Rychlost útoku

  • Zdravím, už dlouho mě zajímá jak je to s rychlostí útoku v současné době v téhle hře obecně.


    Zajímá mě jestli je nějaký limit nebo se prostě všechno sčítá a sčítá až se to zabuguje že zasažený člověk v PvP lítá všude okolo, nemůže seknout ani dát skill (to je 50% mých "pvp" za ninju). PvM se vyhýbám ještě úspěšněji než PvP, takže bych byl rád kdyby mi někdo řekl jak vypadá PvM s takovou rychlostí útoku, jestli se to taky nějak buguje nebo je to beze změny a prostě jen dáváte rychle DMG, nebo se rychlost dokonce ještě automaticky redukuje.


    K napsání tohoto threadu mě teď dovedl "hráč" Bawor, který seká tak rychle, že z naprosto neschopného BM se pro mě stal neporazitelným soupeřem kvůli jeho meči, mohl jsem jen klikat eliky a 3 minuty se dívat jak se mě pokouší zabít, seká dokonce tak rychle že se mu ani nestíhají promítat animace a nedokončuje všechny seky. (tohle jsem viděl už dříve u auráků, ale tam mě to tolik nepřekvapilo kvůli zuřku a stavu metinu).


    Jsou tyhle rychloseky normální nebo je to bug/nějaký externí prográmek? Mimochodem, kdysi jsem to testoval jak je to s tím lítáním všude okolo při PvP a ninja na tohle trpěl víc než aurák, kdyby náhodou nějaký war ani nevěděl o čem mluvím, ninja na velkém lvlu to zná asi každý. Na to jak je málo otravných surů ve hře, tak se mi to u nich stává často, dokonce jsem od nich už 10 kroků a stejně si mě tím rychlosekem přitáhnou (to je buď extrémní bug nebo lagy na straně útočníka, to už si nechám říct od vás).


    Před lety měl šaman zabugovanou rychlost útoku že nesměl překročit určitou rychlost, jinak nedával DMG, je tohle už opravené? Ví někdo o nějakém takovém (nebo podobném) bugu třeba i na jiných postavách?


    Pokud někoho ještě napadne nějaká zvláštnost nebo něco co by mě mohlo zaujmout nebo zajímat, děkuji za váš přispěvek. :ninja:

  • S tím šamanem je to už opravené, moje kolikrát měla překročený útok přes 200 a normálně brala, jen ten 200, je bych řekl limit na sekání, když máš víc, pořád jsi na té stejné hranici 200, takže je jedno kolik máš zda 254 nebo 222, vždycky to bude k té hodnotě 200. Jestli do toho vrtali někdy, to ti nedokážu říct, mě to připadá stejné i po těch letech, kdyby se to navýšilo, tak trpí všechny postavy v PvP, kromě auráku ty díky zuřku a zeleným elíků, tak můžou vytáhnout rychlost útoku až na 250+.


    EDIT: To, že jiná postava bude mít třeba 222 a ty 201 a on bude sekat rychleji mi přijde nesmysl, ale kdo ví jak to je vůbec :D

  • Tak ono to je takové zmatené i s rychlostí pohybu, stačí fialovej elik a podle tabulky máš max rychlost, ale bílej lev je pořád nejpomalejší mount a mamut nejrychlejší a to se ti nikde nenapíše, holt metin má problém se zobrazováním čísilek (např. pořád malá hranice yang, aspoň ty wony zvedli) :D

    To samo průmka, příšerky, hodnota útoku, nikdo neví jak se co počítá a všichni jen doufají že nakoupili dobře :D

  • Ani ne, díky zajímalo mě to před tím rokem hlavně ta rychlost útoku, a stejně si myslím že půlka těch rychlých lidí jsou hackeři.