Planujete nieco robit s botmi?

  • Súhlasím s @Felda že tam treba prestať pchať prachy a nech si aj oni uvedomia že už ľudia nemajú o to záujem. Je pravda že CZ tým je mrtvy čo sa týka serveru. Jediné čo vždy na fore najdete je zľava v IS :D Celá Metin2 komunita sa aj tak moc neposunula za tie roky. Nehovorím že tu nie sú normálny hráči a ľudia ale prevládajú to len idioti čo chcú ostatných okradnúť, zarobiť real prachy, škodiť ostatným ničením stánkov v meste a ľudia čo je píšu všade čuráci atď.


    Žiadny GM sa ani nezapojí do nejakej konverzácie tu na fóre. Iba odstránia meno hacku. Ten hack si aj tak každý stiahne za 15 sekúnd cez google vyhľadávač :D bože....

  • Já mám pocit že metin komunita se posunuje stále, jen ne správným směrem, ještě před 2 lety jsem mohl nechat afk buff v cizí říši mimo náměstí a platilo nepsané pravidlo že buff se nezabíjí, teď jen vylezu z kruhu na minutu a je mrtvý :)

  • Já mám pocit že metin komunita se posunuje stále, jen ne správným směrem, ještě před 2 lety jsem mohl nechat afk buff v cizí říši mimo náměstí a platilo nepsané pravidlo že buff se nezabíjí, teď jen vylezu z kruhu na minutu a je mrtvý :)

    No hlavně že cizí říše zabíjí modráky u skladu 24/7 :D


    Na boty si zvykni, nikdy se s tím nic neudělá, aby jim to nefungovalo.

  • Neviem preco tu riesite zabijanie mimo namko... to je uplne mimo misu... Nema to nic spolocne s botmi, ani s adminmi...


    Skor by som riesil, preco sa tu stale nevyjadril ziadny admin.. aj ked sme ich niekolko krat vyzivali :(

  • Nehovorím že tu nie sú normálny hráči a ľudia ale prevládajú to len idioti čo chcú ostatných okradnúť, zarobiť real prachy, škodiť ostatným ničením stánkov v meste a ľudia čo je píšu všade čuráci atď.


    Žiadny GM sa ani nezapojí do nejakej konverzácie tu na fóre. Iba odstránia meno hacku. Ten hack si aj tak každý stiahne za 15 sekúnd cez google vyhľadávač :D bože....

    clovece ti nevim. ja tu jsem jen neco malo pres dva mesice, ale zkusenost mam, ze ze 30ti setkani jsem potkal dva idioty a zbytek kladaky. necekal jsem ze s konem jak na pousti tak ve vezi mi pomuze prvni koho se poptam. dalsi lidi mi pomohli ze mi dost levno prodali( a v jednom pripade jsem i dostal brnko +9) s vecma.
    a k botum, kdyz je nikdo nezrusi, daji se (aspon nejaky) vyuzit k vlastnimu prospechu. ja si diky nim prisel za tyden tak k sesti certifikatum...)

  • Boti byli, jsou a budou. Očividně na tom GF nemá moc zájem něco řešit, pokud to razantně nenarušuje hru. A je dost možné, že i oni z toho něco mají. Přestat jim posílat peníze by spíše znamenalo ukončení cz serveru.
    Co se týče našeho týmu, vyjádřím se narovinu. Přijali tuto práci dobrovolně, nikdo a nic je do toho nenutilo. Zdůrazňuji, že se jedná o práci, nikoliv zábavu. Je jich tam poměrně dost, pokud mají nedostatek, tak přece nábor nových členů není problém, zase tak mrtvá komunita tady není. Rozhodně by minimálně 16 hodin denně měl někdo hru kontrolovat. To co vídám v chatu je nehorázné a mělo by se dávno banovat. Poukazuje to, pro mě, na akceschopnost teamu. Nechci křivdit všem, možná zde jsou výjimky. Ale zajisté je zde mnoho mezer pro zlepšovaní. Otázka je, jak je samotný zaměstnavatel, tedy GF, motivuje k lepším výkonům :D

  • Jediná rada je asi taková, nedávejte do hry peníze. Ať to GF pocítí na bilanci za určité období, možná si konečně uvědomí, že je komunita/zákazník nadevše a začne tahat za nitky v místech, kde se pracovat prostě nechce

