Boti v chrámu, SD1, SD2 atd..

  • Zdravím,


    chtěl jsem se tady zeptat jestli ještě někdy někdo z GM chodí do hry nebo aspoň na IRC a dělá se tu něco s boty, protože od posledního sloučení serverů jsem tady v tomhle jako hráč neviděl jedinou aktivitu. Že by třeba GM loglo do hry, že vůbec existují....nebo už je to je mýtus skomírajícího serveru? Vím, že to bude znít jako Sci-fi, ale když jsem hrál před 12 lety na Elrohiru, tak GM chodili občas i do hry.


    Pokud jde o tickety, tak tam to funguje solidně na obhajobu GM.


    Ale...
    Ale jako dropovat úlomky v chrámu na low lvl postavách je naprostej hardcore, v každým patře každý den alespoň 1 bot!!! Když zajdu na IRC, tak 0 GM. Jo napsat ticket, to lze, ale pomůže to něčemu??? Jaké mají naši GM (CZ) pravomoce? Můžou na místě vybanovat účty? Dohledat hlavní postavy hackerů? Teď už to tady je na Fénixu (jediném CZ/SK serveru, totální boterský divoký západ, kdy se ještě přijdou vysmát s hlavní postavou hackeři a je jim to úplně jedno, protože se jim těžko něco někdy stane s tímhle příštupem/neefektivním systémem GM.


    Jsem fakt naštvanej server totálně prošpikovanej hackerama a GM aktivitu, kterou já vidím včerně vyřizování ticketů hodnotím tak na 8%.


    Nazdar

    87 war mentál PvP
    112 sura wp PvM
    95 sura bm PvP

  • Zvykej si prostě, CZ komunita. S tím nic nenaděláš, ta hra je už je dost vepředu, že už tam není skoro nic co dělat, tak proto GMka nechodí ani do hry, nemají proč, nebaví je to, nemají z toho nic :).

  • Zvykej si prostě, CZ komunita. S tím nic nenaděláš, ta hra je už je dost vepředu, že už tam není skoro nic co dělat, tak proto GMka nechodí ani do hry, nemají proč, nebaví je to, nemají z toho nic :).

    To co píšeš nedává vůbec smysl, CZ komunita? To jako vážně? K tomu nejde co dodat, to že je rok 2019 automaticky znamená že to musí vypadat tak jak to vypadá? Kde jsi na tom byl, další obrovská hovadina :D GM tam jsou od toho že mají chtít pomáhat, ne to dělat pro nějaký wony a DM, očividně máš naprosto divné myšlení, lidi občas něco dobrého dělají pro dobrý pocit, ne pro zisk. A ani jsi neodpověděl na jedinou otázku Senseie.



    No v současnosti jsem viděl GM 2x za poslední 2 roky a ani jednou to nestálo za řeč (nepočítám OX která jednu dobu bývala), do hry chodí ale nedělají nic proto aby si lidé mysleli že vůbec existují. Co se pravomocí týče tak pokud vím nikde se jasně nevyjádřili, možná to bude napsané někde v německu, ale já ani google německy neumíme. Údajně dělají přesně to co píšeš, sledují všechny pohyby věcí na účtech aby našli hlavní postavy atd atd, ale výsledky zase žádný zázrak, teď zmizel jeden boter kterého jsem potkával 2 roky, ale asi ho to spíš omrzelo nebo si koupil změnu jména.

  • Řeknu ti to jednoduše.. GM ve hře nevidíš, protože 99% času hledají cheatry, dohledávají pohyb věcí cheaterskejch postav, odpovídají na ticketu typu, tenhle hráč mi nadává, dáš něco pls a kde dropnu FMS,... to je 99% jejich činnosti. A vzhledem k tomu, že toho mají nad hlavu, tak nepočítej, že bys je kdy viděl ve hře nebo že by dělali nějaký event pro hráče, protože na to prostě nemají čas... A druhá věc je ta, že jakmile se v té hře objeví.. což semtam natiko, delargo nebo někdo takový udělá, tak mají desítky PM od hráčů, kteří jim píšou nejrůznější pí... prostě kraviny a akorát je to nasere... Což se nedivím, protože já už ve hře chodím permanentně s bloklým PM, protože za hodinu mám 30 zpráv s tím, jestli neznám cenu nebo nedám yang...


