scitaní bzk bonusu?

  • zdravim, chci se zeptat kdz mam koupen prsten na bzk z itemu 50% k to mu bych použil prsten zkusenosti z metin 5o% a lektvar vedomosti se 100% + bonsai s 20% na bzk bude to dohromady vše fungovat a tudiz bude narust bzk o 220% větší

  • Jen BZK bonusy se nesčítají, ale násobí.


    Příklad:
    Mám prsten +50% BZK, mám expák z IS +50%BZK a mám Bonsai 20%,


    Výsledek bude 1,5*1,5*1,2 = 2,7 (+ 270% exp)

    Siona, Cech OBCHODNICI
    97 Ancest, 90 Lady_Ancesta,
    105 Onsit2, 105 saso22

  • No jestli se násobí nevím, řídím se tabulkou, která je v okně postavy..
    ALe pro představu


    prsten z vánoc 200
    flaška z vánoc 100
    is expák 50
    tygr 30
    náčelník 30
    ¨prsten z rybky co se dává nahoru 50
    flaška co se dává nahoru 100
    koláč 100
    deska yutnori, tuším 10 dává
    o vánoce třeba 100% bzk bonus
    opasek dává asi 8%% exp
    To jsem na nějakých 778% a z daleka jsem nevyjmenoval vše :D

  • Bonusy bzk se některe nedaji kombinovat :) pokud mate amulet sily.vule, atd, neda se to kombinovat s prstenem 200% ani elikem 100% -vanoce
    A tech kombinaci je vic- ani sundavaci prsten 50%/ 3 hod , 10 hod / se neda kombinovat s jinymi.
    Načelnik nejde pouzit pokud maš v danych slotech- jiz prsten z vanoc /elik z vanoc, prsten sily ,vule.atd/ a metin 50%, nemaš to kam dat :) pokud to nedaš bufce :) kterou maš ve skupine a zase si danou hodnotu sniziš - rozdeleni rovno ve skupe i podle lv. ti dava čast bzk :)
    A opasek nedava 8%, je to jen a pouze Šance na bonus BZK ,ktera ti da určitou procentuální šanci, že k obdrženým BZK ze zabité příšery obdržíš ještě dodatečný bonus. Výše tohoto bonusu je rovna vždy 30% základních BZK z příšery./ informuje te to v chatu,ze si prave obdrzel zkušenostni bonus, a děla se to ve skupině, kdyz se drziš blizko velitele, tento bonus můzeš mit i ve štitu-modrej luk ninja, nahrdelnik a nefrit boty to maji v zakladu :) - při bonusu az 20% šance, kdyz tito nahodou vyjde a povede se ti to natočit ve věcech ktere to v zakladu nemaji .)

    „Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy.“
    Romain Rolland

  • jasný, proto jsem schválně vyjmenoval věci, které kombinovatelné jsou..


    opasek pravda, moje chyba, to je jako ve věcech jen šance-.. jinak jak říkám, na 700% se dostat dá

  • Hrači my to zkoušeli. prave i bez amuletu, a i nektere ty veci proste komb nejdou, zkoušeli sme to 3 lidi, amulety sundane a strčene ve skladu, a nešlo to :) eliky 3 hod ani prsteny 200% nam nešli dokupy. pokazde to psalo ze nemůzeš nosit 2 stejne předmety

    „Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy.“
    Romain Rolland

  • Bonusy bzk se některe nedaji kombinovat :) pokud mate amulet sily.vule, atd, neda se to kombinovat s prstenem 200% ani elikem 100% -vanoce
    A tech kombinaci je vic- ani sundavaci prsten 50%/ 3 hod , 10 hod / se neda kombinovat s jinymi.
    Načelnik nejde pouzit pokud maš v danych slotech- jiz prsten z vanoc /elik z vanoc, prsten sily ,vule.atd/ a metin 50%, nemaš to kam dat :) pokud to nedaš bufce :) kterou maš ve skupine a zase si danou hodnotu sniziš - rozdeleni rovno ve skupe i podle lv. ti dava čast bzk :)
    A opasek nedava 8%, je to jen a pouze Šance na bonus BZK ,ktera ti da určitou procentuální šanci, že k obdrženým BZK ze zabité příšery obdržíš ještě dodatečný bonus. Výše tohoto bonusu je rovna vždy 30% základních BZK z příšery./ informuje te to v chatu,ze si prave obdrzel zkušenostni bonus, a děla se to ve skupině, kdyz se drziš blizko velitele, tento bonus můzeš mit i ve štitu-modrej luk ninja, nahrdelnik a nefrit boty to maji v zakladu :) - při bonusu az 20% šance, kdyz tito nahodou vyjde a povede se ti to natočit ve věcech ktere to v zakladu nemaji .)

    Dobra ale jde mi spesl ted o veci co jsem jmenoval na zacatku to se kombinovat da?

  • Ano, zlodějky z Is dávají 200 drop a z metinu 50 drop, čili 250 dohromady

    to se mi nejak nezda oboje rukavice jsou na drob 2nasobna sance. tudiž kdyz bych měl mit oboje tak by to měla byt 4nasobna šance? Kdes prosim vzal císla 200 a 50?

  • Už jsem to řešil v jiném tématu, že od posledníého updatu č.19 nebo kolik to bylo se bez našeho vědomí a vědomí hráčů drasticky upravila funkce rukavic tak, že metinové rukavice jsou úplně k houbelesu.. a musíš mít itemové. Na ty čísla jsem přišel jednak samotným vyzkoušením a také to máš v okně postavy, rozklikni C, otevři okno bonusů a je to snad třetí odzdola.. Tam je to napsaný

  • ahoj, to skladani, ono jde udělat i 300 .) pokud máte IS, z metinů a ze železne schranky se vam podaři vytahnout 30 minutový- ktery se zařazuje nalištu. lze skombinovat tyhle 3 společne a drop je luxus :)
    A řeši to i problem s oškubanim klasickou i 3 hod rukavkou z metinů, protože na pul hodiny si takto drop udělate zpět na 100%.Jen mít štěstí a ty 30 min vytahnout z železné schranky :)
    Ale jen ten 30 minutový, ten 3 hodinový již nejde.

    „Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy.“
    Romain Rolland