Expící Guilda

• Ahoj, hledám expící guildu.
    S tím, že nehledám někoho, kdo mě bude expit, ale spíš partu lidí, se kterými bych mohla expit.
    Jsem Warrior mental, level 28, momentálně chodím orky (zatím klasicky silné, bojovníky a zvědy - prostě ty zelené)
    Zároveň jsem ochotna a ráda nabídnu pomoc hráčům s nižší úrovní.

Kdyby náhodou byli příznivci konceptu, ale ne guilda takto fungující můžeme/můžete společně založit ráda se přidám :)
    Ve hře nick: Berula

Děkuji za případné odpovědi ať už sem nebo do hry ^^

PS: Později mám v plánu zakládat šamana spíše pro support a chtěla bych ho dát do stejné guildy, takže zároveň s warriorem, kterých je na serveru přehršel nabízím příslib pomocné postavy :D

• Pěkný nápad, ale tady je to trochu jako křičet o půlnoci na hřbitově kdo půjde na pivo :)

Fórum je mrtvý. Jinak určitě potkáš víc lidí na hře než na fóru, navíc tady nemáš napsanou říši, takže se k tobě nemůže nikdo kloudně přidat, neb cizí říše s tebou moc nepoexpí.

Nápad pěkný, ale radši to zkus v zavolat ve hře.

"Nikdo není dokonalý, to ale neznamená, že bychom měli být všichni hovada."

Až se rozum zeptá, co jsi dělal celý roky, co mu odpovíš?

Východní Evropa? To jako fakt?

• Myslíš do chatu, který permanentně ovládají chatboti? Občas má trochu šanci, ale pokud opravdu potřebuje je skoro bez šance pokud tam nehodlá strávit x hodin jen psaním do Zavolat.

• Chce to trefit správný moment a správné lidi, rozhodně neříkám, že v době, kdy každej sóluje to bude hned nebo jednoduchý.
    Ale chatbota už jsem neviděl dloooouho.

"Nikdo není dokonalý, to ale neznamená, že bychom měli být všichni hovada."

Až se rozum zeptá, co jsi dělal celý roky, co mu odpovíš?

Východní Evropa? To jako fakt?

• Já to odvozuju z toho, že ať se tam přihlásím kdykoliv jsou tam postavy, který prakticky 20 hodin v kuse řvou do Zavolat jedno a to samý a to prakticky v rozmezí 15-20 vteřin. Ale bez přestávky pořád. A fakt je mi divný, že by u PC fakt někdo u Metinu poctivo seděl 20 hodin jenom kvůli chatu...