mazel chcíp

  • zdravím
    po dosazeni meho mazla lvl40 jsem mu dal ke konci zivotnosti protein, ale nechtel zrat. jen vyvinout. nesehnal jsem tak narychlo vse a tak chcip. protein ho ted neozivi, pise to ze chce vyvinout. jaka bude jeho zivotnost kdyz ho necham vyvinout? zkrouhne se to na 50%? a to je dozivotni postizeni? a pokud mi pak chcipne znova, bude jeho zivotnost 25% oproti puvodni hodnote?
    diky

  • Při oživování mazla je oživen jen na 50 % svého života ale jeho celková délka života se nezkrátí
    Začne se mu ale znovu počítat délka jeho života od 0 a to by mělo mít malý vliv při přidávání bodů ,pokud je mazlík starý několik měsíců dává mu to o něco více než když je starý několik týdnů

    Edited once, last by modraček ().

  • Při oživování mazla je oživen jen na 50 % svého života ale jeho celková délka života se nezkrátí
    Začne se mu ale znovu počítat délka jeho života od 0 a to by mělo mít malý vliv při přidávání bodů ,pokud je mazlík starý několik měsíců dává mu to o něco více než když je starý několik týdnů

    to je na me moc slozity.... potreboval bych to polopate, todle jsem si na wiky taky precetl... navic netusim co s tim postupem. ozivi se tim postupem? budu ho muset krmit pak porad kazdejch 5 dni? bonusy co mel mu zustanou? nebo jaky body mas na mysli?

  • Peta nakrmis pretazenim proteinu na jeho ikonu v inventari, ne pres krmeni pro ziskani exp predmetu.


    Petovi zustanou vsechny jiz dosazene body % atributu a uroven, akorat jeho stari se anuluje. Pet tedy prichazi o pripadny bonus za stari k dosazenym % pri dalsim zvyseni urovne.

  • Protein na mazlíka přetáhneš, přesněji na "pečeť". Nedáváš nic sežrat. Pokud i přesto píše, že chce vyvinout, tak to bude bug, jelikož ho jinak neoživíš a ani vyvinout ho nemůžeš.


    Životnost mazlíka bude stejná jako na začátku, jen počet dní po kdy byl živý se vynuluje a začínáš od začátku. Se staty se nic nestane, zůstanou jak jsou. Jedině, že po nějakých 100+ dnech životnosti mazla se zvyšují body co dostaneš s lvl mazla. A když ti umře zase musí žít 100+ dní, aby jsi ten bonus dostal.

  • Protein na mazlíka přetáhneš, přesněji na "pečeť". Nedáváš nic sežrat. Pokud i přesto píše, že chce vyvinout, tak to bude bug, jelikož ho jinak neoživíš a ani vyvinout ho nemůžeš.


    Životnost mazlíka bude stejná jako na začátku, jen počet dní po kdy byl živý se vynuluje a začínáš od začátku. Se staty se nic nestane, zůstanou jak jsou. Jedině, že po nějakých 100+ dnech životnosti mazla se zvyšují body co dostaneš s lvl mazla. A když ti umře zase musí žít 100+ dní, aby jsi ten bonus dostal.

    no, z toho vseho mi vychazi, ze mu vykopu hrobecek, poplacu a poohlednu se po nejakem jinem...diky

  • U mazla je dost důležité kolik dní vydrží já mám 14.denní opičku a ta se dá celkem dobře udržovat při životě. Pokud zemře tak ji protein oživí na 50% což je 7 dní ,při dalším krmení je oživená na 14 dní .Pokud vím že nebudu doma nakrmím ji mazlem co dropnu tam se život prodlouží asi o jeden den mazlíci jsou kanibalové.
    Mazlíka nekrmím přes jeho rozraní ale přes inventář protein přesunu na jeho pečeť a šel v pohodě krmit i tehdy pokud nebyl vyvinut
    Bonusy za věk z Německé Wiki

    60 dni +0,1%
    160 dní +0,2%
    XXX +0,3%


  • Za mě teda nevím nevím, ale bonus za stáří na mě kálel a nic nedal.
    Jinak krmení přetažením proteinu na mazla v inventáři. Životnost je stejná i po smrti.