hru, zrušme to.. ať si noví hráči shánějí zbraně stejně těžce, jako my veteráni kdysi )

    Edited 2 times, last by HracMetinu ().

  • - Když pentametin, tak pro lidi... ( uznávám lidi, kteří nemají třetí ruku a chodí pentametiny. nicméně je to humus to sbírat.. upravme tyto metiny tak, aby z nich nebyl tak extrémní drop, at z toho třeba nepadají epolety a další blbosti a nechť všechny příšery v dosahu pentametiny po jeho zničení zemřou pro snadnější sbírání )


    - Když náhodný spawn bossů, tak doopravdy ( super věc náhodný spawn bossů... škoda že to nebylo na čarodějnice od její přidání.. nicméně všichni, víme, že bossové se nespawnují náhodně, ale jen náhodně na pár místech na mapě... zaveďme, at je to tedy skutečně náhodné a mohou se bossové spawnout opravdu kdekoliv )


    - Opětovné fungování bonusu šance na zpomalení na metin ( Jak víme, po přidání map 90 díky tomuto bonusu z metinu lezli bossové v DE to posrali a tento super bonus zrušili.. Ti, kdo hrají déle ví, že jakmile měl hráč ve věcech šanci na zpomalení.. z metinu nelezly příšery... zaveďme to znovu jen s rozdílem ,že nebudou lézt bosové, určitě to uvítají prckové a tento bonus znovu alespon trochu ožije )


    - Fungování zrušit kouzla na ducha plamene ( Pokud vím, zrušit kouzlo zruší všechny kouzla, kromě jediného.. a to duch plamene.. bug nebo je to schválně ? Dle mě bug, opravit, ať to ruší i ducha... )


    - Přidání dalších levelů koně ( Po deseti letech tu máme tunu zvířat, ale na to základní zapomínáme... proč nezavedeme další levelování koně, třeba do levelu 50, kdy v tomto levelu by mohl mít kun např opět jiný vzhled a např bonus proti monstrům nebo něco takového.. )


    - Zrušení čekací doby 10 vteřin ( Jednoduchý jak facka.. koupím eliky, chci se portnout, musím čekat deset vteřin... útočí na mě monstrum, chci se portnout, musím čekat deset vteřin... proč proboha, bohatě stačí tři )


    - Portování manželů všude, kde to jde ( jsem s manželkou v zakletém lese, oba jsme prošli přes ochao a nejde se tam portovat.. to samé jeskyně.. proč proboha.. je to nějaká VIP mapa, že to nejde ? Absolutní ztížení hry hráčům.. oba zaplatíme vstup, proč se nemohu portovat .. zbytečné, portovat se na manžela má všude.. )


    - Obchodování, když mám mazlíka ( opět od začátku nesmysl.. proč nemužu obchodovat s jiným hráčem, když mám mazlíka ? Mi tu věc ten mazlík muže ukrást nebo co ? Zavedme at muže jít obchod, když mám mazlíka... Jo a toho kdo vymyslel, že to nepůjde, vyhodit )


    - Zjedondušení questů 90+ ( Koho hra baví, ten se nežene za výdělkem ,ale dělá takové herní úkoly... nevím, jak ostatní, ale já jsem na úkoly gnolská dopis II strávil tři roky hraní... Těch bossů sem zabil tisícovky.. každý den několik spawnů.. Teď jsem se zasekl už půl roku na oinové šupině, co padá z humra a tritona.. dejme větší % drop na tyto herní předměty.. )


    - Zvětšení herní lišty, kam jdou dát předměty ( bože, to by se krásně hrálo, kdybych neměl jen usmolených 8 polí, kam mužu dát kouzla a eliky... zvětšeme tuto lištu, at mužu dát předměty od F1 do F12... ) ¨


    - Blokování hráče, i když je v jiné mapě ( super věc blokování hráčů... už jich mám v bloku doboru stovku, ale usnadnilo by mi práci, kdyby se dali blokovat i když jsou na jiné mapě.. )


    Napadá mě toho ještě spousta, ale už teď vím, že ani jeden můj návrh je nereálný a nikdy nebude realizován, nicméně se ti, co to přečtou až do konce mohou pokochat a v hloubi duše si říct, jak moc by tahle hra.. tahle herní srdcovka byla skvělá, kdyby v ní alespoň půlka věcí fungovala a byla jiná-> lepší... Díky všem, co tohle přečetli až do konce, co hodí popřípadě koment... ideálně by to mohlo okomentovat alespoň GM s tím, že alespon nějaký návrh nebyl marný a mohl by se realizovat... udělejme anketu.. něco.. ukažme to němcům, že nám na hře záleží a chceme něco změnit... Dobrou hru všem..

