obchodovatelné úlomky, zvětšení invu

  • Vždy jsem si chtěl zkusit napsat návrh na věc, kterou nikdy nikdo neuvidí, tak si to zkusím.


    První věc je jednoduchá, udělal bych časově omezené obchodovatelné úlomky (event, pátek, víkend) Nebo prostě obchodovatelný úlomek jako rare věc co by třeba ani nebyl omezený alchymistou. Není třeba psát všechny výhody co by to mělo, běžný hráč to pochopí.


    A k tomu inventáři, jednoduše řečeno je strašně malý, opasek je "naprosto úchvatná věc", ale běžně cenově dostupný má 6 slotů, což je naprosté nic, podle mého by se měl dost rozšířit a upravit, pokud to nechtějí mít jen jako privilegium, pokud má být 16 slotů jako VIP pro topky tak asi nemá ani psát ten zbytek "návrhu".


    Asi to tak nemá každý, ale mě jen 2 invy zabírá výbava a to jsem ninja co má dýky, nedokážu si představ že bych měl 3-4 obouručky (samozřejmě řešení je sklad a cpát jim prachy za rozšíření, ale nebudu běhat do skladu pro boty proti lykanům vždy když nějakého potkám v mapě od 90 (to je příklad) a nedokážu si představit že bych si měl vždy brát do invu jen talisman nebo šperky co zrovna budu následujících pár minut potřebovat.
    V praxi to vypadá tak že mi 2 invy zabírá výbava, půl invu neobchodovatelné věci, mazlíci, takové ty kraviny co nejdou dát do skladu atd, dalšího půl invu zaberou eliky když nechci během dropení pořád pro nové, a to nemám rosy. No a aktuálně? kdybych chtěl sbírat vejce, je to 15 slotů, úlomky 10 slotů, dropy v mapách 5 slotů, duše, pergy, speciální eli co padají, kytky +-5 slotů, teď kdybych sbíral knihy misí, které si nechám na později tak je to dalších pár slotů, ve výsledku to zabere ten poslední inventář. A teď hurá na metiny, člověk ani pořádně nezačne dropit a už nemá místo ?(


    Ano, asi bych "neměl" mít tolik věcí, nemusím sbírat vejce, ano, úlomky nejsou stálý drop, nemusím sbírat ty kraviny atd atd, ale jednou to v té hře je, tak logicky by se mělo počítat že to člověk sbírá. Podle mého by se měl přidat opravdový inv na eliky rosy atp, ne ta parodie v podobě opasku, nebo inv na uppky, eventové věci, neobchodovatelné věci nebo prostě cokoliv, tohle mi dost znepříjemňuje hru. Přiznávám že nejsem aktivní hráč proto prostě nosím skoro vše u sebe a mám toho opravdu hodně, ale ta hra takhle podle mého prostě funguje, když něco padne, tak bych to měl sebrat (ne, nesbírám vše, nejsem blázen a ani nemám 6 invů). Když jsem kdysi pár hodin dropil tak jsem měl zaplácaného buffa (3 invy) i sebe během pár hodin a to jsem sbíral jen BS+7 knihy, pásy a nejsem opravdový droper.


    No pokud je hra dělaná tak že každý slot je luxus a dobrý hráč musí mít autoeliky, profesionálně uklizený inv a nosit u sebe jen věci co potřebuje, nesbírat drop s minimální cenou, jestli je o rozhodování jestli vezmu pás zapomněni nebo trash knihu pro kamaráda a celá hra je v podstatě management inventáře tak se omlouvám za to co píšu, já měl prostě za to že hry tohoto typu jsou o sbírání všeho :-S
    EDIT:
    A HLAVNĚ VĚTŠÍ LIMIT YANGŮ A WONŮ, každý "lepší" hráč musí mít na yangy několik postav. :lol:

    Edited once, last by xT7x ().

  • Obchodovatelné úlomky bych zavedla, taky nemám každý den se s tím párat a prckové si vydělají :)


    S inventářem naštěstí takový problém nemám, ale taky beru jen to co budu potřebovat, pak to zabírá místo :D Běžně dropuji s buffem, ne kvůli buffu, ale kvůli místu. Nemusím pak lítat čistit inventář. Ale zase mám odemknuto jen na 3 strany. Nejvíc co mě štve, jsou věci co nejdou přendat do skladu ani prodat. Máš prostě moc věcí :P Pvp věcičky s sebou netahám, naučila jsem se jiný způsob, jak drzounům znepříjemnit život. Ale taky proti nabušené 120 si neškrtnu ani se všemi věcmi.


