nejde mi metin po aktualizaci

  • mám takový problém. Dnes jsem zapl metin jako obvykle samozřejmě byla nějaká aktualizace tak pak zapnu mt a přihlásím se akorat problem byl v tom, že se mi to freezlo a nechtěla mi načíst hra. Děkuji za odpověď.

  • Děkuješ za odpověď? Odpověď na co? nepoložil jsi otázku.... kdyby ano, bylo by u ní jednoznačný poznávací znamení "?" .
    Příklad: Co sakra znamená ten kravskej výraz FREEZNOUT?
    Problémy s chodem hry se řeší na podpoře, na ticketu... ne na foru... tady si o tom leda tak vypláčeš očíčka a poklábosíš si o tom, ale
    řešení tu nenajdeš. TICKET.... tam se takovýhle věci řeší.

  • Děkuješ za odpověď? Odpověď na co? nepoložil jsi otázku.... kdyby ano, bylo by u ní jednoznačný poznávací znamení "?" .
    Příklad: Co sakra znamená ten kravskej výraz FREEZNOUT?
    Problémy s chodem hry se řeší na podpoře, na ticketu... ne na foru... tady si o tom leda tak vypláčeš očíčka a poklábosíš si o tom, ale
    řešení tu nenajdeš. TICKET.... tam se takovýhle věci řeší.

    *


    Zkusil bych udělit vyjímku v antiviru. Konkrétně avast si pěkně hraje s appkama. a potom spouštět jako správce. Pokud to nepomůže tak jistě bude někde mezi složkama metinu soubor, který můžeš poslat někomu z týmu a on si z toho vyčte errory a možná ti pomůže. V poslední řadě reinstall. Myslím že s tím nic víc nenaděláš tak zkus.


    Warn: Insult, cenzurováno /Fufhiny

    Edited once, last by Fufhiny ().

  • *

    Fíha..tohle je to nejlepší cos dokázal vymyslet? tak ti nevim jestli jsi k smíchu nebo spíš k pláči a politování.


    Hele nechci ti brát tvý vzdušný zámky, předpokládám, že tohle jsi vypotil na základě osobních zkušeností, ale incest - sexuální poměr mezi pokrevními příbuznými - neni standardní
    rodiná zábava na dlouhý večery a utužování příbuzenských vztahů a ve většině zemí světa je protizákonný. Takže pokud u vás doma něčemu takovýmu holdujete, neměl by jsi se s
    tím takhle veřejně projevovat a pokud ti doma tvrdí že je to normální a dělají to všichni.... neni to normální a normální rodiny to opravdu nedělají, pak urychleně vyhledej pomoc :)



    Citace cenzurována /Fufhiny