    Edited 2 times, last by HracMetinu ().

  • Krásný. Tak kdyby tohle měli vše GF udělat, tak to u nich zabere 18 let času, vytvoří 2561478 nových bugů a ostatní dají do is (například hacky za DM pod názvem autolov)


    No takhle. Z privatů mají GF prachy (aspon z těch světově známých kde je 10x víc lidí než na zabugovaném p2w offiku, takže jelikož ta firma GF co se spravování her týče totálně upadá, tak potřebuje každej peníz)


    To samé hacky :D opravdu si tu někdo myslí, že se nic neděje? To je kravina :D Pořádný hacky jsou většinou placený a jak to chodí v okolí GF? (no zjednodušeně: My neuděláme ochranu a vy nám dáte určitý % z toho co vám hacky vydělají, tím pádem obě strany ušetří za vývoj: u GF: anticheatu a vývojářů hacků: za vytvýření lepších systému na obcházení)


    To je tak stručně asi k tomu hlavnímu problému :D


    A ty ostatní věci jakože něco vrátit/vymazat :D to se nikdy nestane ikdyby se Lucyana postavila na hlavu a zaštěkala...u GF je známé, že komunitu NIKDY neposlouchá a je jim upřímně jedno co lidi chtějí/nechtějí, tudíž téma Návrhy je zbytečný od doby, co tahle hra má pod svym názvem uvedenou firmu Gameforge. Dělají si vše podle sebe a co jim muže nejvíc vydělat, ale to se dá pochopit firma, která vlastní x her, kde ve 100% případech jsou jen poklesy hráčů se musí nějakym způsobem zachránit, tak musí tahat z toho zbytku peníze, to ale neni jen o metinu...Krásnej příklad je Aion. Má to GF na EU serverech a na US jiná firma. Stejná hra, nevim už v jakým roce tu Evropu vzalo pod sebe GF, a 90% hráčů odešlo na US...Proč? Protože GF si tam udělali updaty podle sebe, to co na US mají zdarma, tak v na EU musí platit.


    Jinak jo, hra má miliony nesmyslných nedostatků (čekání 10s, nesmíš se hýbat pro nasezení na mounta/změnu výbavy, mazlíci...)Nikdo neví proč to tak je, GF to neřeknou, GF to neopraví.



    Jediná možnost jak by se hra mohla stát lepší je ta, že by to GF pustilo jiné firmě,což se asi bohužel nestane, protože metin z těch všech upadajících her je nejhranější...a třeba takové 4 story který už je uplně pohřbený tak snad furt jede.


    Ale vem si, že jedna konkurenční firma měla/má metin v Asii, který neni tolik p2w (kostýmy/mazlíky si kupouješ rovnou z is s jakym bonusem si vybereš) štosovat jde vše, prodávat jde vše (i z IS). Déle v brazílii to má taky jiné firma a jejich metin je taky uplně něco jinýho a lepšího než u nás, bohužel tam nepouští nikoho kdo neni z Brazílie :D ikdyž jsem je tam ukecával co to šlo :D A to když jsi tam těm místním psal, že u GF si musíš koupit truhlu a z ní MOŽNÁ budeš mít kostým/peta tak tomu ani nevěřili :D Hold prostě máme tu smůlu, že zrovna tady máme neschopný nenažrance :(

    Ok, změněna signatura, protože to hafo let nikomu nevadí a nová podržtaška s tím má problém :-S:thumbsup:

  • Je to hezký s většinou víceméně souhlasím, já bych přidal třeba 50 stran jednoduchých návrhů (kdyby to mělo smysl), které by ve funkční hře zkušeným programátorům zabralo maximálně pár měsíců, pvp ochranu bych rozšířil ale nerušil úplně, nechal bych nějaké pomyslné arénky za skladem atp. ale jak říkáš, hráči typu floki kteří jen otravují silnější hráče a zabíjí slabší jsou otravní při prohledávání a zakládání shopů, ani nejde o žádné pvp nebo něco podobného. :pillepalle:


    Co se týče těch názvů, do půlky hrabou a půlku pořád nejsou schopni opravit, jako rozdílné překlady u alchymie (obrana proti charu formulovaná 2 způsoby, ale znamená to samé). Pořád existuje zesílení rány ducha, ale v popisku už je to najednou průraz, oni prostě nemůžou udělat nic pořádně. :lol:

  • - Fungování zrušit kouzla na ducha plamene ( Pokud vím, zrušit kouzlo zruší všechny kouzla, kromě jediného.. a to duch plamene.. bug nebo je to schválně ? Dle mě bug, opravit, ať to ruší i ducha... )

    od nějaké aktualizace se ruší i duch plamene, jen by to mělo být omezeno levelem

    BM Sura 120lv.


    IceWitch:D

  • Hezký, víceméně se všim bezproblému souhlasim (už jen proto, že většinu toho jsem tu navrhoval už někdy před asi 4ma rokama :D ) :)
    Co se týče koně, je to dost nepochopitelný, proč se na něj uplně vykašlali. udělal bych ho na lvl jak jsi psal třeba 50, s tím, že 50 můžeš dodělat až na lvl 75
    a jakmile dosáhne oř týhle úrovně můžeš nahazovat kouzla přímo z něj (a i z jiných jezdeckých zvířat).


    Považuju se za hráče veterána, jelikož jsem tu už, tybláho přes 8 let, a můžu říct, kdyby GF udělalo aspoň polovinu toho co jsi psal, byla by ta hra ták krásná, že by z toho srdíčko zaplesalo
    a peněženka se i s radostí do IS odsypala :D

  • ještě zrušit zrušení odhlášení když mě napadají agres. Monstra


    A vrátít jezd. Zvířata do polí rychlýho přístupu tak jak ro bylo za časů minulých ,nesnáším když chci sesekat bosse , metin a minutu hledam kance v invu.pak chci odjet a misto na dopravniho mi nasedne na pomalýho kance.

  • Hned po dnešním updatu tu mám nový poznatek... a to že by mohli udělat, aby se šlo portovat z jeskyně jedna do jeskyně dva, jelikož to po dnešním updatu nejde.. díky.. Jo a toho kdo za to muže vyhodit..

  • Ono tady dosáhnout jen jedné změny je boj a většinou nastane, když se i němci vztekají a to pořádně. Na jejich fórum je třeba překlad do němčiny, už to tam řešili, že aj není jejich oficiální jazyk fóra a můžou příspěvek jednoduše smazat. Upřímně si nemyslím, že se něco zlepší. Za ty roky znám GF jako firmu co si potřebuje jen nahrabat :( Pokud by existovalo nějaké propojení všech komunit, kde by se návrhy probíraly společně, tak by to i možná "šlo".

  • No, někdo kdo umí německy lépe než google (takže sežeňte aspoň 10 leté dítě učící se německy) může zkusit na DE foru navrhnout aby nám sem hodili někoho kdo dokáže aspoň přeložit anglický text do češtiny (což dokáže dokonce i zmiňovaný google), někoho kdo po 2 letech dokáže zařídit že se změní příspěvek "nábor GM otevřen" na "uzavřen", a obecně prodlouženou ruku německa, která by měla přístup jak k německu tak i česku, nějaký němec co umí česky by se snad našel, přinejhorším by to sem házel v angličtině a pod tím google překlad z angličtiny.

  • Krásně napsané, ačkoliv bohužel nereálné, kdyby toto udělali, tak hra by měla daleko větší smysl a měli by jsme komunitu jak v Německu a jiných officiálních serverech. Je hezké, že sis s tím dal práci, ale zbytečně...