Fénix - Jinno - 100 lvl + (boss + zvěro)

  • Zdravím,
    najdou-li se zde hráči co chtějí chodit bosse a zvěrokruh a nemají s kým, budou vítáni :-) Především ninja a šaman lvl 100 +
    Můžete mi psát bud ve hře na postavu "Athelstann" nebo na fb "Floki mithgard" - mohu vás případně nabrat i do cechu - do nějakého vedlejšího, hlavní je plný a bude dokud nespraví chybu ve hře s počtem členů (což bude tak za 2 roky nynějším tempem). Mám připravené 4 cechy - místo pro cca 280 hráčů - dle počtu žadatelů vytvořím další cechy. Nebo můžete být v jiném cechu - jen komunikace tím bude trochu horší. Ideál pokud byste používaly Discord (není však podmínkou).


    Toto vlákno je takový můj osobní test - cca po roce konečně zprovoznili registrace na fóru, kupodivu vše v angličtině, ale aspon se už jde registrovat :P a snad se i toto vlákno vytvoří.


    S pozdravem,



    Athelstann aka Flokii

    Pocházím z Mithgardu
    WP 120 lvl - Flokiii :arrow: Lycan lvl 116 - Athelstann

  • ritsa - zapoměl sem tvé fb :D napiš mi dyžtak


    rendy12345 - na zvěro je potřeba top výbava, vše načteno, bio hotové (na každé 2 porty platí jiná odolnost)... na bosse 100+ : (raza bys měl dát sám), na meley 80% odolnost ohen, pořádná zbran, na nemere talík ledu +1 fi, na hydru taktéž.
    Já sám na lycanovi bio hotové nemám, načteno také ne, odolnosti ale mám a jelikož jedu full šance obnovit zb všude, tak mě jen stěží něco zabije - každopádně na bosse a zvěro je potřeba co nejvíc zb, útok a odolnost - každý lvl 100+ by měl mít výbavy do všech map a na všechny bosse - odolnost ohně, větru, blesku a také všechny druhy talismanů +1 s pvm bonusy - odolnosti... a do zvěro hlavně odolnost pádu (max. 20%) a síla vůči přšíerám zvěrokruhu (30 až 35% max. - ted si nejsem jist). Každopádně pokud jsi ninja a máš kouzla na luk, tak i bez top věcí se obejdeš, hraje jich málo, do lvl 100 to mají těžké, od lvl 100 vejš jsou velice přínosní na bosse, nehledě na top útok v proměně...a šamani ti se hodí nejen jako buff či healer, ikdyž to jsou jejich největší přednosti... mají supr rychlá kouzla na dálku stejně jako ninja, ten krom kouzel bere šípama tolik co aurista či wp či lycan seknutím... i více


    Každý kdo expil na lvl 105 ví co mu funguje, každý má svůj způsob hry - mě osobně se osvědčila šance obnovit zb - neplette si to s obnovením zb (s tím jsem hrál se surou, bylo supr, ted s lycanem sem zkusil šance obnovit zb, to funguje ještě líp)


    něco mimo téma... lidi co hrají tuhle hru jsou ... většina zloději, lháři a podvodníci až na pár výjimek - každý "normální" hráč má permanentně bloknutý šepot, měl bych to i sám kdybych nevedl cech a nebyl tak aktivní co se obchodu týče - proto zkouším toto fórum, zda se tu najdou nějací aktivní spolupracující hráči, které už nebaví jen stát na náměstí a koukat se na věci druhých.. sám nejsem top a mám potíž zabít solo nějakého bosse, stěží umlátím razadora, natož meley či hydru. Vzhledem k tomu co nás brzo čeká, je potřeba kovat zbraně a brnění zvěrokruhu - od lvl 105... doted to má jen hrstka hráčů, kteří dávají solo bosse a drží pevné ceny těchto věcí, protože moc dobře vědí, že když to sníží, ceny truhel z bossů jim to sníží a nebudou mít takové výdělky - pojdme se spojit, dropnout, ukovat... a ty x let staré závisláky co si na tom vydělávají ze hry vykopat !!


    Floki

    Pocházím z Mithgardu
    WP 120 lvl - Flokiii :arrow: Lycan lvl 116 - Athelstann

  • Jsem aurista, taky nejsem nijak extra top do vybavy do vßech map mám daleko odolnosti mam bez kostymu 50 ohen.26 zeme ,30 vitr blesk jen 6
    Na zverokruh 20 bez padu

  • *Floki :D :D :D Nestačím se smát nad tvojim neobjektivním, zakomplexovaným a zaujetým stylem myšlení. Zloději už prakticky vymizeli. Pokud tvoje IQ a rozum dosahují určitý hranice, dokážeš jednoduše rozeznat poctivce od zloděje, kterých už přes možnost obchodů přes důvěrihodný či 3. osoby vymizelo. Je smutné to, co dokážete na takovej počet hráčů. Bohužel top nejsi a 50 lidí ti k tomu taky nepomůže, top hráče prostě nevykopeš, spíš tím uškodíš jenom sobě :D Měl bys přehodnotit styl hraní, protože moc efektivní není.

