Extrémní snížení dropu úlomků

  • K alchymistovi se jde jen jednou při první aktivaci questu pak se mění automaticky, Následující questy jdou vyzvednout jen jednou denně resetovací čas je v 1.00 hod.No a stohovatelné jsou jen ty ze stejným časem

  • tak nedavno jsem taky koukala jak to mame v tech tabulkách klasicka ze hry mela 50% is 200% a když nemate zadnou tak je tam 0% coz podle mého by mělo byt 100%

    Podle mého by se lidé měli naučit číst, například nápisy kde se píše "speciální bonus". Takový nápis je například u tabulek kde jsou 0 když nemáš nasazené zlodějky a prsteny xp. Čárky v dlouhých větách jsou taky super, řídím se pravidlem více je lépe než žádné.


    Mimochodem nevím o čem pořád diskutujete :D IS zlodějky dávají 200% a obyčejné zlodějky jsou nyní (a dříve bývaly) 100%, dohromady 300%.

    Me by zajimalo jestli se ulomky meni v cor automaticky i po uplinuti toho efektu sili draciho oka nebo to pak zabira misto v itemu a to jen protoze se nedaj ulomky stosovat a musi se kazdou chvili lizt s tim k alchymistovi

    Poprvé musíš nasbírat 10 corů a donést je alchymistovi, poté se každých 10 automaticky přemění. P.S. taky krásně dlouhá věta, až mi dochází dech při čtení.

  • Poprvé musíš nasbírat 10 corů a donést je alchymistovi, poté se každých 10 automaticky přemění. P.S. taky krásně dlouhá věta, až mi dochází dech při čtení.

    :d děkuji, nj psal sem to v polospanku a to jsem už nemel naladu psat carky a tecky . :)