Extrémní snížení dropu úlomků

  • Tím bych se moc nezajímal.. 20% sem měl, dokonce 40% a nefungoval...


    Ale hlavním posláním tohoto příspěvku bylo, že snížili efektivitu rukavic z metinu na minimum, aniž by hráčům dali cokoliv vědět za účelem, aby hráči sypali do IS ještě víc peněz za itemové rukavice, aby měli drop jako předtím... A my jako komunita s tím neuděláme vůbec nic...

  • Chtělo by to nasazovací zlodějky z IS, nechce se mi dávat 2W měsíčně za zlodějky které využiju každý den půl hodiny. Před změnou jsem dropil úlomky 30 min což byl jediný důvod proč jsem je vůbec chodil dropit, teď to chce hodinu a to mi už za to nestojí.

  • Projel jsem si mapy se zlodějkama z metinu (3h)


    Metin žáru 95 level- pergamen, kniha
    Metin Soumraku 95 level- pergamen, item+7
    Lord Gnollů 103 level- truhla temnoty
    Metin soumraku- expák, kniha
    Generál Humr 103 level- truhla temnoty
    Metin žáru- expák, kniha
    Metin žáru- kniha
    Metin marnosti 100 level- expák, kniha
    Generál Humr- nic
    Metin Zkázy 105 level- kniha
    Metin Zlomyslnosti 105 level- kniha
    Metin Zlomyslnosti- kniha
    Metin Zlomyslnosti- expák, kniha
    Metin Zlomyslnosti- kniha
    Metin Zlomyslnosti- kniha, item+7
    Metin Zlomyslnosti- kniha, item+7
    Metin Zkázy- duše, kniha


    Je to vážně smutné co z tak vysokých metinů padá

  • tak jsem zkusil taky drop s normal droplými zlodějkami v mapách.


    Celkem 4x lvl 100 a 10 x lvl 105


    Drop celkem 14x kniha a kamen
    22x item
    1x expak a plášť
    12x ulomek
    6x certifikát kance



    Vážně bída podobně nízký drop jsem míval dřív s free rukavicí z truhly od 50 která má + 1,5 x.


    Pokud je základ 100% tak
    100x1,5=150 % na drop
    S droplou o 50% více což je 100+50= 150% na drop


    Tedy jsou na tom stejně.


    Dřív byla šance 2,5 tedy 100×2,5=250 na drop což je dost velký rozdíl .

  • Tak som to bol tiež skúsiť a po 20 metinoch mám 1 perg, 1 plášte a 2 expáky :), čo ma ale zaráža najviac je, že nepadli ani jedny zlodejky :D, vec čo padala úplne zo všetkého a každému len zavadzala v inventári. Na lemuroch sa mi dokonca včera stalo že mi 10 minút nepadol úlomok, takže za mňa rozhodne palec dole. To už sa fakt vyplatí radšej behať s dropom v Bokjungu.


  • 2 pergameny jsou dobrý, tolik mi nepadalo ani před zhoršením zlodějek :D

  • Nevím jaký to bude mít vliv na samotné úlomky (jestli není/nebude snížen drop), ale podle německého fóra, by se měla šance na dropnutých rukavicích změnit z 50% na 100% v updatu 19.1. Kdy to bude je samozřejmě neznámo, klasika... :D

  • Nevím jaký to bude mít vliv na samotné úlomky (jestli není/nebude snížen drop), ale podle německého fóra, by se měla šance na dropnutých rukavicích změnit z 50% na 100% v updatu 19.1. Kdy to bude je samozřejmě neznámo, klasika... :D

    Asi tě nepotěším, ale to už se stalo :) Proto o tom píši... Bez jakékoliv informace z vedení..

  • Jelikož nevím jak to bylo předtím, jen byla uvedena dvojnásobná šance na drop, tak jsem se záměrně vyhýbala tvrzení, že to bude jako předtím. Ale předpokladem by mohlo být že ano. Každopádně to bude lepší jak je tomu teď :)

  • Tak či tak, itemovka má šanci 200, soudě dle tabulky při rozkluknuti okna postavy a merinová jen 50, dle tebe teda brzy možná 100, to je pořád málo, oproti tomu, co to bylo, když itemovka neměla de facto nic nebo nebyl poznat rozdíl, jestli máš itemovou nebo metinovou

  • Možná máš špatný předpoklad, že 200 je to co bylo předtím. Ale já bych to viděla tak, že item rukavice, teď bude jednoduše ještě lepší než byla jakákoliv jiná. A rukavice ze hry budou na "staré" úrovni. Což by bylo i fér, když už si za ni někdo zaplatí. Jen doufám, že znemožní kombinování IS rukavic a droplých rukavic.

  • tak nedavno jsem taky koukala jak to mame v tech tabulkách klasicka ze hry mela 50% is 200% a když nemate zadnou tak je tam 0% coz podle mého by mělo byt 100% aby to odpovídalo tomu co na kterých zlodějkách je v popisku
    kombinovat by měli jit když date oboje mate 250 pak mate další bonusy kteryma se to da zvednout jako jde prikombinovat i rukavka z truhly 50 která je na herni cas a je formou bufu
    a co se tyka dropu coru porad jsem za to ze je lepsi dropovat za cely ucet třebas s jednou postavou a třebas min nez muset furt pobihat nekde po 5 corech a to jak rychle padaji uz není tak podstatne když je chci rychle pujdu pro ne do kata když nespecham zajdu na metiny


    sakra tu placam oni ty popisky uz opravili aspoň clovek vi na cem je a ze bez rukavek ma nulovou sanci něco dropnout

    žlutá nebo červená prostě věčný začátečník a šaman hráč

    Edited once, last by HEXA ().

  • Me by zajimalo jestli se ulomky meni v cor automaticky i po uplinuti toho efektu sili draciho oka nebo to pak zabira misto v itemu a to jen protoze se nedaj ulomky stosovat a musi se kazdou chvili lizt s tim k alchymistovi