    A další věc je, že cheatři nikdy nevymizí, jelikož hrajeme pod záštitou společnosti, která má na prvním místě bohužel zisk a není schopná zařídit kvalitního programátora, který by zařídil, aby cheateři nefungovali... A dále neumí zařídit, aby zmizely priváty, které tahají tisíce lidí od offiku.. ( ano privát jako takový ač upravený je kopie hry, čili je nelegální ) A dokud budou hráči kupovat od cheaterů yangy za reál.. ( z důvěryhodných zdrojů vím, že se jedná o částky klidně 20.000 Kč měsíčně, co cheater vydělá), tak nikdy cheateři nevymizí... Další věc jsou letité bugy, bugy grafiky, nestakovatelnost předmětů, zrušení změny ch a další věci, které akorát hází klacky pod nohy hráčům...


    Jednoduše.. zvykni si

  • Já tu chtěl napsat, že jsem včera přidal ten příspěvek vážně vytočený a v některých pasážích jsem přeháněl, ale dnes jsem se lognul do hry běhal po prvním městě v Shinsoo a pomáhal přítelkyni s Velikonočními metiny, ale u prvního metinu hacker, co se portoval, nešel zabít a portoval se k metinům! To je už je na mě asi příliš. Metin hrajeme téměř od počátku Elrohiru, ale sofistikovaní boti a nepřílišná činnost CZ/SK GM týmu nám téměř velí přesedlat po těch xx letech na jinou hru, což mě vážně velmi mrzí. Mimochodem budu teď každého hackera hlásit na ticket, což už samozřejmě dělám. Vím, že je to zřejmě sysifovská práce, ale je to jediné místo, kam se lze obrátit, když na IRC už jsem GM neviděl ani nepamatuji.


    Jinak tady několikrát zmiňované heslo, zvykni si, se mi vůbec nelíbí samozřejmě, ale vypadá to tak, že máte skutečně pravdu. Jen je zkrátka škoda, že takováhle hra, která má duši, je "správně návyková", hardcorová, tak upadne do totální žumpy, kde jsou jen poslední zoufalí "goldselleři", botteři a jiná havěť, pro normálního slušného, platící hráče už zde není místo!

    87 war mentál PvP
    112 sura wp PvM
    95 sura bm PvP

  • Zatím se to tu otevřelo hodněkrát a pokaždé se to vyvíjí takhle:


    GM nikde nejsou, nic nedělají, bany nedávají.
    Objeví se konspirace v kolika ohledech se to GF vyplácí.
    Přijdou GM a začnou říkat, že hledají hlavní postavy, je to těžké a hromada dalších keců, včetně toho, že jim Němci nic nedovolí.
    Pár vzteklých prsků a zapadne to.


    Reálně považuju za ostudu, že GF provozuje program, do kterého autoři botů vidí lépe než oni sami a nechává dít věci, které jsou v rozporu s pravidly.


    Tahle hra neumírá na svojí technickou zastaralost, protože i když je stará a kdeco zlobí, tak je skvělá, ale na to, že se nikdo rozumně nestará o pravidla a komunitu.


  • A dokud budou hráči kupovat od cheaterů yangy za reál.. ( z důvěryhodných zdrojů vím, že se jedná o částky klidně 20.000 Kč měsíčně, co cheater vydělá), tak nikdy cheateři nevymizí...

    Jednoduche a logicke reseni. Castejsi blokace jak kasicek/stanku botteru, tak kupcu jejich yangu/wonu. Postupoval bych uplne setejnym zpusobem jako se postupuje u cinskych farmbotu. Bot permice, stanek permice, kupce ban dle porizenyho obnosu meny, odebrani meny/predmetu.


    On si hrac dvakrat rozmysli nekdy od takovyho cloveka cokoliv jeste koupit za realny prostredky, kdyz vi, ze 1. je to v rozporu s VOP a za 2. je prodejce nabyl nelegalni cestou.


    Na foru nejrozsirenejsiho bota se jiz hromadi uplakanci, kterym jsou ucty nejen zablokovany, ale take ulozeny do karanteny, kdy s nimi neni mozno jakekoliv akce. Tedy je jim tak nahromadeny majetek maximalne pro paradu ;) Kdyz to jde jinde, muze to jit i zde. Je to vse jen o chuti neco s tim udelat.