    A minimálně zvýšit limit yangů. Ten limit bych zvedla i v rámci obchodování mezi dvěma postavami, ne vše má hned hodnotu 1w a 10kk je o ničem.

  • No je to masakr, dva inventare mam plne prileb a dga na vylepseni ve věži :D a pak ten pojeb , když musíš vyjet minimalně 10 - 20 x věž aby jsi mohl aspoň dve věci vylepšit na +9 :D

  • A teď si vezmi, když byly ty inventáře jen dva.. dodnes nechápu, jak jsem s tím mohl fungovat.. Jak říkáš, mám 4 inventáře na hlavní a musel sem udělat i 4 na buffce, to jest 8 a nemám místo.. jen 45 slotů mi zabírají věci ( 4 brnka, 4 meče, 5 helem, náhrdelníky, náramky, boty.. všechno do jiné mapy nebo na pvp... do toho 4 talismyn... do toho mazlík, khan, kritiky pruniky, vody... to máš 45 míst.. Ve druhém inventáři mám věci, co potřebuju, stakují se, a jsou nuitný pro fungování.. teleportáky,. korucený klíče, pergy, ty blbosti do zvěrokruhu, insignie.. snubák, autoeliky, věci na yangy na draka, ted ryby, ohnostroje, krváky.. to mám dalších 45 slotů-. třetí inventřá jsou ted vajíčka... to máš hned 20 míst a na zbytku eliky... no a v posledním inventáři mám jezdecký zvířata, pláště, dvoje rukávky...
    Pro fungování ve hře mám cirka 30 míst... a ted si vezmi, že mi u razadora padají svorky, epolety, eliky S M L modré i červené... a já nemám kde udělat ulomky, protože nemám místo... SKlad je plný zelených fazolí, dalších teleportáků atd... protože skladové postavy jsou malé a mí 4 droperové taktéž... A to nenosím bylinky a věci na kování, protože to bych se zbláznil...
    A to nemluvím o buffu, která má zbytek věcí u sebe...


    A další věc je, když jdeš na pentametiny... zničíš jeden a jdeš se vysypat, protože to nemáš kam dát

  • To jsem přesně myslel no, já mám na buffu 4 invy ale 1 inv mi tam stejně zabírají věci na buff, další inv eliky a další náhradní věci na hlavní, protože jsem skleroza a vše mi dochází a zapomínám doplňovat, další inv knížky protože nemám dočtený poslední skill a vedení a jsme zase u 1 volného invu :D
    A to zničení metinu který na mě padne během dropení úlomků je taky hrůza, vždy se modlím aby mi nic nepadlo, mám zaprasený inv, teď hromada bordelu ve kterým musím najít to co chci,půlku věcí musím vyhazovat abych měl místo na něco co chci vzít, do toho zapomenu elikovat a sundají mě range mobové :D


    Ono není těžké nasbírat větší výbavu, když mám jedno brnko na úlomky (abs HP), jedno na metiny (hodnota útoku) a pak další s odolnostma na PvM, to jsou 3 brnka která použiju během půl hodiny a to nepočítám čtvrté co mám na sobě permanentně na pvp když se procházím ve městě. To že mám na PvP dalších 6 brnění je už jiná věc :D
    PvP zbraně jsou jedna velká tragédie, hlavně pro postavy které mohou používat průnik kouzla, aby člověk perfektně pokryl všechny situace v PvP tak by musel mít snad 2 invy zbraní, já jich jednu dobu nosil asi 15 (díky bohu to byly bezduše, s obouručkama bych se mohl jít rovnou zahrabat)

  • To jsou problémy lidí, kteří jsou moc bohatí :D Mám odemčenou slabou půlku 3 invu, tam mám ty neobchodovatelné věci a pak mám v prvním invu řádku nebo dvě pečetí, zlodějek a tak. Upřímně jsem spíš fanoušek jedné výbavy, která mě podrží všude, což pod tu 95 celkem jde. Chápu, že na PvP je potřeba tahat ten werkzeug trochu větší, tzn aspoň dvě zbraně od každého typu, který člověk používá, dvoje šperky a boty, minimálně dvě brňka a něco k dobru k tomu. Pořád si ale myslím, že když jdu dropit, tak jdu dropit a vemu si PvM výbavu a když mám špatnou náladu, tak ještě kus PvP na wary/sury a jedu.
    Za mě inventář stačí, možná je to i tím, že jsem strašlivým způsobem zatížený na pořádek a uklízím poměrně často.
    Na druhou stranu začínám chodit mapy 90 a ten drop se vchází poměrně špatně, nicméně si nemyslím, že by se to nedalo se 4mi okny invu.