Rybaření

  • Já zkoušel asi tak 400 návnad a z toho opravdu velká spousta nových ryb i s prutem +1 a asi 6 klíčů mám :) Navíc se mi to celkem i líbí. :)


    Proboha kde jsi chytal? :D Já nad tím strávil už hodiny a hodiny, tisíce návnad a mám naprosto jiné zážitky Jinak prý klíč padá i z tuňáka co jsem slyšel, ale mě z 20 padlo velký nic.

  • Truhlu kelpie ti klidně dám zadarmo :) Jinak otázka, kouli potřebuješ, protože vidíš, jestli ti vůbec se nabrala ryba nebo ne ne ? Když nic nezabere, nemusíš čekat na tabulku a rovnou nahodit znovu

  • Proboha kde jsi chytal? :D Já nad tím strávil už hodiny a hodiny, tisíce návnad a mám naprosto jiné zážitky Jinak prý klíč padá i z tuňáka co jsem slyšel, ale mě z 20 padlo velký nic.

    První město žlutá s prutem +1,+2,+3. :) Víc bodů jsem zatím nenalovil. :)



    Truhlu kelpie ti klidně dám zadarmo :) Jinak otázka, kouli potřebuješ, protože vidíš, jestli ti vůbec se nabrala ryba nebo ne ne ? Když nic nezabere, nemusíš čekat na tabulku a rovnou nahodit znovu

    To je asi jediná věc na kterou to použít. Ale i když nic nezabralo, klikal jsem ryby abych měl aspoň body na prutu. :)

    K lidem se chovej s úctou, pokorou a respektem.
    Nikdy nevíš, kdo je na druhé straně.

  • Tak jsem se nudil a zkusil to pořádně taky... Dvě hodiny rybaření s prutem +3, nejdřív v pvrvní mměstě, a pak v bakře.. mezi msty nebyl rozdíl.. během dvou hodin klíč kelpie zabral 7x, z toho sem pokaždé dal 3/3 a pokažéd nechytnul, tím mě rybaření úplně znechutilo, protože by to dle mého mělo být na 100% nebo alespon na 50... né de facto na nula i když dám tři ze tří.. to samé platí i o ostatních rybách.. z nových sem chytil kraba, shiri, nebehled, zlatou rybu, ostatní asi 15 pokusu a nic..

  • Klíče byli v jinno 4* za 30kk /ks a všechny se prodali. Takže je musíte brát jako exkluzivní věc, na který se dá vydělat. Jinak já si na nový systém nemůžu stěžovat. Zkoušel sem 30min s knihou o rybaření a měl sem 4body na prutu, zlatého tuňáka, mušli, sushi 100 utok, rak říční a úspěšnost vytažení ryby s červem byla 6/10.


    Edit: Po 35minutách
    Edit2: Drop z truhly příručka kamenů.

  • Klíče byli v jinno 4* za 30kk /ks a všechny se prodali. Takže je musíte brát jako exkluzivní věc, na který se dá vydělat. Jinak já si na nový systém nemůžu stěžovat. Zkoušel sem 30min s knihou o rybaření a měl sem 4body na prutu, zlatého tuňáka, mušli, sushi 100 utok, rak říční a úspěšnost vytažení ryby s červem byla 6/10.


    Edit: Po 35minutách
    Edit2: Drop z truhly příručka kamenů.

    Tobě padla z Kelpie příručka kamenů?

  • Jinak má zkušenost s rybařením je taková:


    Experiment na 800 červů + chycené návnady (Malá ryba, Sladkovodní kreveta) jsem celkem zaznamenal:


    • 21 Klíčů Kelpie z toho jsem 20x úspěšně trefil 3/3 rybu, a z toho jsem získal 5 Klíčů Kelpie, které putovaly na ihned na Truhly Kelpie (drop moc nic :D zatím).
    16 bodů do prutu +4


    Když si to rozepíšeme tak:
    1) 400 návnad -> 14 Klíčů Kelpie -> 3 chycený = 10 bodů do prutu +4,


    2) 400 návnad -> 7 Klíčů Kelpie -> 2 chycený = 6 bodů do prutu +4.


