Adventní kalendář

  • Je sice hezký, že zpřístupní kalendář i těm postavám, kde jsou hotovy pouze zuby orka, ale kdy dojde ke kompenzaci za nemožnost výběru předchozích dní? Čímž jsem omezen dostat finální bednu? To je trochu nedomyslené? Proč GF pořád experimentuje s kravinami, když pak omezují některé hráče? Nebo snad někdo ví, kdy dojde k otevření předchozích kalendářů za nemožnost odkliknutí?

  • Myslím, že tohle je naprosto fér - chceš otevírat závěrečnou bednu, otevírej každý den a nevím, proč by se to mělo jakkoliv nahrazovat, pořád je to dárek free to take, ne povinně fasovaný.
    Pak záleží na každém, jestli mu to za tu bednu, ze které stejně prd padne stojí.

  • Si to přečti znova... Neřeknu, když na to člověk zapomene, ale původně od 1. byl nastaven na bio klatby a ještě původně byly nastaveny na zuby orka když se to vůbec oznamovalo, takže oni to nejdřív změní na klatby na poslední chvili a znemožní to tem, co mají zuby orka, co byla původní podmínka. To pochopím, pak to ale opraví na zuby orka, ale jak sakra to měl člověk vyklikat, když od 1. to bylo jen pro klatby? Pak už to tak měli nechat a ne to otevírat, kdyz ti co to mají možnost klikat až teď, nemohli od 1. a tak nemůžou mít závěrečnou bednu... Nechápu co na tom nechápeš

  • Vtomto ma samrs pravdu. Na nemeckem forum bylo ZAHN ORK und 30lv- 2 hodiny po zveřejněni byl přispěvek upraven na klatby a 40lv, a 2 dny pote přidan novy přispěvek ze to zpřistupnuji všem, aby i ti menši měli šanci a vraci to zpatky na zuby orka a 30LV. Ted je to do 24.12. a co ti tedy co začli vybirat po nove uprave? ti opravdu nemaji šanci si danou truhli vybrat protoze jim dane 2 dny + 1 nez byla oprava uvedena do hry nikdy vybrat :)

    „Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy.“
    Romain Rolland

  • Jen abych si to trochu ujasnil... Když to bylo pouze od lvl 40 s Bio Klatby, tak ti to nevadilo, že si truhličky neotevřeš? ale když to teď změnili na lvl 30 Zuby, aby teda i ti menší měli nějaký dárečky, tak ti to najednou vadí, protože nemáš
    otevřený první truhly....a hlavnim důvodem tvýho rozhořčení je, že si neotevřeš hlavní truhličku 24. ? A nejsi trochu nenažranej? :D buďte rádi že můžete aspoň něco z těch truhel mít, bejt to na Klatbách máte prd, takhle aspoň něco.


    Ikdyž zase na druhou stranu je fakt, že mě zas celkem drtí jak je 90% věcí neobchodovatelných... netušim co mám dělat s asi 200 Ohnivýma kamenama a mrakama dalších věcí, který v nejbližších letech nevyužiuju a prodat nejdou :D

  • Když už, tak bych to vůbec nepovoloval z klateb na zuby orka (ač původně zuby měly bejt od začátku), o žádnou hamižnost mi nejde, jen o spravedlnost pro všechny, klidně at tam jsou klatby, ale ne že se to 30x bude měnit a ještě k tomu tím limitovat některé hráče.

  • tím limitovat některé hráče

    Jasně, spravedlnost pro všechny :D Ono se to ale Od určitýho lvl dělá, právě proto aby to limitovalo některý hráče, hlavně ty, kteří maj randál účtů s prckama na botování fuseklí.
    To že to změnili ze Zubů na Klatby a zpět je sice trochu pitomý, ale dělat to nemuseli a mohli jste mít kulový, takhle prostě máte aspoň něco, a to je furt lepší, než nic :)


    EDIT:


    Informace - tombola a Adventní kalendář


    Yesterday, 1:18am
    New


    Milí hráči,


    tombola se vrátí k nám již 6.12. ve 14:00!


    Adventní kalendář by měl být přístupný tak, jak bylo oznámeno, a to od lvl 30 a s úkolem Zuby orka!


    Váš Metin2 Team


    - A zprovozněná od dopoledne je teda proč? to to dopadne jako vloni? že do ní lidi nasypou randál DM/DZ aby si se slevou přednakoupily a ve 14hod přijde resetování a "oficiální" spuštění Tomboly a DM/DZ v řiti?

  • Lepší než nic? Hráči si ty klatby měli možnost udělat, takže mi tady nepiš, že je lepší něco než nic, raději klatby než změnit smysl "eventu". S tímhle moudrem bys v realitě asi daleko nedošel :) Vždycky máš mít kompletní náhradu.

  • S tímhle moudrem bys v realitě asi daleko nedošel :) Vždycky máš mít kompletní náhradu.

    Tak to je dobrej blábol čeče :D V reálu to ale přesně takhle funguje..smiř se s tim, že máš aspoň něco, nemusel jsi mít vůbec nic...
    Kompletní náhradu? za co? za to že se cejtíš dotčenej a ošizenej kvuli něčemu, co ti ani neřiká Pane? nenech se vysmát. Radši si užívej hru, bav se, raduj se z maličkostí a neřeš a nedramatizuj cipoviny.

  • Kompletní náhradu?.. osobně si myslím že by to chtělo i eventy jen pro hráče co máj všechny biology hotové jako odměnu za snahu a ne jen nadbíhat nováčkům. Nemáš kladby a chtěl bys mít stejná privilegia jako hráči co máj poznámky. Ber to jako začátečnickou daň.


    Mi ještě nikdo nenahradil ty truhličky co se otevírají co 10 levlů, protože jsem zakládal účet v době kdy ještě nebyli.

    Stranger107 - Šaman healer , Thalion (Chunjo)

  • Uznávám, že pokud se to takhle měnilo, tak je to opravdu nespravedlivé skrze svojí nekonzistentnost.


    Ale teď nikde nevidím, kdy kalendář a tombola končí a klidně by se mohlo stát, že budou končit až třeba na Silvestra. A nevím jak u vás, ale u mě se v tombole prostě otevírá následující truhla a nijak to nekoresponduje s datem, takže bych z toho nedělal takovou vědu.


    Nakonec nám to podle VOP vůbec nepatří a od GF vlastně nic nedostáváme, protože i potom, co si to vyzvedneme,, tak to pořád patří jim... takže přeju všem klidný advent, neřešte nesmysly na Metinu a radši si užijte trochu té pohody a pár dní volna.