Rozbitá věž

  • Tady ti můžu napsat že se mi to ještě nestalo a nebo, že se mi to stalo vícekrát. Nemůžu ti odpovědět pokud nevím jak toho bosse zabíjíš a kde padne. Platí pravidlo (nebo aspoň platilo), že podle místa kde bosse zabiješ takový kovář se zjeví (samozřejmě po každé údržbě se ty místa změnili).
    Ale pokud hráč bosse zabil na vnějším kraji věže nebo dokonce za texturou, nastala chyba a žádný kovář se neobjevil.
    Takže pokud nezabíjíš bosse u zdi tak nevím, pokud jo, tak to nedělej.

    Stranger107 - Šaman healer , Thalion (Chunjo)

  • Tady ti můžu napsat že se mi to ještě nestalo a nebo, že se mi to stalo vícekrát. Nemůžu ti odpovědět pokud nevím jak toho bosse zabíjíš a kde padne. Platí pravidlo (nebo aspoň platilo), že podle místa kde bosse zabiješ takový kovář se zjeví (samozřejmě po každé údržbě se ty místa změnili).
    Ale pokud hráč bosse zabil na vnějším kraji věže nebo dokonce za texturou, nastala chyba a žádný kovář se neobjevil.
    Takže pokud nezabíjíš bosse u zdi tak nevím, pokud jo, tak to nedělej.

    Tohle už dávno neplatí, dneska je to opravené a jede to kompletně na náhodu.

    :borg:

  • Taky jsem se s tím ještě nesetkal, dokonce ikdyž jsem ho zabil celkem dost daleko za texturou, tak se vždy kovář objevil. :sniper::rocketlauncher:

    Aura 92lvl P P P P M8 žena

    Tělo 55lvl P P M7 žena

    MODRÁ
    :-S

  • Tak mne sa to stalo už 2x,bossa som zabil v strede(červená zem).Pravdepodobne ak ho zabiješ tam,tak sa kováč neobjaví.What a shame. :D

  • Jak mi poslední dobou blbne wifi, tak se mi stalo, že mi to zahaprovalo v 6. patře. Nějaké postavy to koplo, ale nějaké zůstaly. Normálně jsem dokončila 6. patro, klíče padaly bez problému. Ale v 7. po zabití bosse, žádný kovář. Připisovala jsem to právě tomu výpadku dat. Jestli to byl ale stejný problém netuším :huh:

  • Něco podobne sem tu psala cca rok zpet. šli sme mix lidi- ze všech řiši- asi 30 postav,- 5 pokusů po sobe- a dopadlo to vzdy krachem- 2x po zabiti bose ve 2 patře- nepotrlo dal, cele patro vymlacene nikde ani potvurka, ani ve zdech a zůstalo to zaseklé tam. 3x se po zabiti bose po kličích neobjevil kovař vubec- v jednom ztechto připadů sme tam zustali stat a nic. Všichni koukali do zdí. nikde nic.ani potvora ze by zustala či tak,čisto. a ve 2 pokusech poté se taktez neobjevil kovař. a portlo to hned do dalšiho patra.
    Od toho dne sem vez nevlezla :D takze netušim jak je to tam ted :)

    „Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy.“
    Romain Rolland