nejde mi metin po aktualizaci

• mám takový problém. Dnes jsem zapl metin jako obvykle samozřejmě byla nějaká aktualizace tak pak zapnu mt a přihlásím se akorat problem byl v tom, že se mi to freezlo a nechtěla mi načíst hra. Děkuji za odpověď.

• Děkuješ za odpověď? Odpověď na co? nepoložil jsi otázku.... kdyby ano, bylo by u ní jednoznačný poznávací znamení "?" .
    Příklad: Co sakra znamená ten kravskej výraz FREEZNOUT?
    Problémy s chodem hry se řeší na podpoře, na ticketu... ne na foru... tady si o tom leda tak vypláčeš očíčka a poklábosíš si o tom, ale
    řešení tu nenajdeš. TICKET.... tam se takovýhle věci řeší.

• Navíc není nic snazšího, než Ctrl + Shift + Esc, shodit Metin, nahodit znova a koukat co to dělá. Tak po 20 pokusech bych šel na podporu.

"Nikdo není dokonalý, to ale neznamená, že bychom měli být všichni hovada."

Až se rozum zeptá, co jsi dělal celý roky, co mu odpovíš?

Východní Evropa? To jako fakt?

• Děkuješ za odpověď? Odpověď na co? nepoložil jsi otázku.... kdyby ano, bylo by u ní jednoznačný poznávací znamení "?" .
    Příklad: Co sakra znamená ten kravskej výraz FREEZNOUT?
    Problémy s chodem hry se řeší na podpoře, na ticketu... ne na foru... tady si o tom leda tak vypláčeš očíčka a poklábosíš si o tom, ale
    řešení tu nenajdeš. TICKET.... tam se takovýhle věci řeší.

*

Zkusil bych udělit vyjímku v antiviru. Konkrétně avast si pěkně hraje s appkama. a potom spouštět jako správce. Pokud to nepomůže tak jistě bude někde mezi složkama metinu soubor, který můžeš poslat někomu z týmu a on si z toho vyčte errory a možná ti pomůže. V poslední řadě reinstall. Myslím že s tím nic víc nenaděláš tak zkus.

Warn: Insult, cenzurováno /Fufhiny

Edited once, last by Fufhiny ().

• *

Fíha..tohle je to nejlepší cos dokázal vymyslet? tak ti nevim jestli jsi k smíchu nebo spíš k pláči a politování.

Hele nechci ti brát tvý vzdušný zámky, předpokládám, že tohle jsi vypotil na základě osobních zkušeností, ale incest - sexuální poměr mezi pokrevními příbuznými - neni standardní
    rodiná zábava na dlouhý večery a utužování příbuzenských vztahů a ve většině zemí světa je protizákonný. Takže pokud u vás doma něčemu takovýmu holdujete, neměl by jsi se s
    tím takhle veřejně projevovat a pokud ti doma tvrdí že je to normální a dělají to všichni.... neni to normální a normální rodiny to opravdu nedělají, pak urychleně vyhledej pomoc :)

Citace cenzurována /Fufhiny