  • Jako aurista máš top útok, ale zas potřebuješ ty obrany a taky hafo zb, vše se dá dodělat. Jak se jmenuješ ve hře? jaký si lvl? nás ted není tolik aktivních, nějak nás to všechny přestává bavit hrát - proto ještě zkouším forum zda se najdou noví lidi - ideálně někdo kdo by vedl další cech. Fb skupinu i Discord máme - jen tam téměř nechodíme :D ale to jen tak mimo... kdybys hledal cech - klidně můžeme spolupracovat a být z různých cechů.


    Floki

    Pocházím z Mithgardu
    WP 120 lvl - Flokiii :arrow: Lycan lvl 116 - Athelstann

  • *Floki :D:D:D Nestačím se smát nad tvojim neobjektivním, zakomplexovaným a zaujetým stylem myšlení. Zloději už prakticky vymizeli. Pokud tvoje IQ a rozum dosahují určitý hranice, dokážeš jednoduše rozeznat poctivce od zloděje, kterých už přes možnost obchodů přes důvěrihodný či 3. osoby vymizelo. Je smutné to, co dokážete na takovej počet hráčů. Bohužel top nejsi a 50 lidí ti k tomu taky nepomůže, top hráče prostě nevykopeš, spíš tím uškodíš jenom sobě :D Měl bys přehodnotit styl hraní, protože moc efektivní není.

    top hráče nevykopu - nj, není to mým cílem, ale mohlo by nás být více a třeba si i pomáhat a radit, než jen škodit si navzájem... nedávno jeden ze starých "top závisláků" se naštval, když jsem mu zabil dropa (pomsta, začal si první :D jen tak mimochodem ) a vyhlásil na mě "embargo" nebo já nevím jak to nazvat :D od té doby po mě jdou všichni barevní, všichni ti staří závisláci co to hrají léta a obchody s nimi jsou téměř nemožné... proto jsem zminoval, že by je to chtělo ze hry vytlačit... to že mají takový vliv svědčí o něčem... a to že ho ostatní slepě následují... aniž by si ověřili mou verzi příběhu... smutné to je...


    ... hrajte si tu jak chcete, většina už stejně skončila a brzy skončí ... zda ty "novinky" rychle neprotlačí a neuskuteční, tak tato hra ztratí mnoho dalších ... až tu zbydou jen ti staří závisláci, kteří se tu můžou pak hádat mezi sebou, když je to tak baví ...


    ... poctivý hráč nemá šanci si zahrát, zajít bosse nebo cokoliv ... já sám si tu už jen něco vyzkouším a pak to tu zabalím ... toto je jeden z mých posledních pokusů jak to tu změnit, ale moc velkou šanci na úspěch to asi nemá ...


    ... zloději, že vymřeli? vždyt tu krade kdekdo... každý den x lidí co žádá yangy, věci ... vydává se za jiné hráče, žádá o půjčku, o darování čehosi, snaží se získat co jde ... co je to za lidi? pak mnoho lidí okrádá o účty a věci při obchodování za real, ale to je zas jiná kategorie... je to tu na denním pořádku a to nemluvě o boterech ... zrovna včera při projíždce po poušti skupinka asi 12ti účtů běhající u sebe... podobné jsou k vidění snad v každé mapě, většinou jednotlivě na všech ch, ale i tak...


    solidní výbava zde stojí nehorázné částky, každej si tu nahání své ego - ubohost... je to jen a jen horší a bohužel se to nezmění... s tímto se loučím a na další podobné komentáře asi ani odpovídat nebudu - jen o důvod víc, proč se hrou skončit ...


    Floki

    Pocházím z Mithgardu
    WP 120 lvl - Flokiii :arrow: Lycan lvl 116 - Athelstann

  • zdar
    me, jakozto rybizovi, nezbyva nez s mnoha vecma s flokkim souhlasit a do jinych jeste nevidim. po 4 mesicich hrani je takrka nemozne vydelat si na neco poradnyho, s cim by dal clovek bosse, a to nemluvim o lvl 100+ , ale 60+.... solo bosse nedam a to nemam uplne marnou vybavu(ne z pohledu nekoho kdo to masti leta..). mam vse +9, jen to neni FI(ta je pro me nedostupna), kdyz to sectu kolem a kolem, tak za 4 mesice mam ve vecech a hotovosti cca 7-8wonu. a to na dropera 25lv jsem vetsinu veci ukoval sam, coz kovat na 60lvl bez item shopu nebo spousty yangu v podstate nejde. takze cesta je s nekym. ale do v podstate uzavreny spolecnosti, se do cechu dostat nejde, kdo by chtel na 100+ nejakou nulu na 60+, ze... zaroven hledat nekoho do party na namku je tez v podstate nemozny, kdyz to clovek hraje tak hodku dve denne, je ztrata casu hledat nekoho. cili me vychazi hledat tady na foru. k cemu jinak ma byt?
    v jinych vecech vesel diskutujte, , je radost i poucne to sledovat....

  • Docela tomuto fandím. Snad se tu najde několik aktivních hráčů co by to minimálně mohli poslat dál. Být v modré tak bych uvažovala, ale zase tak top výbavu nemám a ani teď zrovna tomu nevěnuji tolik času. A pak něco na tu výbavu vydělat taky není hned :D Ale síla popularity je všude, s tím nic nenaděláme. Asi budu muset pak častěji stát na náměstí ať jsem známější :D