ceny rada

  • Brnění je na předělání všech kamenů, takže cena maximálně 1w. Jedák, to je joke? Dávat kameny do průmky 20% a ještě špatně, to je radši vyndej pergamenem ducha a jedák prodej bez nich. Kritik má cenu 8kk a jedák vezme někdo na kov do věže. Řezná opět k ničemu. Předělávat zbraň 65lvl bez bonusu 20 ďábel je škoda pergů i kamenů. Hlavně, že tady si je dal dobře :D Jediný použitelný jsou ty boty. Bohužel v současný době se dají sehnat ve všech možných kombinacích feniky,ostny,holiny takže jejich cena bude max 150kk

  • No sorry jako proc joke, jsem rad ze nejakou zbran jsem mel a ze vubec byla aspon nejaka kdyz jsem ji pred peti lety kupoval a nevim co je spatne na kamenech pruniku, navratu a kritika spatnyho.....


    A dale nejsem cvok a miliardar abych debil tocil bony na rezne jen aby tam byl 20 na dabla a kdyz uz jsme u toho ja tu zbran nepredelaval

    Edited 2 times, last by Kakuzu2 ().

  • Před pěti lety bylo všechno jinak... Takže souhlasím s tím, že takovýto jedák je v dnešní době bezcenný. A když už kombinaci kamenů s návratem, tak k němu nestvůru a kritik.


    Točky se dají sehnat jak z eventů, tak i z truhel co jsou na nových postavách ;) Překovaný meč a ještě jen na suru bez řádného natočení je skutečně na nic. Rozhodně bych do něj už nic neinvestovala a pokusila se prodat jak je, ikdyž to bude zřejmě na dlouho.


    Zbytek nevím, díky cenzuře :(

  • Líbí se mi, jak pravidla fóra dokážou zahnat i to žalostné torzo komunity, co tady na fórku funguje XD
    Jinak bych k všeobecné stránce věci řekl, že už jsem na metinu viděl takové věci, že kameny, které se dají poměrně hravě předělat, by měly každého nechat chladným.
    A když se někdo zeptá, za kolik to prodá, tak mu říct, a ne mu vynadat, že o hře nic neví, všechno udělal špatně a ať to radši střelí obchodnici.

  • Líbí se mi, jak pravidla fóra dokážou zahnat i to žalostné torzo komunity, co tady na fórku funguje XD
    Jinak bych k všeobecné stránce věci řekl, že už jsem na metinu viděl takové věci, že kameny, které se dají poměrně hravě předělat, by měly každého nechat chladným.
    A když se někdo zeptá, za kolik to prodá, tak mu říct, a ne mu vynadat, že o hře nic neví, všechno udělal špatně a ať to radši střelí obchodnici.

    Hravě předělat kameny. :D Momentálně stojí spěch+4 12kk, nestvůra a kritik 8kk. Pokud chceš měnit kameny v itemu+9, musíš navíc počítat s příručkou kamenů za 15kk a s tím, že tě prodávající neojebe. A poslední věc, je šance pro úspěšné vložení kamene, kdy můžeš spěch+4 zkoušet třeba 10*. Pro člověka, který má problémy vydělávat, je to o ničom.



    Quote from xNix

    Kameny jsou hlavně o osobních preferencích já měl fenixe +9 2x polo war kritik nestvůra.

    Srovnáváš nejdražší zbraň na 105 lvl (momentálně asi za 100w) s bskem+6 a jedákem+6 20%.

  • Brnění je na předělání všech kamenů, takže cena maximálně 1w. Jedák, to je joke? Dávat kameny do průmky 20% a ještě špatně, to je radši vyndej pergamenem ducha a jedák prodej bez nich. Kritik má cenu 8kk a jedák vezme někdo na kov do věže. Řezná opět k ničemu. Předělávat zbraň 65lvl bez bonusu 20 ďábel je škoda pergů i kamenů. Hlavně, že tady si je dal dobře :D Jediný použitelný jsou ty boty. Bohužel v současný době se dají sehnat ve všech možných kombinacích feniky,ostny,holiny takže jejich cena bude max 150kk

    no odhad si měl spatný boty prodany za 2w jedak prodanej za 20KK jediny co mi jeste zustalo je to brnko

  • Před pěti lety bylo všechno jinak... Takže souhlasím s tím, že takovýto jedák je v dnešní době bezcenný. A když už kombinaci kamenů s návratem, tak k němu nestvůru a kritik.


    Točky se dají sehnat jak z eventů, tak i z truhel co jsou na nových postavách ;) Překovaný meč a ještě jen na suru bez řádného natočení je skutečně na nic. Rozhodně bych do něj už nic neinvestovala a pokusila se prodat jak je, ikdyž to bude zřejmě na dlouho.


    Zbytek nevím, díky cenzuře :(

    tady



    Warn: Doublepost /Fufhiny

  • Paráda, když se ti to podařilo tak hezky prodat. To bs bych úplně nezatracovala, jako je fakt, že kameny bude třeba předělat. Nicméně dalo by se využít jak na pvp tak i na pvm, ale hodně s odřenýma ušima. Pravda je +6, ale klidně bych zkusila 200kk :)

  • Pouhé vyjmutí kamenů nic nezmění a předělání na nové se ti může hodně prodražit. Můžeš zkusit kovat bs a měnit kameny, můžeš mít štěstí a dostat ho na vyšší plus, ale taky můžeš mít smůlu porupeš ho a kameny nepřidáš. Za mě bych to nezkoušela, není to takové top, aby se to vyplatilo. Nech ho jak je.