    To si fakt myslíš, že my v ČR máme až tak velkou kupní sílu, že by nějaký neplacení českých hráčů a tedy nějaký to ne až tak velký vydělávání bylo pro GF citelný? Fakt jsi mě teď pobavil. Čistý odhadem je naše kupní síla pro GF taková....no veškerá žádná. Nezapomínej co GF všecko zaštiťuje. Takže těch pár drobných který by jim nepřitekly z Metinu nahrabou jinde zvednutím cen za jiný prémka a prémium předměty v ostatních hrách jako je Ogame, Bitefight atd. Pamatuju jinou kauzu tuším že v Travianu, kdy se hráči vzbouřili proti provozovateli. Jestli mě paměť neklame, tak po dosažení určité úrovně a dosažení nějakých předmětů( nevím Travian jsem nikdy nehrál) se svět restartoval na nulu a všichni jeli odznova. Tenkrát nejsilnější hráči zmrazili veškerý svůj postup takže svět nemohl být restartován. Chtěli tím provozovatele donutit, aby je konečně vyslechl co po něm chtějí. Když to provozovatel zjistil udělal jednu jednoduchou věc. Servery pro jejich komunitu prostě a jednoduše zavřel, takže už nemohli hrát vůbec. A taky si nemyslím, že nás v Česku je až tolik, abychom si na GF mohli vyskakovat. Když už bychom po nich šlapali, tak buď nám to tady zavřou komplet, nebo nebude reakce veškerá žádná jako doteď. Ano je to moc smutný, že tady se botí o 106 a boti mají lvly 70/80/90/100 atd. a nikdo na to nedohlíží, protože buď nemají čas, nebo je to týmu jedno, nebo to mají seshora zakázaný, nebo jánevímco.

  • Lidi jen technická otázka. Proč si zde drtivá většina myslí že společnost Gameforge je vlastník hry ? GF je pouze poskytovatel, provozovatel, jen firma přes kterou sem do Čech tečou data. Skutečný majitel, vývojář hry přitom sedí v Soulu. Ymir Entertainment je firma která vyvíjí Metin2. verstehst du ?

  • Je absolutně zbytečný řešit kdo je pravý vlastník hry zda-li GF nebo Ymir( ano, vím že Ymir a GF je poskytovatel, tohle je stejný asi jako řešit jestli je vlastníkem elektřiny ČEZ nebo Temelín), protože na výsledku to stejně nic nezmění. Jestli nám to tu nakonec zavře Ymir nebo GF je snad vcelku jedno. Oběma kdyby T E O R E T I C K Y přiteklo míň prašulí, takže podnět na zavření může dát kterákoli strana.


    EDIT: Drtivá většina si to myslí proto, že od GF proudí veškeré info, které jim dal Ymir. Jenže jaksi obchodní značky na load screenech nikdo nečte, že jo :-)

  • Jenže jaksi obchodní značky na load screenech nikdo nečte, že jo :-)

    Myslíš ty loadingy na kterých je napsané webzen a gameforge, žádný ymir? :D

    Pamatuju jinou kauzu tuším že v Travianu, kdy se hráči vzbouřili proti provozovateli. Jestli mě paměť neklame, tak po dosažení určité úrovně a dosažení nějakých předmětů( nevím Travian jsem nikdy nehrál) se svět restartoval na nulu a všichni jeli odznova. Tenkrát nejsilnější hráči zmrazili veškerý svůj postup takže svět nemohl být restartován. Chtěli tím provozovatele donutit, aby je konečně vyslechl co po něm chtějí. Když to provozovatel zjistil udělal jednu jednoduchou věc. Servery pro jejich komunitu prostě a jednoduše zavřel, takže už nemohli hrát vůbec.


    Je to tak jak píšeš, v travianu lidi staví divy světa, a jednu dobu jako protest je všichni přestali stavět, dlouho to majitel ignoroval a pak jim dal termín kdy to musí dostavět jinak vypnout server.
    Ve hře seafight zase lidi stávkovali tím způsobem, že se všichni lidi shromáždili na jedné mapě až shodili servery. (To na metinu dělat nemusíme, servery padají už tak, a GF je to očividně jedno). Na SF to fungovalo, párkrát si nechal bigpoin shodit servery a vyslechl hráče, pak je to přestalo bavit a dali limit hráčů na mapě.


