Kámen duše vůdce

  • Včera mi padl z 9 - ocasého. zabil jsem jich +- 12 (vlastně už bylo po půlnoci , takže dnešek). Na jiné bosse jsem nechodil.
    Máš tam napsáno 50 bossů. To je docela hodně. Na které bossíky chodíš?

    Stranger107 - Šaman healer , Thalion (Chunjo)

  • Zdravím. Mnohdy ani Wiki neuvádí přesné informace. Řiď se primárně tím co píše hra. Když jsem ten úkol dělal taky jsem u toho bručel když jsem zabil víc jak 70 bossů. Zaměřil jsem se na doporučení hráče abych zabíjel jen generála Kappu a kámen skutečně padl. Zlodějky, trpělivost nebo ho koupit běžně stojí 50kk což je slušná cena vzhledem k jeho vzácnosti.

  • Kámen duše vůdce skutečně padá ze všech bossů co jsou psaný na wiki. Sám jsem ho dropoval ve chrámu ochao a také padl. Stejně tak Poznámky vůdce. Drop je náhodný viz úkol v mapách, kdy máš zabít krále plamenů aby ti z něj padla krev na úkol. Někdo jich zabil 12 a měl jí a já ho sekal 2 dny každý resp a padla až z xx krále plamenů. Takže tyto předměty na úkoly jsou náhodně.

    K lidem se chovej s úctou, pokorou a respektem.
    Nikdy nevíš, kdo je na druhé straně.

  • Duše vůdce se daji drop i z Humra, Kappy, Prince lemurů a dalších bosů, chce to jen trpělivost, je nastavený náhodny drop, takže nekdo zabije 2 a padne mu , a nekdo jich musi zabit 50 nez mu padne. chapu ze to každy chce mit z krku, ale kdyby kazda vec padala hned, nebyla by to ta hra. kdyz si musel makat aby si neco dostal. Stejne je to i z Gnolskym dopisem II , nekdo to mlati 1 den, nekdo 10, nekdo měsic.

    „Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy.“
    Romain Rolland

  • Duše vůdce se daji drop i z Humra, Kappy, Prince lemurů a dalších bosů, chce to jen trpělivost, je nastavený náhodny drop, takže nekdo zabije 2 a padne mu , a nekdo jich musi zabit 50 nez mu padne. chapu ze to každy chce mit z krku, ale kdyby kazda vec padala hned, nebyla by to ta hra. kdyz si musel makat aby si neco dostal. Stejne je to i z Gnolskym dopisem II , nekdo to mlati 1 den, nekdo 10, nekdo měsic.

    To s tím gnollským dopisem je doufám sranda :D Dělal sem ten úkol skoro tři roky a zabil sem jich stovky, než padl..

  • Můžu potvrdit. 2 roky gnoll a rok a půl dělám polyphemos. Tyhle úkoly jsou "trochu jiné".

    Ja delala gnolskej 2 - 7 mesiců, a chodila kazdy den -kdyz ještě meli svuj flek, ne ted jak sou všude, martywaryxe na obojek neco přes 4 mesice, a ted humr a krab a furt mi tam nekdo nato leze :D/ mam zatim 2 a chybí mi 1 prašek/

    „Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy.“
    Romain Rolland

  • Ja delala gnolskej 2 - 7 mesiců, a chodila kazdy den -kdyz ještě meli svuj flek, ne ted jak sou všude, martywaryxe na obojek neco přes 4 mesice, a ted humr a krab a furt mi tam nekdo nato leze :D/ mam zatim 2 a chybí mi 1 prašek/

    gnola jsem dělal asi týden padl tak z 30 padl.
    Z Martyaxwara mi padl tak 10teho
    Rozhazení nejsou mají 4 místa spawnu.


    Taky dělam toho humra z krabem mam zatím 0 po asi 30 zabitých


    Dnes mi padla ta duše po asi 70 bossech. Z gargoyla.


    Kolik s jich tak zabila na ty 2ks prášku ?