    Docela mam i obavy zkoušet dalších 400 návnad, aby to neskončilo 3, 1 = 3 :hail::hail:

    Nicméně tento systém rybaření mě baví a jsem s ním spokojen :)

    A k tomu musím dodat, že jsem při experimentu měl Knihu o rybaření !!!

  • Kdo ví, očividně to updatnuli protože když jsem rybařil já, tak jsem z toho rybaření neměl vůbec nic :D Třeba to ještě budou upravovat.
    Teď je to o něčem jiným no, během 5 minut klíč kelpie, předtím za 10 hodin ani jeden :D

    Edited 2 times, last by xT7x ().

  • Dneska jsem to prubla taky. Zkoušeno na jedné postavě na cca 700 červů, prut +4 na prvních 500 a +5 na další 200 a bez knihy. Bodů do prutu jsem dostala 11. Na prut +4 bylo chyceno 106 ryb (včetně malých). Na prut +5 45. Ze začátku mi to šlo hůře a missla jsem každou 10. ke konci mám stav 2 ze 200. Vcelku málo ryb, tak špatně jsem nechytala ani na 3 postavách zároveň :D Klíč ani jeden. To je k tomu potřeba bonus tuňáka nebo ta kniha? ?(

  • Dneska jsem to prubla taky. Zkoušeno na jedné postavě na cca 700 červů, prut +4 na prvních 500 a +5 na další 200 a bez knihy. Bodů do prutu jsem dostala 11. Na prut +4 bylo chyceno 106 ryb (včetně malých). Na prut +5 45. Ze začátku mi to šlo hůře a missla jsem každou 10. ke konci mám stav 2 ze 200. Vcelku málo ryb, tak špatně jsem nechytala ani na 3 postavách zároveň :D Klíč ani jeden. To je k tomu potřeba bonus tuňáka nebo ta kniha? ?(

    Tuňák je asi náhrada za knihu, od updatu jsem to nezkoušel.

  • Zkusila jsem ještě na jedné postavě, kde mi vyšel bonus tuňáka s prutem +5, klíč ani jeden a chyceny jen 2 nové ryby, pokusů bylo do 10. Ale za hodinu bez bonusu s knihou, klíče 3 a mnohem více možností chytit novou/vzácnou rybu nebo předmět :huh:

  • Mě úplně přijde, že ty Klíče Kelpie se chytají mnohem líp s menším lvlem prutu :) třeba prut +1 protože při prutu +5 ti tam budou skákat furt nějaký další a další ryba a mušle atd. Jinak používám knihu o rybaření a taky to neni zázrak :) jako posledních 500 návnad ve vodě 10 klíčů a z toho ani jeden při úspěšném klikání nevytažen. To za tu dobu bude asi lepší něčím vydělat a klíče si hold koupit. :pillepalle:

  • Takže klíče kelpie spadli na 10kk, tak už to není tak atraktivní pro mě :D . Jen potvrdím že tuňák je opravdu 48h od posledního a pak skončí hned na prvních pár nahození. Prvního sem pustil a jen mi ušpinil brnění :D a dneska sem ho rozřízl a "neobsahoval žádný poklad."


    EDIT: druhá truhla kelpie 100 000yang. :thumbsup:

  • Vyzkoušeno lovení s prutem +1 a knihou. Chodily tam všechny ryby. Šance na vytažení není bůhvíco ani na +5, takže otázka jaký je vůbec rozdíl? Ale to by chtělo odzkoušet na cca 1000 červech a pak možná se z toho něco vyčte. Ale je to akorát na uhnání karpálu než z toho něco bude, takže za mě by to chtělo zvýšit šance na vylovení X/


    A tuňák bude po 24 hod.