    Pointa je že hráči ničeho nemůžou dosáhnout ve hře jako je metin, existují mraky serverů po celé evropě a kdykoliv nás mohou zavřít nebo přesunout do polska atp. Je klidně možné že lidé co mají na starosti samotný chod hry dávají hromadné výpovědi protože NESMÍ zlepšovat hru a už se tam vystřídalo 10 teamů a ani se to nikdo nedozví.

    Edited once, last by xT7x ().

  • No, takže když si shrneme dosavadní postup a zkušenosti:


    Po dobrým se s náma nikdo nebaví.
    Po zlým se na nás akorát vykašlou a zavřou nás.


    Nějaké kreativní nápady?

  • Ty Divy se zlikvidovaly tak že hráč který Div získal začal mazat učet a Div zmizel z mapy i s nim ,šlo o to ho udržet po dobu než došlo ke smazání to bylo asi 24 hod a tak se pokračovalo až zmizely všechny a tím se nedalo hru dokončit.
    Pro tuto akci se spojily největší aliance z předcházejících světů a do toho se šlo jen za tímto účelem.
    Němci nejdříve reagovali tak že jde o vydírání ale pak uznali že se povedl celkem dobrý kousek a určili konec hry asi za měsíc
    No a tady vidím jediné východisko nenakupovat od bootů yangy pak nebudou

  • Zdravim,
    podla fora mame dvoch GA, styroch SGM a deviatich GM.
    Chcel by som sa teda opytat kolko dalsich GM musite prijat aby sa s botmi a hackermi zacalo nieco robit?
    ...atd

    a proč ti to vaí? Po celém metinu lidi dropujou věci takže vlastně dělají to samé co boti. Já jsem jich pár potkal a zkušenost je taková že mi spíš pomáhají než škodí.

  • Víte o tom,že už asi 2 týdny nefunguje IRC?Ptal sem se zde na fóru snad každého gm jaký je důvod a do teď nemám odpověď.Pokud se píše ticket dostanete odpověď nejlépe za den dva,několikrat se stalo,že přisla i dýl a jak vidím ani tady z nich nikdo nic nepíše.Pokud si myslite,že post GM dělaj zadarmo,berou za to minimálně poukazy na DM do metinu a kdoví co ještě když ani tohle nepřiznali.Pořád nemáte obrázek o tom,že na to kašlou?V metinu jsou boti na 99% na stejných místech 24h a nikdo nemá ani snahu se tam podívat.Jediný bot,který se zablokuje je ten,který se nahlási přes hráče a i to jim dává strašnou práci.Je jich tu jak nasráno mají 1 server a jediný co tu dělaj je přidáváni ,,specialní akce,, na forum,ale hlavní eventy zde přidají několik dní po zahájení.Super team

  • Většina botů je tu k tomu aby pomáhala vydělat reálnou měnu a k velkému omezení by došlo pokud by hráči za reál nenakupovali

    Tohle je celkem směšny :D obchodování mimo metin nikdo nezabrání a když by to někdo chtěl zkusit a začal blokovat účty a věci se kterými se obchodovalo za RL tak hra hodně rychle umře.

    VyhulenáViki 119lv Archer :-S:-S

  • a proč ti to vaí? Po celém metinu lidi dropujou věci takže vlastně dělají to samé co boti. Já jsem jich pár potkal a zkušenost je taková že mi spíš pomáhají než škodí.

    To mysliš važně že ti pomahaj? :D kdykoliv jdu druhy mesto z dropem kradou mi prave boti knihy/knihy jen některe, zůstavaj mi shity do 100K,ale aury,zuřka čepele apod zahadne zmizi u něj/ i kameny +4 / ostatni 1-3 si nevšimaj / Koule proměn taktež, drahokamy. z dropu i kdyz je natom mý jmeno. Nepočitam ze kdyz to sejmu na volný, do 2 minut se tam objevi 55 level modry a začne mi dropa zabijet s větami nech ho ty k.... a pod.

    „Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy.“
    Romain Rolland