Zpětná vazba k Mýtické alchymii

  • Rádi bychom vás požádali o vaše postřehy k nově zavedené Mýtické alchymii. Samozřejmě, pouze konstruktivní komentáře a poznámky. Tohle vlákno neslouží k diskuzi. Děkujeme.

  • Naprosto konstruktivně bych chtěl pochválit GF za to, že kameny za desítky wonů neleží jen tak ladem, ale dají se dál kovat a pak i točit, což mi přijde jako super řešení.


    Na druhou stranu jak psal už @pista107 v threadu o dropu úlomků - jsou to strašlivě OP kameny a nemít je je strašilvá nevýhoda - bude se s tím něco dělat?
    Např rubíny jsou lepší jak brnění a zbraň dohromady, ale stojí mnohonásobně tolik, což mi přijde jako vážné riziko pro hratelnost.

  • Za mě palec nahoru :D myticka alchymie je super, a super řešeni že se hra zase posunula kousek dál. nake uz mam složene a vyrovna se matna - bonusy +3 legende čiste. Tože se daji točit dalši skvěla vec, zatím se mi teda povedlo na všech 3 kamenech- 5 a 6 bonusů a celkem slušne bonusy takze se točit nemusi. Ale chcelo by to vice info, otom novém bonusu :) na každe alše :) ( sila proti led,ohen,atd - jaký to ma hodnotou efekt)


    A jak tu v jinem Thredu je psano, drop ulomků je katastrofa, otačim 4 dropy- 1 učet 3 dropy- 2 učet, a čistym časem s IS rukavkou mi to zabere 7 hodin. rukavka je snizena z metinu na 50%, takze normal hrači kteři IS nekoupi / a zase chci vidět ty reakce :D šak nemusi / ale pro tyto hrače o 50% snizeny drop, zabere jim to daleko vice času, a stravili by hru- jen dropem ulomků a nic jine. Ano mohou koupit na stankach, ale obraty menšich lv hračů nejsou takove aby si mohli dovolit koupit kamen rubinu, jak je tu viz hore psano za 70 - 99W prochazim stanky kazdy den- všechny řiše a ty ceny jsou neadekvatni a jsou daleko vyši nez vybava pro wara pro 105lv - a jak piše Dracone je to riziko pro hratelnost.

    „Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy.“
    Romain Rolland

  • To jsou celí GF a jejich neúplné informace. Mě taky strašně zajímá jestli použití dračího kamene mění jen bonusy nebo i počet bonusů. A ne že zbytečně vyhodím pár dračích plamenu na test. Lidi tady chtějí zpětnou vazbu, ale těžko jim jí dát když tuhle alchymii ještě nikdo nemá pořádně rozjetou.

    Stranger107 - Šaman healer , Thalion (Chunjo)

  • možnost změny bonusů mě opravdu neoslovila šance na natočení normálních bonusů malinká ,počet plamenů na točení nespočet .


    To tu změnu nemusely vůbec přidávat a vyšlo by to stejně.
    Dračí plamen =největší nesmysl ve hřep