    Toho se ale u naseho tymu, dokud nedojde ke kompletni obmene vedeni, nedockame.

  • K těm věcem kolem botů- nejmenovane česke hry, slovenske- i zahranični- kde je multi- coop. za tyhle věci banuji okamzitě na 7 dní, maš stim problem? nemaš to použivat, odvolaní? jake naco? na tvoji meil adresu je to viditelne a hotovo dobrej zbytek dne. Vulgarity , vyhrozovani v PM- ban na tlamičku okamzite a na 7 DNI. Použiješ hacky a to znova- Perma ban. Hodlaš uražet vyhrožovat vulgarity či vydavani se opětovně na GM, 14 dní. udělaš to zase 30 dni- pak perma ban.


    Komunity jsou / a nehraju jen MT/ daleko lepší, a chovaní mezi hrači luxus +, coop vali na 99% ,a žadny ubrečení Kidos co ti vyhrožuji at chcipneš na rakovinu a sežere te masožravej virus. Nepočitam ze jista hračka ač je ji přes 40, tohle děla taky na MT, jak ji kluk neda co chce -ve hře -okamzitě vyhrozuje smrtí v realu.. velice dětinske chovaní a chcelo by navštivit paní lekaře :) jsou nato profici.

    „Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy.“
    Romain Rolland

  • K těm věcem kolem botů- nejmenovane česke hry, slovenske- i zahranični- kde je multi- coop. za tyhle věci banuji okamzitě na 7 dní, maš stim problem? nemaš to použivat, odvolaní? jake naco? na tvoji meil adresu je to viditelne a hotovo dobrej zbytek dne. Vulgarity , vyhrozovani v PM- ban na tlamičku okamzite a na 7 DNI. Použiješ hacky a to znova- Perma ban. Hodlaš uražet vyhrožovat vulgarity či vydavani se opětovně na GM, 14 dní. udělaš to zase 30 dni- pak perma ban.

    Tak to dřív fungovalo, kamarád na metinu chytil i 14 permabanů za týden ( 2 denně), ale z nějakého důvodu se to už nedělá a vše se 3x prověřuje, ikdyž na tom není co k šetření :D Několikrát jsem i chytl mute na postavě kde jsem byl jen na přečtení knížek, asi jsem napsal "kurník zase selhala" nebo tak něco :D Teď měsíce týpek dělá bordel v chatu nebo prodává yang za real, což pokud se nepletu je pořád zakázané protože yangy hráč nevlastní. Není lepší řešení než aby jim všichni hromadně začali spamovat ticket každým přestupkem, pak bude praktičtější je rychle banovat, já sám teď nahlašuju všechna porušení pravidel :D

  • XTZx ja ti řeknu proč :) během tydne ted skončilo 9 hračů- TOPky platici a prodali svoje wary, sury ninje luk 120LV - skončili ze dne na den. i kdyby kazdej dal 2000-3000 mesične-minimalne :D je to přiklad- maš 18 -24 taců v p... hned :) přisun do kasy GF.


    nepočitaje ze to je ted posledni tyden co byl- tenhle tyden skončilo dalšich 5 hračů z TOP 120lv- ktery davali do hry daleko víc.jak naky 2-3tisice,
    (Ty sumy jsou přiklad)


    To je cela pointa - i ten hekr se da překousnout-globalnim pohledem- hlavne kdyz da do IS hlavni postava love :)

    „Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy.“
    Romain Rolland

  • Hral som metin pred pár rokmi, sám som bol svedkom toho že vtedajší "TGM" sám používal botov a hacky (alebo ich minimálne skúšal), takže to že sa to nerieši alebo to riešiť nedokážu, nechcú vždy bolo, je a bude :)


    Teraz s odstupom času môžem povedať že som poznal hráčov čo hackovali/botovali týždne/mesiace a nikdy na nich neprišli a nič im nedokázali. :)
    Takže akékoľvek pozastavovanie nad tým že sa to nerieši, je úplne zbytočné. Vitaj v umierajúcom svete Metin2 :)

    Tí, ktorí nedokážu zmeniť svoje myslenie, nedokážu zmeniť nič.
    George Bernard Shaw