Mentál - Jeskyně Vyhnanství

  • Zdravím,


    Mám mentála lv61 (bude lv75) s tělem P.


    Chci začít pomalu expit nahoru, ale nejprve si musim sehnat dostatečnou výbavu na Waterku.


    Ptám se proto:
    Je tahle moje výbava dostačující?


    Helma: Maska Strachu+8 (10blesk)
    Brnko: BS +9 (10blesk, 1000ZB)
    Štít: Sokolský štít +9 (antistun, 20 ďábel)
    Náušnice: Ebenky +9 (20 ďábel)
    Náhrdelník: Měděný +9 (10blesk, 2000ZB)
    Náramek: Z nebes. slz +9 (15blesk)
    Boty: Dřevěný +9 (10blesk, 2000 ZB)
    Zbraň: Jedák +9 (34%)
    Talisman: Blesku +1 (FI)
    Alcha: Leg. Granát (5blesk)


    Když to celé sečtu vyjde mi:
    Odolnost blesku (64)
    ZB (13000)
    Ďábel (40)

    Tak co ? :)
    Vždycky se tu nabízí šance koupit si kostýmy kde seženu 15+15 což je už 94blesk.

  • Když si uděláš buff a full legendární matnou alchu (pokud nemáš) tak si myslím že je to víc než dostatečné na celé WC2, jen přesně nevím co přidávají biologové, nedělal jsem je x let a přiznám se že ani nevím jaký jsou level. Na ledový zrůdičky ve wc1 nepotřebuješ prakticky nic, stačí ti jen ta obrana. Začátek watery 2 můžeš běhat taky prakticky nahatej, ten blesk se ti bude hodit dál na ty červený otravný potvory ale taky ho extra nepotřebuješ, v dnešní době je na waterku "dostatečná" výbava opravdu cokoliv, to co máš ty je spíš nadprůměrná a neměl by jsi mít nikde problém. :D Tak jako tak pokud chceš jet dál a dál až budeš nejlepší na světě, tak si rovnou udělej i buffika 75 pokud nemáš, je to dle mého největší a nejlevnější pomoc.

  • No Bestdrop je best drop, já droper nejsem tak mu do toho nechci kecat, ale myslím že rubín s dmg se ti projeví víc než trochu blesku :D Když vše usekáš třeba 2x rychleji. :) Nefrit s 2x HP se ti taky projeví nějakou tou výdrží, ten granát bych spíš bral jako rozdíl mezi tím jestli to chceš slušně dávat nebo bez problému, ale při těch cenách už není stejně není problém dodělat celou sadu, když už děláš rubín a nefrit.
    Ale jinak ano, v obecném měřítku když budeš ta topka tak je asi nej ten granát, ale nemyslím že se tě to týká jestli už máš základní, tak je zbytečné ho vytahovat a riskovat že se rozmlátí.

  • Já nic neříkám, ale vem v potaz cenu rubínu/granát, tak nejlepší volba, když na to nebude mít je ten granát, já když začínal dělat alchu a expit na 95, začal jsem granátem, protože takto mi to poradil můj bývalý kamarád co jsem s ním hrával :). Když to půjde postupně, ale rubín ti přidá do dmg +- 1k, čili kritik 2+.

  • tak co s tyka watery 2 blesku hodne super ustojis tam cokoli ale treba nez usekas komandanta tak se muzes jit okoupat dat si veceri a zajit na pivo bez dabla ti prote blesk nepomuze, vim to pror to protoze jsem tam byl nedavno, nejlepsi pomer kdyz budes mit teda silko na P 90% dabel 60% blesk popripade 70 ku 70 a modry rosy jde hlavne o to ze ty potvurky nikdy nevis kdy se na tebe vrhnou dve ci vice skupin, ale jak rikam ustojis to stim ale budes sekat hodne dlouho

    ChanJackie

  • tak co s tyka watery 2 blesku hodne super ustojis tam cokoli ale treba nez usekas komandanta tak se muzes jit okoupat dat si veceri a zajit na pivo bez dabla ti prote blesk nepomuze, vim to pror to protoze jsem tam byl nedavno, nejlepsi pomer kdyz budes mit teda silko na P 90% dabel 60% blesk popripade 70 ku 70 a modry rosy jde hlavne o to ze ty potvurky nikdy nevis kdy se na tebe vrhnou dve ci vice skupin, ale jak rikam ustojis to stim ale budes sekat hodne dlouho

    Je to tak no, je to právě i má zkušenost s tím když jsem začínal a byl poprvé ve waterce, ono je krásné když to ustojíš, ale usekat některé potvory je na hodinku :D


    Jinak jsem počítal s tím že když už tam ten granát máš napsaný, tak že už ho máš, tudíž během cesty na level 75 se budeš moct soustředit na ten rubín a buff :)
    Jak píše lycan, reálně i kdyby jsi měl full blesk a nic tě nesundalo, je možné že komandanty (nebo jak se jmenují) na konci waterky stejně pořádně neusekáš a budou za tebou běhat jak ocásci a nezbavíš se jich dokud je nebugneš o stěnu (což je zbytečné zdržování).