Extrémní snížení dropu úlomků

• K alchymistovi se jde jen jednou při první aktivaci questu pak se mění automaticky, Následující questy jdou vyzvednout jen jednou denně resetovací čas je v 1.00 hod.No a stohovatelné jsou jen ty ze stejným časem

• tak nedavno jsem taky koukala jak to mame v tech tabulkách klasicka ze hry mela 50% is 200% a když nemate zadnou tak je tam 0% coz podle mého by mělo byt 100%

Podle mého by se lidé měli naučit číst, například nápisy kde se píše "speciální bonus". Takový nápis je například u tabulek kde jsou 0 když nemáš nasazené zlodějky a prsteny xp. Čárky v dlouhých větách jsou taky super, řídím se pravidlem více je lépe než žádné.

Mimochodem nevím o čem pořád diskutujete :D IS zlodějky dávají 200% a obyčejné zlodějky jsou nyní (a dříve bývaly) 100%, dohromady 300%.

Me by zajimalo jestli se ulomky meni v cor automaticky i po uplinuti toho efektu sili draciho oka nebo to pak zabira misto v itemu a to jen protoze se nedaj ulomky stosovat a musi se kazdou chvili lizt s tim k alchymistovi

Poprvé musíš nasbírat 10 corů a donést je alchymistovi, poté se každých 10 automaticky přemění. P.S. taky krásně dlouhá věta, až mi dochází dech při čtení.

• Síla dračího oka je na počet corů, ne na čas.
    V okamžiku, kdy ti dojde síla dračího oka, tak přestanou úlomky padat úplně.

"Nikdo není dokonalý, to ale neznamená, že bychom měli být všichni hovada."

Až se rozum zeptá, co jsi dělal celý roky, co mu odpovíš?

Východní Evropa? To jako fakt?

• Poprvé musíš nasbírat 10 corů a donést je alchymistovi, poté se každých 10 automaticky přemění. P.S. taky krásně dlouhá věta, až mi dochází dech při čtení.

:d děkuji, nj psal sem to v polospanku a to jsem už nemel naladu psat carky a tecky . :)